PDA

View Full Version : Blic pėrshėndetje pėr tė gjithė antarėt e Forumit!!!


Faqet : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 [20] 21

Kalimero
24-03-13, 11:11
Vizitorėt aktivė aktualisht: 214 (2 anėtarė dhe 212 vizitorė)

Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 1,533, 08-03-11 mė 13:56.
vjeshta, Fshatari


Pershendetje Fshatari!

u qiiiqeeeee ,:eek: oni be oni pur veti e kini :biggrin:

Kalimero
24-03-13, 13:26
Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 1,533, 08-03-11 mė 13:56.
Kalimero

pash qikit kapuq a ini mare nurmadh , qish be pum leni vetun , e qa me bo u qishti viq vet qituqene ,a ?!

hade ja pu ja shtina burdudhuruzherin e pe rzojna me temel, ja pu hina e puta rinuvojna e put kna-qum qituqene si ktine her .
Hade hede mus u boni qishtutne t'poshter ooo dijuza e dilidipsuza , e dijuzka e dilidipsuzkaaaa


..i big mpuq pur qato qi hin ere e lixon i pari qituqene :biggrin::biggrin:

LOJETARI
24-03-13, 13:39
Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 1,533, 08-03-11 mė 13:56.
Kalimero

pash qikit kapuq a ini mare nurmadh , qish be pum leni vetun , e qa me bo u qishti viq vet qituqene ,a ?!

hade ja pu ja shtina burdudhuruzherin e pe rzojna me temel, ja pu hina e puta rinuvojna e put kna-qum qituqene si ktine her .
Hade hede mus u boni qishtutne t'poshter ooo dijuza e dilidipsuza , e dijuzka e dilidipsuzkaaaa


..i big mpuq pur qato qi hin ere e lixon i pari qituqene :biggrin::biggrin:

Ngo ti Kalimero ,
Prej se ti je ba supermuderator e hanėm lovelyja supperadmuninistratore gjinja kan fillue me i ikė prej ketu .Ju edhe hanėm Murgeshėn e masakruet , s ka mė inxhe .Inxhe jok , gjymysh jok ,dardani kaput .

Kalimero
24-03-13, 13:45
Ngo ti Kalimero ,
Prej se ti je ba supermuderator e hanėm lovelyja supperadmuninistratore gjinja kan fillue me i ikė prej ketu .Ju edhe hanėm Murgeshėn e masakruet , s ka mė inxhe .Inxhe jok , gjymysh jok ,dardani kaput .

Mare dijuz mare , pi si qi :biggrin: jom bo u qasishne joooo por, pi si qi jon panen live ere nuk ju dul fantazija un ven, e nuk ju duklen gdhumicat e gdhumcat qish jon un qita sireta qi i kena qiten qituqene pum doket u ftofen:biggrin:

mere me men kur tum shohin mu me qikit kapuq :biggrin:

Kaqanikasja
25-03-13, 13:45
http://vintage.johnnyjet.com/photos/Turkey-Istanbul-2009-143.JPG

Nje pershednetje te ngrohte per te gjithe

Kalimero
30-03-13, 21:41
https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/538824_590085211016401_1680813703_n.jpg

hade pur hajr pur hajr qikjo senja me vo t'ngjirosta ....


merni merni ka ni vo se um doket qi osht sivap mu lajten me livore t'vos ,hade lanu lanu :biggrin:

Llapjani_HH
06-04-13, 20:48
Pėrshėndetje pėr tė gjithė anėtarėt dhe lexuesit e Dardanis.

Kalofshi mir, tung.

turisti
06-04-13, 21:02
Pėrshėndetje pėr tė gjithė anėtarėt dhe lexuesit e Dardanis.

Kalofshi mir, tung.Faleminderit shume i nderuar. Edher une te pershendes shume.:smile:

e_martumja
06-04-13, 21:37
Oh pranoni edhe pershendetje nga ana ime.

halla e madhe
06-04-13, 21:51
Oh pranoni edhe pershendetje nga ana ime.


...ani ani,flm, po mos ike pa ja qit halles nji kafe!:biggrin:

e_martumja
06-04-13, 21:57
...ani ani,flm, po mos ike pa ja qit halles nji kafe!:biggrin:

Jo njo per dy kam mi qit bashk me ty do ta pij :tongue:

halla e madhe
06-04-13, 22:03
Jo njo per dy kam mi qit bashk me ty do ta pij :tongue:


.te ka lali xhan,te halla zemur:biggrin:

e_martumja
06-04-13, 22:05
.te ka lali xhan,te halla zemur:biggrin:

Te perqafoj fort.

turisti
06-04-13, 22:16
Te perqafoj fort.


:biggrin: Mos bre :biggrin:,pse je ka me ndjek ??????????? hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha.

e_martumja
06-04-13, 22:17
:biggrin: Mos bre :biggrin:,pse je ka me ndjek ??????????? hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha.

se po ma kona ahhahahahahah


Ty te puthi ahahhahahahha

turisti
06-04-13, 22:24
se po ma kona ahhahahahahah


Ty te puthi ahahhahahahha


Mos se e martume je ej ???????? :biggrin: me gezove :biggrin: dhe me shtin ne gjume me ate anestezi te forte,hahahahahahahahahahahahahahahahahahah.

e_martumja
06-04-13, 22:31
Mos se e martume je ej ???????? :biggrin: me gezove :biggrin: dhe me shtin ne gjume me ate anestezi te forte,hahahahahahahahahahahahahahahahahahah.

po bre e martume kisha lind ahahhahahaha

ti na shtine ne gjume me maska sonte ahahahhaha

halla e madhe
06-04-13, 22:32
Te perqafoj fort.


