PDA

View Full Version : Blic pėrshėndetje pėr tė gjithė antarėt e Forumit!!!


Faqet : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 [21]

Harisi
09-12-13, 09:10
Jana , Dardanesh, AnnA, Dallendyshe, Buqe, Lovely, Albonita, Gjumashe, e shume te tjere PERSHENDETJE.

tipi engjellor
11-12-13, 00:11
cilet jan te pakten na thauj o tipi,:) gjithashtu dhe ti prano pershendetje te sinqerta miqesore,per ni wikend rehabilitues familjare dhe me gjere...per ty dhe gjithe ata qe duan pershendetje nga une.Flm,

Natyra.

mike jane te shumte .....edhe ata qe ishin dikur ketu e qe sot nuk jane.......flm mike per pershedetjen......te uroj edhe ty kete jave ta kalosh mire.....

GURI SYLAJ
22-12-13, 20:47
Bash tetanve, hiq pa hile ,ua uroj festat e Fundvitit ! Paqi shendet ,miresi e gezime ne vitin qe po vjen !

Xuki
24-12-13, 09:56
Urime edhe pi meje pėr festat e fundvitit.....ishalla me shėndet dhe gėzim

Zero Cool
24-12-13, 11:07
Bash tetanve, hiq pa hile ,ua uroj festat e Fundvitit ! Paqi shendet ,miresi e gezime ne vitin qe po vjen !

Urime edhe pi meje pėr festat e fundvitit.....ishalla me shėndet dhe gėzimValla shumė flm, urime edhe juve dhe tė tjerėve.

Veq drejt me thanė unė e kam 1 festė tė fundvitit, e ju qė keni ma shumė aq ma mirė :biggrin:

elvio
24-12-13, 12:03
Te dashur vellezer e motra te vendit tim!

Me rastin e festes se vitit te Ri,e pse pak dite na ndan nga kjo dite,edhe nga ata qe i perkasin besimit ortodoks e katolit,,,,,,!

Ju deshiroj shendet, begati,dashuri,suksese e miresi per te gjithe ju e familjet tuaja .

GEZUAR 2014-en
Gezuar Krishtelindjet

Elvio.

romansa
24-12-13, 22:34
Gezuar Festat e Fund Vitit
Gjith Te Mirat ne Vitet Ne Vijim...
http://img470.imageshack.us/img470/8906/gezuar2kt.gif

tipi engjellor
26-12-13, 15:48
Ketij urimi te miqeve me lart iu bashkangjitem edhe une ....me urimet e festave te fundvitit......

SANTANA-29
30-12-13, 14:42
]Edhe ky vit si te tjeret iku,me veshtersi me kujtime me lodhje me mall,si do qofte ju uroj te gjithve nje vit te mbar shendet lumturi ne familjen e juaj ,me shpres se ky vit(2014) te jet nje vit me i shendosh per kokat shqiptare,
,ju Peshendes te gjithve kudo nga jeni,.-SANTANA;:-----FRANKFURT;:

Zero Cool
30-12-13, 16:13
Ju uroj shėndet dhe fat, gėzuar Viti i Ri 2014

turisti
30-12-13, 17:49
Edhe une ju pershendes shume duke ju deshiruar ne vitin 2014 realizimin e te gjitrha deshirave qe i deshironi !


https://encrypted-tbn2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQ5V8bXcUOsnoeT_-Ayv9nJVv4PswzWe9o9U_tqQxAMCJGGtEj14w

Harisi
31-12-13, 14:10
https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/1510732_235168143322780_854280820_n.jpg

natyra
06-01-14, 04:20
kujt i pelqen e hena e pershendes:tongue::smile:
https://scontent-b-lga.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/598506_10153566767045198_1645400537_n.jpg
(https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10153566767045198&set=a.10150150314120198.406892.10150117136375198&type=1)

natyra
06-01-14, 16:12
mbase smun ika pa len ni pershendetjee Yllit Forumit..dhe ashtu e vrejta dallimin ne forum posa pash qe ishte on,Pershendetjeee o ylli mos ngurro eja ma shpesh ne forum,se skemi tjeter Ylli ketu ne forum,te pakten na bej pakez drite forumit..:smile:

me shum respekt

Natyra.

Arkza
06-01-14, 19:43
kujt i pelqen e hena e pershendes:tongue::smile:
https://scontent-b-lga.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/598506_10153566767045198_1645400537_n.jpg
(https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10153566767045198&set=a.10150150314120198.406892.10150117136375198&type=1)Nje Pershendetje te gjithve ! :)

P.S Mua me pelqen gjithnje E HANJA ....Mbase me sill gjithenje Fat :P

natyra
07-01-14, 00:07
Me vjen mire qe paske nje dite te tille,Arkza!une kam me se shumti diten e shtune,kete dite edhe kam lind sipas te dhenave prindore:smile:

Nje pershendetje per te gjithe..dhe nga une..kesaj radhe do doja per "tipin engjellor"pershendetjen me te sinqert miqesore nen ket forum gjere me tash.

me shum respekt
Natyra.

Ylli-1
07-01-14, 03:07
Pershendeje per natyra qe qenla ne linje. Respekt per ty!

natyra
07-01-14, 21:55
Pershendeje per natyra qe qenla ne linje. Respekt per ty!

hahaha Diell or No DIELL:smile: ku mbeti humroi o mik:tongue: pershendetje dhe per ty,meqe te kam pershendet dhe diku ma larte,po se paske pa,lool.hajtt mirembetesh mik.Ylli-1 nime, se gati harrova me qkrue nikun,e mos po idhnohee me pahir,:wink:

..gjithe te miratt

Natyra.

Jana
28-01-14, 19:34
...pershendetje per te gjith juve ...ju uroj fillim vit te mbar dhe reazlizim te planeve qe ja keni vene vetit perpra ...

...Jana ...

Kaqanikasja
29-01-14, 09:17
nje dite te mbare sod per te gjithe

Paradox_13
04-02-14, 10:42
......duke ju deshiruar shendet dhe suksese ne jeten tuaj ju pershedes ngado qe jeni dardanas-e........

Guri i madh
09-02-14, 08:09
pershendetje per krejt juve qe e vizitoni forumin Dardania DE


http://www.youtube.com/watch?v=XxBBW385Ucg

gazi-de
09-02-14, 20:28
Pershendetje Dardani.....

vjeshta
16-02-14, 12:07
Vizitorėt aktivė aktualisht: 80 (2 anėtarė dhe 78 vizitorė)
Shiko kush ėshtė nė linjė
Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 1,533, 08-03-11 mė 14:56.
vjeshta, power8


Ps; jo per te gjithe, veq per ne dy.

Pershendetje !

Paradox_13
16-02-14, 13:14
.....per te gjithe qe frekuentojne kesaj ane.....

Pershedetje....

Xuki
17-02-14, 10:44
Pėrshėndetje pėr tė gjithė


Xuki

Artisti
04-03-14, 19:35
Pėrshėndetje pėr tė gjithė ju.

Jana
05-03-14, 20:52
Pershendetje edhe nga une per te gjith juve ....

J...

tipi engjellor
07-03-14, 00:04
pershendetje te gjitheve forumistav atyre qe jane ketu edhe ata/ato qe ka kohe qe nuk vijne ketu.....uroj te gjitheve shendet te ken.....

vjeshta
15-03-14, 00:47
Pėrshėndetje pėr tė gjithė ju.Sonte, pershendetje vetem ty!


Ps: Elvio qenka ksajde po i zanun me nje teme.;)
Pershendetje nga neser pert ty! :P

elvio
15-03-14, 13:47
E une pershendetje speciale,speciale enkas per ju dy Artist e Vjeshte!:smile:

As e nje min s'kam lexuar mbreme ne arshiven e Dardanise:smile: Vjeshta,prandaj mos me thuaj se i zanun:tongue:

Nena m'thoshte qe muaji hyn e del allaturka bir,edhe mund ta veresh ndryshimin e muajit!

Tashme po lexoj qe dita e Veres qenka feste pagane(pak rendesi ka).


GEZUAR DITEN E VERES te gjithe.

vjeshta
16-03-14, 15:29
E une pershendetje speciale,speciale enkas per ju dy Artist e Vjeshte!:smile:

As e nje min s'kam lexuar mbreme ne arshiven e Dardanise:smile: Vjeshta,prandaj mos me thuaj se i zanun:tongue:

Nena m'thoshte qe muaji hyn e del allaturka bir,edhe mund ta veresh ndryshimin e muajit!

Tashme po lexoj qe dita e Veres qenka feste pagane(pak rendesi ka).


GEZUAR DITEN E VERES te gjithe.


Faleminderit dhe gezuar edhe ty !:smile:


Ps; prap mbes n'timen.:biggrin:

Kaqanikasja
20-03-14, 10:11
http://img1.blogcu.com/images/p/r/i/prinzessindiana/red_rose_by_stacyd.jpg
Me shume respekte

vjeshta
22-03-14, 09:37
Vizitorėt aktivė aktualisht: 54 (2 anėtarė dhe 52 vizitorė)
Shiko kush ėshtė nė linjė
Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 1,533, 08-03-11 mė 14:56.
vjeshta, elvio


Mirėmėngjesi Elvio, dhe pranvere t'mbarė!:smile:

elvio
22-03-14, 19:03
Vjeshta!

Fundjave relaksuese t'kesh.

Faleminderit!

elvio
28-03-14, 23:04
http://www.gif-mania.net/signatures-animees/resultat/x/3f1dd577.gif

Kaqanikasja
11-04-14, 14:24
http://dl5.kortenaar.com/pub/140/140915ciwhvnls3n.jpg

Idila
15-04-14, 18:37
Pėrshėndetje tė njėpasnjėshme pėr tė gjithė! :) Nga zemra uroj tė jeni mirė, familjarisht!

Shfrytėzoj rastin tė falėnderoj Forumin Dardania qė mė dha mundėsinė tė njoh Buqen. Qė tanimė u bė kohė e gjatė qė njihemi edhe nė jetėn reale, e cila pėr ēdo ditė mė sjell pranverė nė zemėr.
Jam me fat qė tė njoh, mikja ime.

I falemnderit Forumit. Ju falemnderit Dardani.

Jana
15-04-14, 18:53
..ju pershendes te gjithev kudo qe jeni ...

Che
15-04-14, 23:37
mirmrama edhe pershendetje te gjithve :)

turisti
17-04-14, 20:55
mirmrama edhe pershendetje te gjithve :)


Mirembrema Che . Flm shume per pershendetje edhe ti je shume i pershendetur.

gazi-de
18-04-14, 16:31
Ju pershendes....

LaDy_Diaspora
26-04-14, 22:25
O najs pipėll...


Pata dėshirė me ju pėrshėndetė sėrish, valla ēka po t'mbytke puna edhe ēka po t'mbytke dashnia bre... :rolleyes:

Ju uroj njė fundjavė tė bukur dhe shpresoj tė lexohemi sėrish kėtu...

LaDy_Dr :tongue:

tipi engjellor
27-04-14, 00:10
Nje pershendetje per te gjithe kudo qe jane ...

vjeshta
01-05-14, 10:39
Nderė, pėr ata qė punojnė.

Shpresė, pėr ata qė nuk punojnė.


Urime 1 Maji!

Guri i madh
01-05-14, 20:58
pershendetje per te gjith

Diana007
05-05-14, 14:54
Shnetje per gjith :smile:

romansa
05-05-14, 19:35
erdha te ju le nje pershendetje per ata qe frekuentojne kete forum

AlbaSoft
05-05-14, 21:01
Pershendetje dhe nga un se ka koh qe s`ju kisha vizitu

Oqeani
05-05-14, 22:09
Sa te pakte jan ata qe do i pershendes !

power8
22-05-14, 23:01
Per elvio (http://www.dardania.biz/vb/upload/member.php?u=27127), Oqeani (http://www.dardania.biz/vb/upload/member.php?u=24013), romansa (http://www.dardania.biz/vb/upload/member.php?u=24908) !

romansa
25-05-14, 12:30
Per elvio (http://www.dardania.biz/vb/upload/member.php?u=27127), Oqeani (http://www.dardania.biz/vb/upload/member.php?u=24013), romansa (http://www.dardania.biz/vb/upload/member.php?u=24908) !

flm gjithashtu

premium
01-06-14, 20:37
po ju pershendes nese ka mbet ndonje antare aktiv ne kete forum :(

romansa
01-06-14, 20:59
po ju pershendes nese ka mbet ndonje antare aktiv ne kete forum :(

na ka mbet si ves me hy nganjeher edhe pse nuk terheq asgje ,te rralle e te pakte jane ata qe jane ksajde
...p,s ju pershendes edhe une pasi ndodhem per momentin ketu :cool:

Xuki
02-06-14, 21:31
Ju pėrshėndes tė gjithve me shpresė qė jeni shėndosh e majr.