-..a me the mua apo turistit, krejt ma dallashite mas qasaj shote:biggrin::biggrin:

e_martumja
06-04-13, 22:37
-..a me the mua apo turistit, krejt ma dallashite mas qasaj shote:biggrin::biggrin:

Tye amo ky ma ngjiti me zore edhe pse ma kojti ahahahahahah

halla e madhe
06-04-13, 22:43
Tye amo ky ma ngjiti me zore edhe pse ma kojti ahahahahahah


.ju past bo mire te dyve, ma se shumti turistit ajo far shote!:biggrin::biggrin:

e_martumja
06-04-13, 22:49
.ju past bo mire te dyve, ma se shumti turistit ajo far shote!:biggrin::biggrin:

mos ja nguc shoten se ky nuk flen pa to ahahaha

turisti
06-04-13, 23:12
po bre e martume kisha lind ahahhahahaha

ti na shtine ne gjume me maska sonte ahahahhaha


A po ta kona ????????????? :biggrin:

turisti
06-04-13, 23:14
.ju past bo mire te dyve, ma se shumti turistit ajo far shote!:biggrin::biggrin:


Mira te gjejte e ishalla nuk me shef qai mzat ser................:biggrin:duhet mi kcye......pixhamkave..........,hahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahah.

turisti
06-04-13, 23:15
mos ja nguc shoten se ky nuk flen pa to ahahaha


Qyre,qyre :biggrin: teten experte :biggrin:,hahahahahahahahahahahahahahahahahahaha.

tipi engjellor
06-04-13, 23:16
pershendetjet me te ngrohta ketu qenkan hahahahahah

e_martumja
06-04-13, 23:29
Qyre,qyre :biggrin: teten experte :biggrin:,hahahahahahahahahahahahahahahahahahaha.

jo expert i expertave ishe ti ahahahahhahahaKujt duhem me lyp hizen

turisti
06-04-13, 23:30
pershendetjet me te ngrohta ketu qenkan hahahahahah


Po valla,besa dhe djeget njeriu nga pershendetjet :biggrin: e shumta :biggrin:,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahha.

turisti
06-04-13, 23:32
jo expert i expertave ishe ti ahahahahhahahaKujt duhem me lyp hizen


Flm per kompliment shoqke,a ize lypja mzatit,:biggrin:,hahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahaha.

Iza prej Zotit dhe flm shume per pjesemarrjen sonte ne keto trevat e shenjta :biggrin:,hahahahahahahahahahahaha.

Gjume te embel.

e_martumja
06-04-13, 23:34
Flm per kompliment shoqke,a ize lypja mzatit,:biggrin:,hahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahaha.

Iza prej Zotit dhe flm shume per pjesemarrjen sonte ne keto trevat e shenjta :biggrin:,hahahahahahahahahahahaha.

Gjume te embel.
ja pra po lypi qenit teme izen ahahahahase pata nijet me fjet mosem shti me zore me fjet ahhahaa


FLM Per muhabet e hyzmet te fala shotes ahahahhahahaha

turisti
06-04-13, 23:37
ja pra po lypi qenit teme izen ahahahahase pata nijet me fjet mosem shti me zore me fjet ahhahaa


FLM Per muhabet e hyzmet te fala shotes ahahahhahahaha


ok,flm,edhe ti te fala :biggrin: qenit :biggrin:,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahah.

e_martumja
06-04-13, 23:40
ok,flm,edhe ti te fala :biggrin: qenit :biggrin:,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahah.

kujdes se ka qillu i eger ahahahhahah flm

turisti
06-04-13, 23:45
kujdes se ka qillu i eger ahahahhahah flm


Hajt se ja zbuti une ate :biggrin: egersine :biggrin:,hahahahahahahahahahahahahaha.

Hm.em ne Europe em i :biggrin: eger :biggrin: - nuk shkon..pak me kulture thuj,...........

e_martumja
06-04-13, 23:48
Hajt se ja zbuti une ate :biggrin: egersine :biggrin:,hahahahahahahahahahahahahaha.

Hm.em ne Europe em i :biggrin: eger :biggrin: - nuk shkon..pak me kulture thuj,...........

ska Europe Shqiptar jemi na ahahahhahah ka shkojme njejt jemi ahahahaha

turisti
06-04-13, 23:49
ska Europe Shqiptar jemi na ahahahhahah ka shkojme njejt jemi ahahahaha


Aj veq :biggrin: sonte :biggrin:,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hha.

tipi engjellor
06-04-13, 23:49
ska Europe Shqiptar jemi na ahahahhahah ka shkojme njejt jemi ahahahaha

po thu a......europ tana anet u ba ..........

e_martumja
06-04-13, 23:50
Oh fjalt nuk kan kufiiiiiiiiiiiii ika une natenemire te dyve dhe flm per muhabet ec t'ju puthi ahahhahahaha

turisti
06-04-13, 23:53
po thu a......europ tana anet u ba ..........


Ku humbe o :biggrin: ndims :biggrin: ?,hahahahahahahahahahahahahahahahaha.

tipi engjellor
06-04-13, 23:53
Oh fjalt nuk kan kufiiiiiiiiiiiii ika une natenemire te dyve dhe flm per muhabet ec t'ju puthi ahahhahahaha

isha duke thene .....kabllat diqka jane perzi ...gjumi i ka fajet....jo jo une nuk afrohem ......po du me fjet une hahahahahah...........naten e bukur e flm per humorin sonte...

turisti
06-04-13, 23:54
Oh fjalt nuk kan kufiiiiiiiiiiiii ika une natenemire te dyve dhe flm per muhabet ec t'ju puthi ahahhahahaha

Te dyve a :biggrin:???,hahahahahahahahaha.