Tfala

Xuki

Kaqanikasja
06-06-14, 08:18
http://www.goodlightscraps.com/content/good-day/good-day-40.gif

Guri i madh
10-06-14, 22:27
pershendetje krejtve po Guri sylajt po ja uroj ditlindjen edhe i deshiror suksese ne jet

Kaqanikasja
18-06-14, 09:41
http://www.ikub.al/Handlers/Images.ashx?id=5edccb83-200f-40d4-a0fe-011edcdb5053

Nje dite te mbare sod

Ylli-1
27-06-14, 12:47
http://www.ikub.al/Handlers/Images.ashx?id=5edccb83-200f-40d4-a0fe-011edcdb5053

Nje dite te mbare sod


I paske gjevrekat e vegjel??? hahhaa

elvio
27-06-14, 22:40
http://www.gif-mania.net/signatures-animees/resultat/x/3f78260e.gif

vjeshta
27-06-14, 23:01
http://www.gif-mania.net/signatures-animees/resultat/x/3f78260e.gif


Pershendetje edhe ty dhe fundjave te bukurė!

Ylli-1
04-07-14, 10:10
Pershendetje forumist te dashur (ne mungese)

vjeshta
11-07-14, 14:55
Pershendetje nga qyteti i krimeve- Peja!

Ylli-1
11-07-14, 15:18
Pershendetje nga kampi ushtarak...

Xuki
16-07-14, 08:25
Mirėmėngjesi o njerėz.....a jeni mirė e si po kaloni?


Pėrshėndetje pėr ju

Xuki

tipi engjellor
16-07-14, 11:10
pershedetje Xuki ...e pershendetje te gjitheve...

Ylli-1
16-07-14, 12:19
Pershendetje Dardanesha!

vjeshta
19-07-14, 00:10
Pershendetje nga kampi ushtarak...


Kur t'ia nisi me u frigu duhet edhe une ne kamp.:biggrin:

Ylli-1
19-07-14, 09:10
Kur t'ia nisi me u frigu duhet edhe une ne kamp.:biggrin:


Me mire mos u frikeso, sepse edhe pak, edhe ne qe jemi ketu do te dalim jasht hahhahhaha

Respekt

vjeshta
19-07-14, 21:37
Aha! Paskni hy per me dal!��

Ylli-1
21-07-14, 06:45
Aha! Paskni hy per me dal!��

Epo ashtu eshte puna me hyn e dil hahhahahha

Askush nuk te kruan perjete kurrizin hahhaha

Kaqanikasja
25-07-14, 09:04
http://bulledethe.com/wp-content/uploads/2012/12/DSC01072.jpg


Pershendetje

Ylli-1
25-07-14, 09:16
http://bulledethe.com/wp-content/uploads/2012/12/DSC01072.jpg


Pershendetje

ramazan moj, cfare kafe nncnncncncncc

Guri i madh
28-07-14, 20:50
pershendetje krejtve e nji pershendetje superiore per Turist comercin :biggrin: qenka online

premium
28-07-14, 22:34
pershendetje krejtve e nji pershendetje superiore per Turist comercin :biggrin: qenka online
ku je o kafir arnaut :)

Kaqanikasja
29-07-14, 09:00
http://rtv21.tv/home/wp-content/foto/2011/08/bajrami-urim.jpg

Urime te gjitheve Festa e Fiter Bajramit,qofshi te gezuar gjithmone...:smile:

Ylli-1
29-07-14, 10:32
Pershendetje per te gjithe pa dallim gjinie, moshe, feje apo profesioni hahahhaa

Guri i madh
03-08-14, 16:14
ku je o kafir arnaut :)premium pershendetje i nderuar une jam aty ktu her pas here ne Dardani po ju vizitoj po nuk po ju takoj krejtve ju pershendes ju deshiroj suksese ne jet

vjeshta
11-08-14, 20:37
Pershendetje per te gjithe antaret pjesmarres!

Ylli-1
12-08-14, 07:52
E njejta pershendetje pas 11 ditesh mungese
Pershendetje per te gjithe pa dallim gjinie, moshe, feje apo profesioni hahahhaa

Kaqanikasja
14-08-14, 08:30
Miremengjesi dhe Pershendetje te gjithve...http://www.ikub.al/Handlers/Images.ashx?id=5edccb83-200f-40d4-a0fe-011edcdb5053

Ylli-1
14-08-14, 09:24
Miremengjesi dhe Pershendetje te gjithve...http://www.ikub.al/Handlers/Images.ashx?id=5edccb83-200f-40d4-a0fe-011edcdb5053
Mire de se po i ha pasi jane nga ti

gazi-de
14-08-14, 22:59
Ju pershendes....

Ylli-1
16-08-14, 10:12
Per natyra qe qenka rikthyer
Per Kaqanikasja qe e kam komshije
Per romansa qe spo me njeh
Per Dardanesha qe po behet me nerva
Per vjeshta qe eshte e semure hhahaa
Ne fund per qershine mbi torte LaCosta....

romansa
16-08-14, 11:28
per te gjith anetaret qe frekuentojne forumin nje pershendetje te madhe

Ylli-1
16-08-14, 11:31
per te gjith anetaret qe frekuentojne forumin nje pershendetje te madhe
Per romansen qe sot po me ben shoqeri

vjeshta
29-08-14, 14:12
Dardanesha, elvio, murrizi, ssara, Ylli-1+


Ju pershendes dhe kaloni mire ne vazhdim!

Ylli-1
29-08-14, 14:14
Dardanesha, elvio, murrizi, ssara, Ylli-1+


Ju pershendes dhe kaloni mire ne vazhdim!

Dardanesha, elvio, murrizi, ssara, vjeshta

murrizi
29-08-14, 14:27
Pershendetje vjeshta.
Tė mė falin "tė rinjėt" nuk jam fort i prirė pėr shoqėri tė reja, tė vjetėrve u rrijė besnik!

Ylli-1
29-08-14, 14:31
S'po me ngjan kjo ne mikpritjen shqiptare...po nejse ti din!

Kaqanikasja
02-09-14, 09:57
http://www.goodlightscraps.com/content/good-day/good-day-40.gif

Ylli-1
02-09-14, 10:15
Me zbukurove paraditen!

Kaqanikasja
05-09-14, 14:07
2322:rolleyes:

Ylli-1
09-09-14, 12:48
Pershendetje!

Me falni por kam probleme me kyqjen ne forum...nga kompania!

ssara
09-09-14, 13:55
pershendetje edhe ty Ylli

tipi engjellor
12-09-14, 12:05
pershendetje sara ......pershendetje te gjitheve .........edhe atyre qe ka kohe qe nuk jane ketu....

Ylli-1
13-09-14, 11:05
Pershendetje per ju gjumash e dembela...phiiiiiiiiiii vec une ne forum!

Kaqanikasja
15-09-14, 08:26
Nje fillim jave te bukur dhe te lehte ju deshiroj....

Ylli-1
15-09-14, 08:33
Edhe per ty!

Xuki
16-09-14, 08:10
Pėrshėndetje edhe pi mejehttp://dardania.biz/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Ylli-1
17-09-14, 09:17
Miremengjesi! A jeni ndokund a jo o hejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj

Artisti
05-10-14, 18:18
Tė gjithė i pėrshėndes!


.

Ylli-1
06-10-14, 12:51
Miremendita te gjitheve!

gjini
08-10-14, 22:23
Pas me shum se dy vite u ktheva prap ketu ne mesin e miqve te mi te vjeter.
Ju siguroj se asnje jave ska kalue pa ju kujtue. Jemi kan si nje familje dhe jemi respektue e dasht si me pas jetue ne nje lagje.
Nga une pranoni pershendetjet ma te sinqerta dhe uroj qe te jeni te gjith mire dhe ti keni familjet dhe ma te dashurit e juaj te gjith mire

Ylli-1
09-10-14, 06:26
Mire se u ktheve gjini e ishalla nuk je ne tranzit....

tipi engjellor
11-10-14, 23:00
pershendetjet e mia me te mira per te gjithe antaret e forumit.....

Ylli-1
13-10-14, 06:50
Pershendetje per te gjithe ata qe ishin, jane dhe do te vijne me vone!

Guri i madh
18-10-14, 10:48
pershendetje krejtve juve ------ose qysh po pershendeten kta qeveritart PRONTO

Ylli-1
18-10-14, 11:02
PRONTO Guri...a po ma merr dajen ne pune hahhaha!

Guri i madh
18-10-14, 11:07
PRONTO Guri...a po ma merr dajen ne pune hahhaha!po more nashta nuk i pelqen puna ne bauschtell po bile uj argatve na ban nuk e munoj shum se ka frik nga lartsia veq knaten me uj ka me bajt

Ylli-1
18-10-14, 12:01
po more nashta nuk i pelqen puna ne bauschtell po bile uj argatve na ban nuk e munoj shum se ka frik nga lartsia veq knaten me uj ka me bajt
PRONTO, a s'ka vend ne qeveri a, naj administrtor i lart i parave te vjedhura hahha

gjini
25-10-14, 19:12
Mire se u ktheve gjini e ishalla nuk je ne tranzit....


O Ylli nuk mendova ashtu ne tranzit por do shof nganjeher se qka ka te reja ketu pari dhe do kyqem
po me beso se prejj se doli ky drek fb na i ka humb rruget

Guri i madh
25-10-14, 19:55
krejtve pershendetje juve tė gjithve , ata ose ne qe merrim me politik PRONTO

Guri i madh
25-10-14, 19:56
O Ylli nuk mendova ashtu ne tranzit por do shof nganjeher se qka ka te reja ketu pari dhe do kyqem
po me beso se prejj se doli ky drek fb na i ka humb rruget
pershendeje Gjini mos ik po rri ne dardani se moti nuk je lajmrue ksajde

gjini
26-10-14, 21:16
pershendeje Gjini mos ik po rri ne dardani se moti nuk je lajmrue ksajde

Me ka marr malli me ja nis si dikur bisedave qe rrijshim deri von naten tuj fol e tu diskutu.
pash shum antar nga garda e vjeter dhe nga zemra i pershendes te gjith ata qe ende me kujtojn dhe
ata qe jan te rinje

SheTa
04-11-14, 03:33
Qysh me paska marr malli per FD , ju pershndes te gjithve edhe pse nuk e di a eshte naj antar i vjeter qe njoo :)

Ylli-1
04-11-14, 07:19
Pak nga pak po na vijne anetaret ne shtepi. Pershendetje per te rikthyerit!

romansa
04-11-14, 08:41
pershendetje per gjith anetaret qe frekuentojn FD!

Ylli-1
04-11-14, 09:04
pershendetje per gjith anetaret qe frekuentojn FD!
A vec mua po me pershendet a?

romansa
04-11-14, 09:09
..po ashtu po duket..ska tjeter per momentin

Ylli-1
04-11-14, 09:13
Edhe une vetem ty po ta kthej pershendetjen...

Guri i madh
04-11-14, 21:13
pershenetje krejtve

Guri i madh
06-11-14, 21:47
juve qe po merrni politik Pronto jube tjerve pershendetje krejtve bitevi

SheTa
08-11-14, 00:56
Ju flm ,por gjithmon kam qen kne pari s'kam ikur :D

LuLjaa
08-11-14, 11:46
Sheta qe erdha edhe une pak vec me kshyr a ka dicka hehee


Qysh jeni njerze, a ka najsen a najsen aaa..... Ju pershendess

Ylli-1
08-11-14, 12:10
Sheta qe erdha edhe une pak vec me kshyr a ka dicka hehee


Qysh jeni njerze, a ka najsen a najsen aaa..... Ju pershendess

Ka si s'ka LuLja...vec se di per cka ke nevoje se?

LuLjaa
08-11-14, 12:16
Ylli ja tybe nevoj s'kam per kurgja, vec thash t'ju ves cka ka tre knej

Ylli-1
08-11-14, 12:18
Ylli ja tybe nevoj s'kam per kurgja, vec thash t'ju ves cka ka tre knej
Eshte nje Dron qe po e valon flamurin...a e ke pa hahhaa

LuLjaa
08-11-14, 12:23
Joo ketu jo, vec TV e kam pa ...;D

Ylli-1
08-11-14, 12:27
Joo ketu jo, vec TV e kam pa ...;D

Dil pak ne dritare se e nisa me ardhe hahhaaa

gazi-de
13-11-14, 11:36
Ju pershendes.....