Naten e mire,gjume te embel :biggrin: faraxhike :biggrin:.

tipi engjellor
06-04-13, 23:54
Ku humbe o :biggrin: ndims :biggrin: ?,hahahahahahahahahahahahahahahahaha.

po une ika ne gjume shoki.....me gezohet zemra tash te shoh sigurt hahahhahahaah se ne rruge kurr ste la a te thashe me pare hahahahahahah

turisti
06-04-13, 23:59
po une ika ne gjume shoki.....me gezohet zemra tash te shoh sigurt hahahhahahaah se ne rruge kurr ste la a te thashe me pare hahahahahahah


Hahahahahahahahahahahahahahahahah qe prap je ka shkue me tat.nejse,gjume te embel.hahahahahahahahahahahahahahaha.

flm.

Kalimero
11-04-13, 09:51
hhaapppqeee hhaaappqeee huh miti teshma me sabah, dikush pum purmen po s'pu di kush, ose tek paska arllen nakush qi su kon moti.


hade hade qunu o dijuzaa, didhi ka shku laarg e ju hala sidhni un **** t'juve , qunu se s'mahet be shteti qishtutne, flaj diten e ri qut naten >hade i kafe naj pdhavushke s'kish bo keq mu ma pru qituqene , ere mum bo pak timina si sudhtanit :cool:


psh; kish apasen qef qajo nusja e bashkadahkit me ma pri i kafe ,se osht me avdes e um bon hajr ,hade qu qu qu quququ :biggrin::biggrin:

Sulltan-Alim
11-04-13, 17:14
O ti me kapuq? Moth u merdhit : ) :D. Ai e kith cnuk nja prej ma t`milave qetu elle i kith thti kept nel krye. Ani ja bajthin gajlen tuj i thane pot thkojne kamt dhag :D. Kithe path qef ti me t`thit kaffe qyth joh, vecthe pak thi n`g-e :D.

Kaqanikasja
12-04-13, 10:29
http://img1.funscrape.com/en/flowersgreeting/1.gif

nje fundjave te kendshme te gjitheve

Dardanesha
12-04-13, 11:02
http://img1.funscrape.com/en/flowersgreeting/1.gif

nje fundjave te kendshme te gjitheve


Flm shume gjithashtu edhe ty :smile:

Kaqanikasja
12-04-13, 13:24
Flm shume gjithashtu edhe ty :smile:


:wink::smile:

Zero Cool
14-04-13, 05:50
Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 1,533, 08-03-11 mė 14:56.
Zero Cool


edhe juve off,,,,, :D

turisti
24-04-13, 15:20
Pershendetjet e perzemerta per te gjithe........:smile:-perveq meje.....

turisti (http://www.dardania.biz/vb/upload/member.php?u=15997)+, Kaqanikasja (http://www.dardania.biz/vb/upload/member.php?u=26218)+

e_martumja
24-04-13, 21:39
Pershendetjet e perzemerta per te gjithe........:smile:-perveq meje.....

turisti (http://www.dardania.biz/vb/upload/member.php?u=15997)+, Kaqanikasja (http://www.dardania.biz/vb/upload/member.php?u=26218)+

Une e pranova pershendetjen tende pranoni edhe ju tjert nga ana ime :biggrin:

halla e madhe
24-04-13, 21:41
Une e pranova pershendetjen tende pranoni edhe ju tjert nga ana ime :biggrin:

flm, edhe nga ana ime:tongue:

Kalimero
25-04-13, 17:18
Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 1,533, 08-03-11 mė 14:56.
Kalimero

u qiiqee ika tibe se pu tutna viq vetun me nejten qituqene :biggrin:

Kalimero
25-04-13, 17:33
Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 1,533, 08-03-11 mė 14:56.
Kalimero, Julijeta

hoh ,tibe erll qikjo si um ka p avetun qituqene, ishadha aosht pdhavushke :biggrin:

Jana
02-05-13, 04:34
...ju pershendes te gjithve dhe ju uroj dite te mbare ,,,,

...JANA ...

halla e madhe
02-05-13, 10:23
...ju pershendes te gjithve dhe ju uroj dite te mbare ,,,,

...JANA ...

..oj amerikane, fy ly my qe na paske pershendet!:smile:

ps:gjithashtu nje selom nga halla,ishalla shifemi kysmet ne Gjakove sivjet!:tongue:

Jana
02-05-13, 23:06
..oj amerikane, fy ly my qe na paske pershendet!:smile:

ps:gjithashtu nje selom nga halla,ishalla shifemi kysmet ne Gjakove sivjet!:tongue:

Kush bre amerikane ....shqiptare edhe ata malsore..haahha...

..ju pershendes shum ...

Zero Cool
03-05-13, 18:19
Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 1,533, 08-03-11 mė 14:56.
Zero Cool, Albonita+

Albonita
04-05-13, 20:15
Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 1,533, 08-03-11 mė 14:56.
Zero Cool, Albonita+

Shife si na ka kufezua,Mos se nuk kam deshire te jam e kufizume , dua te jam e Lire ,:biggrin:


Faliminderit po ashtu pershndetje nga zemra, po ashtu i pershndes gjith Antaret ce jan On:smile: paci nje fund jave te bukur.

Zero Cool
04-05-13, 20:25
Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 1,533, 08-03-11 mė 14:56.
Zero Cool, Albonita+

Shife si na ka kufezua,Mos se nuk kam deshire te jam e kufizume , dua te jam e Lire ,:biggrin:


Faliminderit po ashtu pershndetje nga zemra, po ashtu i pershndes gjith Antaret ce jan On:smile: paci nje fund jave te bukur.

ahahahah tkam ngre kufij ahahahahhaahahha

ēathumiiiii e ke qit plusin aty me kallxu qe je fonece aghaghaghhgaghaghhaghagha

Albonita
04-05-13, 20:29
ahahahah tkam ngre kufij ahahahahhaahahha

ēathumiiiii e ke qit plusin aty me kallxu qe je fonece aghaghaghhgaghaghhaghagha


Ahahahhahahhahahahahhahahahhahaaaaaaaaaaa

Ska kufi per mua se kalli krejt:tongue:

Kush ashte ne liste time asht Fanec e fanece:biggrin:
:smile:

natyra
05-05-13, 03:38
Enkas ne keto ore te vona akoma mes nate(me orar te Amerikes)lol pershendes antaren e-Uritura+Natyra:smile:"Fatmiresisht i qenka shtuar dhe ni roje forumit per sonte:rolleyes: sikur te na e dinin per nder te pakten:tongue:

Si do qofte pershendesim radhen per neser....Falemnderit

Natyra.

Kalimero
06-05-13, 08:35
qunu mare qunu o dijuza e dijuzkaa, a halo s'ju kan sturpiken me hitha ere asishne shelnee aaa.

tibe para sabahi ingja fari na ka sturpiken me qasishne,


hade i big mpuq pur pdhavushka ere brunka, qato zishkanet viq un dashin purnrishe sum jet marak tibe :biggrin::biggrin:

Kodra
06-05-13, 16:18
Makresh e ZC, pėrqafoni pėrshėndetjet :)

Kaqanikasja
10-05-13, 08:26
http://www.24gb.de/Gallery/wochenende/008-have_a_wonderful_weekend.gif (http://www.24gb.de/)

natyra
10-05-13, 23:52
Motrushe ta solla kafen e Mengjesit! te beft mire:smile: Se shpejti do jemi dhe live...

P/s.hape MP s'te ben?..Te uroi wikend te mbare zemra <3

http://i71.photobucket.com/albums/i159/tekkaus/Coffee/CoffeeArt-Monkey.jpg


Natyra.

vushtrria
11-05-13, 21:11
Nje pershendetje per te gjithe dardanasit nga vushtrriu me mungoni shume dhe ju dua shume


te gjitha te mirat

Guri i madh
11-05-13, 22:52
Nje pershendetje per te gjithe dardanasit nga vushtrriu me mungoni shume dhe ju dua shume


te gjitha te miratgjithashtu jeni i pershendetur i nderuar me vjen mir qe her pas here po takohemi ne Dardani

Kaqanikasja
13-05-13, 11:25
Njė pershendetje te ngroht per ju te gjithe antarė te FD-s

schütze
14-05-13, 07:33
Nje pershendetje nga zemra per te gjith, ne veqanti per miqt e vjeter
Ju deshiroj gjith te mirat ne jet ku do qe ndodheni
Me respekt schütze

Gjiki
15-05-13, 10:22
selam alejkum burra... a ju grat ka ni mpuq e kini pi meje :)

Kalimero
18-05-13, 07:31
selam alejkum burra... a ju grat ka ni mpuq e kini pi meje :)

ik mare dijuz ik ,ik qaqe put thom. grat jon nun administrimin tem, qa du ju boj u viq u e kom qat drejt, me dashten i mpuqi e e e e qa du u jo boj, ik ti qaqe ri me buRa shit misele ....:biggrin:

hade qunu qunu qunu ere bonu resht ju pdhavushkat un dashi mu ju purqafen, ju dijuzat felni qatyqene mus u lkuni veni :biggrin:

schütze
18-05-13, 19:44
TE GJITHE ANTARVE JU DESHIROJ NJE FUND JAVE TE KENDSHME
http://www.commentsyard.com/graphics/weekend/weekend42.gif (http://www.commentsyard.com/weekend-disney-characters/)

gazi-de
19-05-13, 11:07
Pershendetje ....

Kaqanikasja
24-05-13, 07:42
http://www.superhotfile.com/CommentGraphics/Friday_greeting/images/friday0a.gif

Diana007
30-05-13, 15:12
Wooo sa bukur :smile:

Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 1,533, 08-03-11 mė 13:56.
Diana007 (http://www.dardania.biz/vb/upload/member.php?u=16660), Albonita (http://www.dardania.biz/vb/upload/member.php?u=23737)+Hajt tash per nja dy vjet mos hyni kush ketu pari :biggrin:

Pershendeje loqki :wink:

Albonita
30-05-13, 15:16
Wooo sa bukur :smile:

Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 1,533, 08-03-11 mė 13:56.
Diana007 (http://www.dardania.biz/vb/upload/member.php?u=16660), Albonita (http://www.dardania.biz/vb/upload/member.php?u=23737)+Hajt tash per nja dy vjet mos hyni kush ketu pari :biggrin:

Pershendeje loqki :wink:

Ahahahahhahahahhahahahaaaa

Si dy pellumbesha:biggrin:

Gjithashtu pershndeje Mam:wink:

Diana007
30-05-13, 15:19
Ahahahahhahahahhahahahaaaa
Si dy pellumbesha:biggrin:

Gjithashtu pershndeje Mam:wink:
Si dy pula te nukta ( kur te lagesh nga shiu ahahahahhahhahahhahhahahahahhaahhahahhah)

Flm shum sheqerke :smile:

Albonita
30-05-13, 15:20
Si dy pula te nukta ( kur te lagesh nga shiu ahahahahhahhahahhahhahahahahhaahhahahhah)

Flm shum sheqerke :smile:

Ahahhahahahhahahhaaaa, ke nje kiss nga pulbardha:biggrin:

Faliminderit pac nje dite te mreekullushme:smile:

Diana007
30-05-13, 15:22
Ahahhahahahhahahhaaaa, ke nje kiss nga pulbardha:biggrin:
Faliminderit pac nje dite te mreekullushme:smile:
Ahhahahahhah edhe ti nje nga Pulezeza :biggrin:

Flm shum edhe ti gjithashtu :wink:

elvio
30-05-13, 16:52
Fshatari, GURI SYLAJ, Oqeani, Psikologu, schütze, turisti, Zero Cool

Pershendetjen time burreria dardane(qe eshte ne linje)!