Ylli-1
13-11-14, 11:55
Pershnetje popull dronues hahhaaa

Guri i madh
14-11-14, 17:41
pramja e mir juve krejtve antarve te Dardanis

SheTa
18-11-14, 00:52
Sheta qe erdha edhe une pak vec me kshyr a ka dicka hehee


Qysh jeni njerze, a ka najsen a najsen aaa..... Ju pershendess

ahaahahah Te Pershndes edhe un ty shumm :D qishtu trego se jemi gjall ende :D
Ti je Lule qe edhe dimrit qel :D

Ylli-1
27-11-14, 16:39
Ju pershendes te gjitheve me buzeqeshjen e ketij voglushi te embel

http://images.botasot.info/uploads/large_z_97491417100817.jpg

Lona
28-11-14, 23:31
Nje pershendetje te madhe per anetaret e forumit!

Ylli-1
01-12-14, 07:46
Edhe per ty Lona hahhahaha

schütze
09-06-15, 23:50
paaa krejt flejt kokan, kokna ardh kot ksajde, veq pe la ni selam edhe ika
pershendetje te gjithve

Xuki
03-08-15, 10:10
Pėrshėndetje o njerėz

Oqeani
25-09-15, 22:39
Pershendetje nga Maticani

vendasi
26-09-15, 15:45
Pėrshėndetje ,

Artisti
31-10-15, 23:11
Njė pėrshėndetje dardanore pėr tė gjithė anėtarėt e

Forumit Dardania

Artisi

.

uck_aksh
05-12-15, 20:12
Pershendetje dardania

Artisti
06-12-15, 10:17
Njė pėrshėndetje mėngjesore pėr tė gjithė.


.

LOJETARI
06-12-15, 13:02
Edhe prej meje nje pershendetje te ngrohte te gjitheve .
Shume interesant te rilexosh postimet pas nje pauze te gjate .Thuhet se koha sheron shumecka ,madje edhe traumat e marra nga diskutimet dhe leximet e bera ketu .

Pershendjetje te gjitha grave te forumit , e ju burrat placshi prej inati !

Artisti
07-12-15, 21:52
Edhe prej meje nje pershendetje te ngrohte te gjitheve .
Shume interesant te rilexosh postimet pas nje pauze te gjate .Thuhet se koha sheron shumecka ,madje edhe traumat e marra nga diskutimet dhe leximet e bera ketu .

Pershendjetje te gjitha grave te forumit , e ju burrat placshi prej inati !Hahahhahahha ah ēka je ti ēka je.

Diqysh clash of clans hahahhahahahaa.

AlbaSoft
13-12-15, 02:09
Pershendetje keni edhe nga un ndoshta ka ndonje qe me njeh dhe qe ju njoh shpresoj te jeni gjith shendosh e mire.

e_martumja
20-12-15, 03:37
pershendetje dhe gjume te
mire

Ylli-1
21-12-15, 08:36
Pershendetje Merita....a keni dru zjarri?

power8
18-01-16, 18:51
Nje pershendetje miqesore per gjithe anetaret e forumi; nje te veēante per Alboniten dhe Dianen qe frekuentojne rregullisht forumin!

Gezuar viti 2016 me shprese qe te jete me i lumtur e me i suksesshem se ai qe lame pas!

power8
19-01-16, 17:35
Nje pershendetje per mikun dhe bashkevendasin tim te Lugines, Oqeanin!

romansa
21-01-16, 18:58
Nje pershendetje per mikun dhe bashkevendasin tim te Lugines, Oqeanin!

pse edhe ti je i lugines a...
e per mua ska pershendetje???

power8
21-01-16, 21:23
pse edhe ti je i lugines a...
e per mua ska pershendetje???
Jam nga Tugjevci, komuna e Kamenices por kemi pas gjithemone miqesi me katunet e Medvegjes, Bujanocit dhe Presheves. Jam pra bashkevendas juaji .

Nje pershendetje miqesore edhe per ty vendase, e nje vit 2016 te lumtur e plote suksese !
Klm

romansa
22-01-16, 16:58
Jam nga Tugjevci, komuna e Kamenices por kemi pas gjithemone miqesi me katunet e Medvegjes, Bujanocit dhe Presheves. Jam pra bashkevendas juaji .

Nje pershendetje miqesore edhe per ty vendase, e nje vit 2016 te lumtur e plote suksese !
Klm

flm shume
gjithashtu gjith te mirat per ty dhefamiljen tende

Oqeani
22-01-16, 22:55
pover8 PErshendetje dhe per ju - vendas ... 4

Romansė - mire je :)

power8
29-01-16, 22:22
Nje pershendetje te pergjthshme per ata qe mungojne ne forum!
Nje te veēante per romansen dhe Oqeanin qe mbajne gjalle kete forum.

vjeshta
02-02-16, 20:59
Nje pershendetje te pergjthshme per ata qe mungojne ne forum!
Nje te veēante per romansen dhe Oqeanin qe mbajne gjalle kete forum.


Flm, gjithashtu!

power8
02-02-16, 21:58
Sivjet, edhe n'dimen vjeshte e kemi pas !

Mos lejoni heshtjen te na kaploje forumin!


Po ia shtoj listes (romansa dhe Oqeani) edhe anetaren vjeshta !
Klm !

power8
03-02-16, 14:50
Nje pershendetje per bashkevendasin (kamenicas)tim, Gon!
Njihemi me mire nga nje forum tjeter (albforumi) !
Ju tjeret kaloni mire edhepse jeni bo pertace e nuk po frkuentoni aq shume kete forum !

power8
04-02-16, 11:05
elvio (http://www.dardania.biz/vb/upload/member.php?u=27127), Gon! (http://www.dardania.biz/vb/upload/member.php?u=33507), uck_aksh (http://www.dardania.biz/vb/upload/member.php?u=16639), Oqeani, romansa, vjeshta dhe gjithe tjeret !

vjeshta
05-02-16, 21:12
Sivjet, edhe n'dimen vjeshte e kemi pas !

Mos lejoni heshtjen te na kaploje forumin!


Po ia shtoj listes (romansa dhe Oqeani) edhe anetaren vjeshta !
Klm !

Flm!

M“doket, edhe ti kogja nje kohe s“je doke ksajde?

Ylli-1
09-02-16, 15:51
Pershendetje per romasen, vjeshten, dardanushken dhe hanezen

power8
14-03-16, 11:16
Nje pershendetje miqesore per njerzit e mire te ketij forumi !
Kaloni i dite e i jave te mbare !

vjeshta
14-03-16, 14:49
Pershendetje per romasen, vjeshten, dardanushken dhe hanezen

Flm, gjithashtu!

vjeshta
14-03-16, 14:51
Nje pershendetje miqesore per njerzit e mire te ketij forumi !
Kaloni i dite e i jave te mbare !