Pasdite te mire te kini.

Zero Cool
30-05-13, 17:12
Fshatari, GURI SYLAJ, Oqeani, Psikologu, schütze, turisti, Zero Cool

Pershendetjen time burreria dardane(qe eshte ne linje)!

Pasdite te mire te kini.


Gjithashtu mbrėmje tė kėndshme elvio.

turisti
30-05-13, 17:23
Fshatari, GURI SYLAJ, Oqeani, Psikologu, schütze, turisti, Zero Cool

Pershendetjen time burreria dardane(qe eshte ne linje)!

Pasdite te mire te kini.


O faleminderit Elvio.

Te pershendes dhe une shume.

e_martumja
31-05-13, 19:49
Hellllllllllllllllloooooooooooooooo

Paradox_13
31-05-13, 20:03
.... elvio (http://www.dardania.biz/vb/upload/member.php?u=27127), e_martumja (http://www.dardania.biz/vb/upload/member.php?u=18186), schütze (http://www.dardania.biz/vb/upload/member.php?u=18380), turisti (http://www.dardania.biz/vb/upload/member.php?u=15997)

Pershendetje....

turisti
31-05-13, 20:13
Hellllllllllllllllloooooooooooooooo


:biggrin: xigi-xigi :biggrin:,hahahahahahahahahahahahahahahahaha.

turisti
31-05-13, 20:14
.... elvio (http://www.dardania.biz/vb/upload/member.php?u=27127), e_martumja (http://www.dardania.biz/vb/upload/member.php?u=18186), schütze (http://www.dardania.biz/vb/upload/member.php?u=18380), turisti (http://www.dardania.biz/vb/upload/member.php?u=15997)

Pershendetje....


Faleminderit i nderuar.

Edhe une te pershendes gjithashtuuuuu.:smile:

e_martumja
31-05-13, 20:33
.... elvio (http://www.dardania.biz/vb/upload/member.php?u=27127), e_martumja (http://www.dardania.biz/vb/upload/member.php?u=18186), schütze (http://www.dardania.biz/vb/upload/member.php?u=18380), turisti (http://www.dardania.biz/vb/upload/member.php?u=15997)

Pershendetje....

Pershendetje edhe tye

e_martumja
31-05-13, 20:33
:biggrin: xigi-xigi :biggrin:,hahahahahahahahahahahahahahahahaha.

Mos e xiglo grujen e huj :biggrin:

King Street
31-05-13, 23:49
Pershendetje per tė gjithė qe janė online .. edhe ata offline ..!

turisti
01-06-13, 16:26
Pershendetje per tė gjithė qe janė online .. edhe ata offline ..!Faleminderit Kingu.

Gjithashtu te pershendes.:smile:

Suelaa
01-06-13, 16:46
Pershendetje te gjith anetaret e forumit, ne vecanti ata qe kam komunikuar me se shumti me ta.

turisti
01-06-13, 17:11
Pershendetje te gjith anetaret e forumit, ne vecanti ata qe kam komunikuar me se shumti me ta.

Flm e nderuara. Edhe une te pershendes .

halla e madhe
01-06-13, 17:20
Pershendetje te gjith anetaret e forumit, ne vecanti ata qe kam komunikuar me se shumti me ta.


Suelaa_te falenderojme,mbetesh edhe ti e pershendetur prej nesh!:smile:

AlbaSoft
02-06-13, 10:06
Pershendetje

Psikologu
02-06-13, 12:52
Fshatari, GURI SYLAJ, Oqeani, Psikologu, schütze, turisti, Zero Cool

Pershendetjen time burreria dardane(qe eshte ne linje)!

Pasdite te mire te kini.

Njė pershendetje edhe pėr ju dhe kaloni si mė mirė.

Zero Cool
03-06-13, 22:33
Argėtim tė kėndshėm nė vazhdim:

Dardanesha, elvio, Fshatari, King Street, Oqeani, tipi engjellor

http://www.youtube.com/watch?v=74DZHXhdcVQ

Guri i madh
05-06-13, 19:23
pershendetje krejtve ,ev po shum sellton alimi qenka ksajde krejtve nji selam alejkum

lovely
05-06-13, 21:56
Pershendetje per MUE.

M`ka marr malli per ty Llovell.

Edhe per Uliksin, kur m`thirrke Llovell.

Edhe per Bondin kur m thirrke ; Oj Fisnike


N`qit harq, po iu pershendes edhe juve bitevi. Kesh tuj thane mramje t`kandshme iu deshiroj, po mramja koka shkue.
Nate t`trent iu deshiroj ;)

Kaqanikasja
07-06-13, 09:55
http://www.ikub.al/Handlers/Images.ashx?id=5edccb83-200f-40d4-a0fe-011edcdb5053

Nje fundjave te kendshme

schütze
08-06-13, 14:29
Nje pershendetje te gjithve, ju deshiroj nje fund jav te kendsheme

Kalimero
13-06-13, 13:05
Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 1,533, 08-03-11 mė 14:56.
Kalimero

allharadhazora be , a hal pu fleni a. Oni be oni viq fleniiii viiiiq fleni :biggrin:

Paradox_13
23-06-13, 11:50
Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 1,533, 08-03-11 mė 14:56.
Albonita (http://www.dardania.biz/vb/upload/member.php?u=23737), Fshatari (http://www.dardania.biz/vb/upload/member.php?u=19141), ssara (http://www.dardania.biz/vb/upload/member.php?u=21910)

Pershendetjet ma te sinqerta per juve qe momentalish jeni ne valet e fd....