Pershendetje per ty!

Flm nuk t'thash mbasi nuk e gjeta veten ne n... :D

power8
14-03-16, 15:17
Pershendetje per ty!

Flm nuk t'thash mbasi nuk e gjeta veten ne n... :D

Edhe neutralet bejne pjese ne njerez te mire !lol!

vjeshta
14-03-16, 15:30
Edhe neutralet bejne pjese ne njerez te mire !lol!


E di, veq nuk m'ra me u lavdu. lol

power8
15-03-16, 18:18
Nje te veēante per elvio qe ndodhet momentalisht ne linje!
Nje te pergjithshme per ata qe mungojne !

power8
16-03-16, 07:55
Romansa, Oqeani, vjeshta !

S'i harroj as murriz agen , as gurin e madh qe mbet qaty n'klysyre !

elvio
16-03-16, 09:06
Nje te veēante per elvio qe ndodhet momentalisht ne linje!
Nje te pergjithshme per ata qe mungojne !


Pershendetje Power,e faleminderit!
Pershendetje per ata qe mbajne mend kodin per tu identifikuar ketu.
Speciale pershendetje per Artistin me miresine e elegancen qe percillte,per Vjeshten aristokrate,per Nakin ,per Paradox 13.
Per shume antare qe tashme si mbaj mend.

Dite te mira pranverore te kini te gjithe.:smile:

power8
17-03-16, 08:01
Nje pershendetje per gjithe shqiptaret e paster ! Asnje pershendetje, kurre, per pakicat.

vjeshta
22-03-16, 18:52
Pershendetje Power,e faleminderit!
Pershendetje per ata qe mbajne mend kodin per tu identifikuar ketu.
Speciale pershendetje per Artistin me miresine e elegancen qe percillte,per Vjeshten aristokrate,per Nakin ,per Paradox 13.
Per shume antare qe tashme si mbaj mend.

Dite te mira pranverore te kini te gjithe.:smile:

Flm, Elvio! Gjithashtu!:)

Power, edhe ty!

power8
24-03-16, 22:04
Nje pershendetje per Romansa, vjeshta, Oqeani, elvio, Zero-coll, Lojtari, Rizuana !

Ju tjeret keni kujdes se keni akumulue shume mungesa ne forum !
klm !

Oqeani
25-03-16, 16:55
Pershendetje per te gjithe - trokitni me shpesh !!!

power8
28-03-16, 10:06
Kaloni i dite te mbare !

NB: Kush s'ju ndalon me ardh kohepaskohe me vizitue kete forum !

vjeshta
29-03-16, 19:05
Nje pershendetje per Romansa, vjeshta, Oqeani, elvio, Zero-coll, Lojtari, Rizuana !

Ju tjeret keni kujdes se keni akumulue shume mungesa ne forum !
klm !


Faleminderit e njashtu! :)

uck_aksh
29-03-16, 19:21
Pershendetje antar/e te forumit dardania

uck_aksh
29-03-16, 19:40
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/dardania_zps91fyg0ru.gif (http://s86.photobucket.com/user/uck_aksh/media/dardania_zps91fyg0ru.gif.html)

romansa
29-03-16, 21:52
Faleminderit e njashtu! :)

flm gjithashtu ju pershendes juve dhe gjith anetaret e ketij forumit qe e frenkuentojne me shpesh:tongue:

Zero Cool
30-03-16, 15:26
Nje pershendetje per Romansa, vjeshta, Oqeani, elvio, Zero-coll, Lojtari, Rizuana !

Ju tjeret keni kujdes se keni akumulue shume mungesa ne forum !
klm !


Qitja do minusa dikah se tybe e kan tepru :biggrin:

Te pershendes ty dhe te gjithe ata qe po frekuentojne kohe pas kohe....:cool:

power8
31-03-16, 16:10
Dita dites po shtohet numri i atyre qe vizitojne kete faqe aq te vizituar deri dje !

I pershendetje UĒK-AKSH !

Moss vini te vetmuar por lajmeroni shoket e shoqet tuaj e ejani bejme debate ketu e jo pas shpine !

klm

power8
05-04-16, 07:41
Miremengjes njerez te mire te ketij forumi !

power8
09-04-16, 01:50
Pershendes Dallendyshen 718 !
Pertacet i pershendes neser ! lol!

vjeshta
15-05-16, 19:16
Pershendes Dallendyshen 718 !
Pertacet i pershendes neser ! lol!


Qenke dorezu edhe ti? lol :rolleyes:

haneza
16-05-16, 22:10
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/dardania_zps91fyg0ru.gif (http://s86.photobucket.com/user/uck_aksh/media/dardania_zps91fyg0ru.gif.html)

pershendetje ata qe vizitojne dardanin 1 her ne vjet :biggrin:

Oqeani
16-05-16, 22:38
Per mua nuk paska ! :(

Pershendetje haneza, mos me u versul te me gjembosh !

haneza
16-05-16, 22:57
Per mua nuk paska ! :(

Pershendetje haneza, mos me u versul te me gjembosh !

pershendetje oqeani , nuk kuptova qka the:rolleyes:

Oqeani
16-05-16, 23:03
Eh - si nuk me kupton mi - me therron - u frikesova !

Murgesha
05-09-16, 18:56
Hajt masi jom ksajde pe pershendeti Murgeshen e Vjeshten qe kokan online! :biggrin:

vjeshta
05-09-16, 19:00
Hajt masi jom ksajde pe pershendeti Murgeshen e Vjeshten qe kokan online! :biggrin:


Edhe une.:rolleyes:

Murgesha
05-09-16, 19:04
Edhe une.:rolleyes:
Llajk e ki :wink:

vjeshta
05-09-16, 19:09
Llajk e ki :wink:


Nkofte sahi, tu ka mbush dardania antare hahahah

Murgesha
05-09-16, 19:16
Nkofte sahi, tu ka mbush dardania antare hahahah

Duhet mi vnu ne perdori llajkat veq :biggrin:

vjeshta
05-09-16, 19:19
Duhet mi vnu ne perdori llajkat veq :biggrin:


Nese i vnoni, paret per ide,lol

Murgesha
05-09-16, 19:32
Nese i vnoni, paret per ide,lol

Mori pak si shum tahmaqare asi ekonomiste je ba koheve te fundit hahahahahahahah

vjeshta
05-09-16, 19:38
Mori pak si shum tahmaqare asi ekonomiste je ba koheve te fundit hahahahahahahah


S'jam prej drenice e perpjet, me fal toke.:tongue:

ninnela
07-09-16, 23:49
hajde per hajr qe erdha e mire se ju gjej ....nje pershendetje te ngrohte per gjithe anetearet e dardanise tri e tvjeter

romansa
10-09-16, 19:53
pershendetje edhe nga une ,,bash po me vjen mire se paska pase vizitoe dardania

GURI SYLAJ
15-09-16, 21:08
Pershnetje !Doknu ma shpesh ne daqi mos me ju marre malli!

romansa
15-09-16, 21:15
Pershnetje !Doknu ma shpesh ne daqi mos me ju marre malli!

pershendetje per ty gur sylaj

GURI SYLAJ
16-09-16, 21:03
pershendetje per ty gur sylaj

Edhe per ty nje pershnetje, te madhe, vllezrore!

Artisti
18-09-16, 11:13
Pėrshėndetje pėr tė gjithė

xUBuI_5sER0

Diana007
21-09-16, 14:57
Pranoni nje pershendetje te ngroht edhe nga un :)

Artisti
29-09-16, 18:48
Pėr shoqėrin e vjetėėėėrrrr

dhe pėr rininnnnnnKallneeeee shqipppppp e mos u ndalni6LLNm_3_VtQ

elvio
30-09-16, 16:56
Drite ne zemrat tuaja,miresi ne udhet tuaja Dardane.

Pershendetje per te gjithe,te perzemert pershendetje per Vjeshta e Artist djalin. :)

Elvio! :)

vjeshta
01-10-16, 10:52
Drite ne zemrat tuaja,miresi ne udhet tuaja Dardane.

Pershendetje per te gjithe,te perzemert pershendetje per Vjeshta e Artist djalin. :)

Elvio! :)


Faleminderit!

Ne emrin tim dhe te simpatis, rikembejm pershendetjen tuaj. :)

Xuki
04-10-16, 14:29
pėrshėndetje pėr tė gjithė....shpresoj qė jeni shnosh e mirė

premium
06-10-16, 22:54
pershendetje antareve ne on dhe off line ...
rastesisht hyra ketu , por si duket paswordin e kesaj faqeje pasket harru andaj nuk inkuadroheni ..

Ehh zaman e zaman , kur ishin e vogel sa e shkruajshim ne Dardani forum , fletat e shkyjshum duke shkruajt ">

Harisi
27-01-17, 08:07
....nje pershendetje alla katunarqe per krejt antaret e keti veni e me se shumti ata edhe ato qe i njof,😉😄

power8
19-04-17, 13:09
Ai/ajo qe nuk me falenderon per pershendetjen e sotme, 19 prill 2017, ora 14 e 8 minuta, nuk eshte mik/eshe im(i/e)!
Kaq per sot !
Lexohemi pak ma vone !

vjeshta
19-04-17, 17:56
Ai/ajo qe nuk me falenderon per pershendetjen e sotme, 19 prill 2017, ora 14 e 8 minuta, nuk eshte mik/eshe im(i/e)!
Kaq per sot !
Lexohemi pak ma vone !

M duhet, nuk muj me rreziku kaq shume.

Flm, pershendetje edhe ty! :)

power8
20-04-17, 06:07
M duhet, nuk muj me rreziku kaq shume.

Flm, pershendetje edhe ty! :)

Njerez me edukate : Vjeshta, Harisi !...
... dhe tjeret !

power8
22-04-17, 07:04
Nje dite e nje fundjave te kendshme e plot mes suksese e me shume € ju deshiron power8-tshi!

Klm ne vazhdim !

romansa
26-04-17, 17:18
erdha per te ju lan nje pershendetje juve qe vini ketu

power8
27-04-17, 17:38
erdha per te ju lan nje pershendetje juve qe vini ketu


Flm romansa!
Nje te veēante per ty dhe per deti_om :-) (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24996) e haneza (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=27242) qe qenkan aktualisht prezent ne forum!
Kaloni i mbremje te kendshme !

power8
02-05-17, 17:59
Kush s'po denjon me me pershendet!
Jane hallakat njerezit !

Oqeani
02-05-17, 20:47
Pershendetje :)

Lona
06-08-17, 02:06
Pershendetje te gjithve

elvio
21-12-18, 15:16
https://scontent.ftia3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/48386991_10215630451206824_1120550920212447232_n.j pg?_nc_cat=104&_nc_eui2=AeF7Pyd-F4I57w-RgAr-RdJ2cgylBdeX1bvejwRmlcFFo1oQp8Gj6_rso6rFebpt2mjMw7 vhXNoaojqCFN5PP1PzESlc5Bx-DBjgVaSh0QHvXg&_nc_ht=scontent.ftia3-1.fna&oh=ef5ee4ef1531a7dcfec80d581419900e&oe=5CA59703

e_martumja
22-12-18, 01:09
https://scontent.ftia3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/48386991_10215630451206824_1120550920212447232_n.j pg?_nc_cat=104&_nc_eui2=AeF7Pyd-F4I57w-RgAr-RdJ2cgylBdeX1bvejwRmlcFFo1oQp8Gj6_rso6rFebpt2mjMw7 vhXNoaojqCFN5PP1PzESlc5Bx-DBjgVaSh0QHvXg&_nc_ht=scontent.ftia3-1.fna&oh=ef5ee4ef1531a7dcfec80d581419900e&oe=5CA59703

Flm gjitheashtu

Buqja_ch
24-12-18, 22:20
Edhe nga une per te gjithe ju qe nuk e harrut Dardanin ...

vjeshta
30-12-18, 22:42
Gėzuar 2019! 🎄🥂

SheTa
30-12-18, 22:55
Gėzuar 2019! 🎄🥂

Gėzuar edhe per ju 2019 , e mire qe po ju shof ktu pas nje kohe te gjat :D

vjeshta
30-12-18, 23:02
Gėzuar edhe per ju 2019 , e mire qe po ju shof ktu pas nje kohe te gjat :D


Faleminderit shumė! 😊

Ps; edhe ti po me kujtohesh. :D

SheTa
30-12-18, 23:04
Faleminderit shumė! 😊

Ps; edhe ti po me kujtohesh. :D

Qe kam qen i urt qata :D

e_martumja
01-01-19, 19:31
Gezuar 2019 ��������

power8
11-01-19, 01:57
Gezuar 2019 ��������


Flm e martuemja!