Albonita
23-06-13, 12:19
Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 1,533, 08-03-11 mė 14:56.
Albonita (http://www.dardania.biz/vb/upload/member.php?u=23737), Fshatari (http://www.dardania.biz/vb/upload/member.php?u=19141), ssara (http://www.dardania.biz/vb/upload/member.php?u=21910)

Pershendetjet ma te sinqerta per juve qe momentalish jeni ne valet e fd....


Faliminderit , pershndetje nga Zemra!

Zero Cool
24-06-13, 21:12
Zero Cool, Antika, ardi12, Diana007, Domira, Fshatari, Guri i madh, LaCoStA, murrizi, tipi engjellor, Virti, Xuki

Xuki
24-06-13, 21:23
Edhe unė ju pėrshėndes tė gjithvė dhe ju uroj njė natė tė majr.


tfala kush t'vesin

Xuki

tipi engjellor
24-06-13, 21:29
Edhe unė ju pėrshėndes tė gjithvė dhe ju uroj njė natė tė majr.


tfala kush t'vesin

Xuki

Xuk pershendetje....po si je...

tipi engjellor
24-06-13, 21:30
Zero Cool, Antika, ardi12, Diana007, Domira, Fshatari, Guri i madh, LaCoStA, murrizi, tipi engjellor, Virti, Xuki

flm ....pershendetje zero

Guri i madh
24-06-13, 21:30
pershendetje keni edhe nga une

e_martumja
25-06-13, 21:01
Pershendetje te gjithve

Oqeani
25-06-13, 21:06
Pershendetje te gjithveAmin, nese nuk e ke shti veteveten ne ket grup, po e bej unė :)

e_martumja
25-06-13, 21:20
Amin, nese nuk e ke shti veteveten ne ket grup, po e bej unė :)

Merci

vjeshta
26-06-13, 01:47
Pėrshendetje nga...
http://farm3.staticflickr.com/2039/1527410456_e97a55d175_z.jpg?zz=1
......Peja!

Luana
26-06-13, 17:10
Nje like te madhe e ki per ket foto te bukur vjeshta dhe te pershendes shume

,po ashtu e pershendes buqja_ch edhe pse I ka mshel mesazhet private

lovely
26-06-13, 22:40
Pėrshendetje nga...
http://farm3.staticflickr.com/2039/1527410456_e97a55d175_z.jpg?zz=1
......Peja!


Po rrxohesh thio :biggrin:

e_martumja
27-06-13, 21:23
Pėrshendetje nga...
http://farm3.staticflickr.com/2039/1527410456_e97a55d175_z.jpg?zz=1
......Peja!

Te fala dhe pushime te kendsheme

instruktori
29-06-13, 20:36
po Rikthehem

Pershendetje per te gjithe

turisti
29-06-13, 20:47
po Rikthehem

Pershendetje per te gjithe


Mire se erdhe !!!!!!!!!!! :smile:

instruktori
29-06-13, 20:48
Mire se erdhe !!!!!!!!!!! :smile:

mire se te gjeta o ma i miri

turisti
29-06-13, 21:03
mire se te gjeta o ma i miri

Ma i miri i :biggrin: budalleve a i pacenzures :biggrin: ?,hahahahahahahahahahahahaha.

Faleminderit shume.

Kalimero
29-06-13, 21:59
Madhi um paska maren be mi ju pa qituqe kadhabdhak :rolleyes:


Hajde i big mpuq pur pdhavushkat e mija,e ka i kukadh mas veshi pur ju dijuza :tongue:

turisti
29-06-13, 22:20
Madhi um paska maren be mi ju pa qituqe kadhabdhak :rolleyes:


Hajde i big mpuq pur pdhavushkat e mija,e ka i kukadh mas veshi pur ju dijuza :tongue:

:biggrin: domme blondje :biggrin:,hahahahahahahahahaha


http://i25.photobucket.com/albums/c69/silversage1107/Funny/ATT16609531.jpg (http://www.google.nl/url?sa=i&rct=j&q=domme+blondje&source=images&cd=&cad=rja&docid=0U9KS7uMaU9IxM&tbnid=cS2hbe914zPdBM:&ved=0CAUQjRw&url=http%3A%2F%2Frelatie.blog.nl%2Ftag%2Fdom-blondje&ei=Wk_PUcnzNoKxPOTNgaAM&bvm=bv.48572450,d.ZWU&psig=AFQjCNFgVh5LygSItfwO3BgOI-yqKO4EtA&ust=1372627137163866)

instruktori
30-06-13, 21:28
:biggrin: domme blondje :biggrin:,hahahahahahahahahaha


http://i25.photobucket.com/albums/c69/silversage1107/Funny/ATT16609531.jpg (http://www.google.nl/url?sa=i&rct=j&q=domme+blondje&source=images&cd=&cad=rja&docid=0U9KS7uMaU9IxM&tbnid=cS2hbe914zPdBM:&ved=0CAUQjRw&url=http%3A%2F%2Frelatie.blog.nl%2Ftag%2Fdom-blondje&ei=Wk_PUcnzNoKxPOTNgaAM&bvm=bv.48572450,d.ZWU&psig=AFQjCNFgVh5LygSItfwO3BgOI-yqKO4EtA&ust=1372627137163866)

rrezike

Kaqanikasja
01-07-13, 07:22
Mir mengjesi

vjeshta
02-07-13, 21:08
Po rrxohesh thio :biggrin:


http://www.apartmani-ulcinj.com/flickrGallery/APARTMANI/piposobegalerijaslika/slides/montenegro%20rooms%20Pipo%20Ulcinj.JPG


Vone fole thiooo ,veq jam rrezue, jo keq eee... po rri me ylla t'detit....:tongue:


Pershendetje nga Dulcignio!:smile:

Xuki
05-07-13, 22:16
pėrshėndetje edhe prej meje.....ju uroj pushime tė kėndshme......

Kaqanikasja
10-07-13, 09:41
Pershendetje dhe Urime Ramazani

turisti
11-07-13, 21:43
Pershendetjet me te sinqerta nga Kacaniku i ngohte.

vjeshta
12-07-13, 21:20
Pershendetjet me te sinqerta nga Kacaniku i ngohte.


Flm ,pershendetje edhe ty Turist! Pushime t'qefit kalofsh!

Kodra
14-07-13, 00:08
Vizitorėt aktivė aktualisht (http://www.dardania.biz/vb/upload/online.php): 210 (5 anėtarė dhe 205 vizitorė) http://www.dardania.biz/vb/upload/images/misc/whos_online.gif (http://www.dardania.biz/vb/upload/online.php)Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 1,533, 08-03-11 mė 14:56.
Kodra (http://www.dardania.biz/vb/upload/member.php?u=18366), letta (http://www.dardania.biz/vb/upload/member.php?u=27799), lirik (http://www.dardania.biz/vb/upload/member.php?u=21890), Virti (http://www.dardania.biz/vb/upload/member.php?u=20873), vjeshta (http://www.dardania.biz/vb/upload/member.php?u=18327)
Ka filluar edhe nė Gjermani tė ngrohet Toka :)

Pėrshėndetje juve qė jeni nė lidhje tė drejt.

vjeshta
14-07-13, 00:17
Vizitorėt aktivė aktualisht (http://www.dardania.biz/vb/upload/online.php): 210 (5 anėtarė dhe 205 vizitorė) http://www.dardania.biz/vb/upload/images/misc/whos_online.gif (http://www.dardania.biz/vb/upload/online.php)Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 1,533, 08-03-11 mė 14:56.
Kodra (http://www.dardania.biz/vb/upload/member.php?u=18366), letta (http://www.dardania.biz/vb/upload/member.php?u=27799), lirik (http://www.dardania.biz/vb/upload/member.php?u=21890), Virti (http://www.dardania.biz/vb/upload/member.php?u=20873), vjeshta (http://www.dardania.biz/vb/upload/member.php?u=18327)
Ka filluar edhe nė Gjermani tė ngrohet Toka :)

Pėrshėndetje juve qė jeni nė lidhje tė drejt.

Pėrshendetje edhe ty!

Ketu tek ne eshte freskte, bejme kembime?

Kodra
14-07-13, 00:21
Pėrshendetje edhe ty!

Ketu tek ne eshte freskte, bejme kembime?


Ncuk :) deri dje jemi mėrdhi

Na prishi koha hahaha, njė ditė ka qenė 32 ditėn tjetėr 13.

A ėshtė normal kjo?

vjeshta
14-07-13, 00:29
Ncuk :) deri dje jemi mėrdhi

Na prishi koha hahaha, njė ditė ka qenė 32 ditėn tjetėr 13.

A ėshtė normal kjo?

Ku eshte problemi ,po iu ndikon kjo ne humor?


Ps;kjo ishte per "ncuk-in":biggrin:

Kodra
14-07-13, 00:34
Ku eshte problemi ,po iu ndikon kjo ne humor?


Ps;kjo ishte per "ncuk-in":biggrin:


Nuk kam qesh kohė tė gjatė kėtu!

:biggrin:

vjeshta
14-07-13, 00:44
Nuk kam qesh kohė tė gjatė kėtu!

:biggrin:


Me jetu ne mesin e germaneve dhe me qeshė kjo, per mua, nuk eshte normale.hahaha

Kodra
14-07-13, 00:54
Me jetu ne mesin e germaneve dhe me qeshė kjo, per mua, nuk eshte normale.hahaha


Mirė e ke :) sepse sikur koha jemi edhe ne.

Koha kėtu ėshtė me hatėr :), nė mėngjes rreze, mesditė shi, mbrėmje borė, gjatė natės breshėr .

vjeshta
14-07-13, 01:05
Mirė e ke :) sepse sikur koha jemi edhe ne.

Koha kėtu ėshtė me hatėr :), nė mėngjes rreze, mesditė shi, mbrėmje borė, gjatė natės breshėr .


Aha!

Dmth,kah ju nuk qenka ajo thenja, qe mbas shiut rrezon dielli?

Kodra
14-07-13, 01:09
Aha!

Dmth,kah ju nuk qenka ajo thenja, qe mbas shiut rrezon dielli?


Jo, kah ne pas shiut vie bora :) pėrpak qeshaaa

vjeshta
14-07-13, 01:16
Jo, kah ne pas shiut vie bora :) pėrpak qeshaaa


E mbas fushave qka vjen tek ju,mali apo kodra?


Ps: :tongue:

Kodra
14-07-13, 01:21
E mbas fushave qka vjen tek ju,mali apo kodra?


Ps: :tongue:

Qufrraaaaaaaa hahahahahhaaa


Prapė pėr pak qesha

vjeshta
14-07-13, 01:49
Qufrraaaaaaaa hahahahahhaaa


Prapė pėr pak qesha


Qeshu rini qeshu ,se qufrra eshte e jotja...:biggrin:


Natėn Kodra , t'omel e bofshė!:):)

turisti
15-07-13, 21:26
Ju pershendes me vonese nga Kercova,Ohri dhe Struga.

turisti
18-07-13, 15:12
Pershendetjet e shumta nga Gryka e Rugoves,Peja,Djakova dhe Prizreni.

p.s.