Fat, mbaresi, sukses e € ju deshiron edhe fshatunari per vitin 2019!

Gezuar e na prifte e mbara te gjitheve !

premium
13-01-19, 14:31
pershendetje o dosta
kush met e kush nuk mbet ne kete faqe ..
qka e keni hallet e derdet , a po keni dru a po keni dimer

e_martumja
13-01-19, 22:55
Flm e martuemja!


Fat, mbaresi, sukses e € ju deshiron edhe fshatunari per vitin 2019!

Gezuar e na prifte e mbara te gjitheve !

Flm gjithe keto mirat edhe ty dhe tere familjes tende

SheTa
17-01-19, 15:30
Pershndetje per gjith ju qe jeni forum edhe per ata qe s'jan :D

Murgesha
17-01-19, 22:00
Pershendetje per te gjithe,

Gezuar 2019!

SheTa
17-01-19, 22:21
Pershendetje per te gjithe,

Gezuar 2019!

Pershendetje edhe per ju , Gezuar 2019 gjitha te mirat per ju🤝

lirik
19-01-19, 09:40
pershendetje te gjithve te dashur bashkatdhetar e antar te forumit te famshem dardania ,ky forum ishte nde r te famshmit forume ju uroj sukses e dhe te mira antarve bashkatdhetarve

premium
19-01-19, 16:28
Lirik te pershendes shokut , ne kete moment te shof aktiv .
postimet e tua intelegjente nuk harrohen .

Kalo bukur Lirik .

elvio
19-01-19, 17:47
Pershendes ju qe i jini afruar sofres Dardane.

Lirik!

E nga une nje pershendetje te perzemert,e gezohem qe te shoh ne linje. :)

lirik
19-01-19, 23:28
ka kohe q e ky forum nuk ka qene aktiv , dhe kisha brenga jam ndje keq pse mungonte dhe kam menduar , qka po ndodhe me forumin ,pasuri tonat jan forumet shqiptare ne media , dhe nuk duhet te rrezikohen gjurmet shkrimet , dhe forumet me kan munguar , kam kujtime te forta ne forume , sepse aty neper forume se pari her ne historine time hapur , ne media, te hapura , per lexuesit , nisa shkrimet, si te hapura per opinionin, e nisa fjalen elire , edhe pse nuk jam kujdesur shum per drejteshkrimin , sepse me heret ne rinine time me dale me shkrime aq hapur nuk ishte e mundur dhe kam shkruar neper fletore fjala e lire ne media te hapura ne ate kohe kjo nuk ishte e mundur , me dale ne media me fjalen e lire , ,fjala e lire na ka munguar ne shqiptarve nga diktatura armike per shkak te cenzures komuniste , ne kohen e ish shtetit te diktatures jugosllave , ku une tmerrsisht jam perndjeke burgosur e keqtrajtuar ne r exhime antishqiptare ,rexhime mizoe ne te cilat me ndalej fjala e burgosesha e keqtrajtohesha ne shtetin ne kohen ne te cilen u rrita i shum vuajtur kalova neper ferr kazamate e burgje i rrezikuar ,

lirik
19-01-19, 23:29
[QUOTE=lirik;2299314]ka kohe q e ky forum nuk ka qene aktiv , dhe kisha brenga jam ndje keq pse mungonte dhe kam menduar , qka po ndodhe me forumin ,pasuri tonat jan forumet shqiptare ne media , dhe nuk duhet te rrezikohen gjurmet shkrimet , dhe forumet me kan munguar , kam kujtime te forta ne forume , sepse aty neper forume se pari her ne historine time hapur , ne media, te hapura , per lexuesit , nisa shkrimet, si te hapura per opinionin, e nisa fjalen elire , edhe pse nuk jam kujdesur shum per drejteshkrimin , sepse me heret ne rinine time me dale me shkrime aq hapur nuk ishte e mundur dhe kam shkruar neper fletore fjala e lire ne media te hapura ne ate kohe kjo nuk ishte e mundur , me dale ne media me fjalen e lire , ,fjala e lire na ka munguar ne shqiptarve nga diktatura armike- per shkak te cenzures komuniste , ne kohen e ish shtetit te diktatures jugosllave , ku une tmerrsisht jam perndjeke burgosur e keqtrajtuar ne rexhime antishqiptare ,rexhime mizoe ne te cilat me ndalej fjala e burgosesha e keqtrajtohesha, ne shtetin ne kohen ne te cilen u rrita i shum vuajtur , kalova neper ferr kazamate e burgje i rrezikuar ,

lirik
19-01-19, 23:31
Me vjen mire te dashur bashkombas qe ju shoh perseri te bashkuar e qenkit disa nga ata antar qe ishit dikure ,dhe qenkit shendosh e mire e te disponuar ,pershendetje te mia shum te sinqerta te gjithve , getzime suksese

lirik
19-01-19, 23:32
[Me vjen mire te dashur bashkombas shqiptar , qe ju shoh perseri te bashkuar , e qenkit disa nga ata antar qe ishit dikure ,dhe qenkit shendosh e mire e te disponuar , pershendetje te mia shum te sinqerta te gjithve , getzime suksese

vjeshta
21-01-19, 21:19
Pershendetje per bacin Rafet e daden Martume! ☕️☕️

Murgesha
21-01-19, 21:35
Pershendetje per bacin Rafet e daden Martume! ☕️☕️

E mu?:tongue:

e_martumja
21-01-19, 21:36
Pershendetje per bacin Rafet e daden Martume! ☕️☕️

Flm te kcefsha ne darsem 😂😂😂😂

vjeshta
21-01-19, 21:39
E mu?:tongue:

Ty me power8. ☕️☕️

vjeshta
21-01-19, 21:40
Flm te kcefsha ne darsem 😂😂😂😂

T’lumeshin kembt ! 🤪

e_martumja
21-01-19, 22:01
T’lumeshin kembt ! 🤪

Flm flm ahha

power8
22-01-19, 00:14
Gjumashet nuk i pershnes !

Nje te veēante per keta qe jane te pranishem ne kete ore te vone nate !

Njerez punetore, te zellshem e te pa pertese !

N'gjume, siē shkruante para disa vitesh nje mik imi, s'ka lumturi :


Natėn kur flija, mė tha shpirti: “Pi!
Nė gjumė dhe nė Varr s’ka lumturi.
Ngreju! Sa rron, zbras Kupa dhe puth ēupa;
se ke shekuj qė tė flesh nė qetėsi”.