Gjakovareve ju kerkoj falje qe sun kontaktova se numrat nuk I kasha me vehti dhe kjo vizite u kon e papritur.

tipi engjellor
18-07-13, 21:18
Pershendetjet e shumta nga Gryka e Rugoves,Peja,Djakova dhe Prizreni.

p.s.

Gjakovareve ju kerkoj falje qe sun kontaktova se numrat nuk I kasha me vehti dhe kjo vizite u kon e papritur.

pershedtje turist aga ...a ksajde ne kosove qenke a....uroj te kalosh mire ne pushime ketu....naj kafe me kanqesi do kishum me pi po realisht perdite jam i zene ne pune .....

turisti
22-07-13, 23:08
pershedtje turist aga ...a ksajde ne kosove qenke a....uroj te kalosh mire ne pushime ketu....naj kafe me kanqesi do kishum me pi po realisht perdite jam i zene ne pune .....

Flm shume,tash te pershendes nga Haaga,erdha sot ,me ne fund,paaaaaaaaaaaa.:biggrin:

Shpresoj se qe sje lodhe shume,e kur te takohemi-une paguj kafe veq me erdhi keq se pata shume qejf mu takoe me shoket e forumit te Gjakoves,por rastesisht e lakuan rrugen dhe erdha aty pa kurrefare numet te telefonit,paaaaaaaaaaa:frown:,bash palidhje ashtu valla.qaty me qene e mos me mujt me thirre shoqerine.....

lovely
23-07-13, 18:28
Hajde ka i kukadhe pur mpuqat, ka i dijuz pur pdhavushkat hohoho

turisti
30-07-13, 17:59
Sot ju pershendes nga Antwerpeni ne Belgjike...........

Dita nuk ka qene bash e turistave me kete kohe.........

vjeshta
31-07-13, 08:09
Sot ju pershendes nga Antwerpeni ne Belgjike...........

Dita nuk ka qene bash e turistave me kete kohe.........


Pershendetje edhe ty!

Edhe sot eshte si dje,:biggrin:

tipi engjellor
31-07-13, 16:28
Flm shume,tash te pershendes nga Haaga,erdha sot ,me ne fund,paaaaaaaaaaaa.:biggrin:

Shpresoj se qe sje lodhe shume,e kur te takohemi-une paguj kafe veq me erdhi keq se pata shume qejf mu takoe me shoket e forumit te Gjakoves,por rastesisht e lakuan rrugen dhe erdha aty pa kurrefare numet te telefonit,paaaaaaaaaaa:frown:,bash palidhje ashtu valla.qaty me qene e mos me mujt me thirre shoqerine.....

me shpejtesi po leviz o turisto ...spo ka kush qe te ndal hahhahahah.......shendosh e tjerav herave ........te shkurter pushimin e paske pas......te pershendes turist..

turisti
31-07-13, 21:23
Pershendetje edhe ty!

Edhe sot eshte si dje,:biggrin:


:biggrin: edhe neser sikur sot :biggrin:....rrnofte telefoni.............

turisti
31-07-13, 21:25
me shpejtesi po leviz o turisto ...spo ka kush qe te ndal hahhahahah.......shendosh e tjerav herave ........te shkurter pushimin e paske pas......te pershendes turist..


Po, valla,qe sot isha ne Utrecht.e mos vet se dishka ja kum kris me hoz,hahahahahahahahahahaha.

Bash jam ka u lodh se edhe ne pune edhe neper dynja............:biggrin: Ne Kosove jam lodhe valla ,bash shkurte dhe pa organizim sepse planet u nderruan shumehere...........

selam

e_martumja
31-07-13, 22:01
Po, valla,qe sot isha ne Utrecht.e mos vet se dishka ja kum kris me hoz,hahahahahahahahahahaha.

Bash jam ka u lodh se edhe ne pune edhe neper dynja............:biggrin: Ne Kosove jam lodhe valla ,bash shkurte dhe pa organizim sepse planet u nderruan shumehere...........

selam

Pleqnia i ka fajet ahahahahhaPershendetje te gjithve

turisti
31-07-13, 22:07
Pleqnia i ka fajet ahahahahhaPershendetje te gjithve


Pleqnia :biggrin: kerkon TAXI :biggrin:,a besa dhe dyert e vetesherbimeve po hapen vete..........hahahahahahahahahahahahahahahahahaha .

e_martumja
31-07-13, 22:11
Pleqnia :biggrin: kerkon TAXI :biggrin:,a besa dhe dyert e vetesherbimeve po hapen vete..........hahahahahahahahahahahahahahahahahaha .

paskan perparu edhe dyert ne Ks ahahhahahhahahhahahah

turisti
31-07-13, 22:15
paskan perparu edhe dyert ne Ks ahahhahahhahahhahahah


Po,besa,edhe kafet sherbehen neper :biggrin: rruget :biggrin:,hahahahahahahahahahahahaha.

e_martumja
31-07-13, 22:19
Po,besa,edhe kafet sherbehen neper :biggrin: rruget :biggrin:,hahahahahahahahahahahahaha.

se pi kafen mos kish naj ku qe sherbejn Red bulla ahahahha

turisti
31-07-13, 22:35
se pi kafen mos kish naj ku qe sherbejn Red bulla ahahahha


Red Bulla,veq - :biggrin: tek Bollicat :biggrin:,hahahahahahahahahahahahahahahha.

e_martumja
01-08-13, 17:41
Red Bulla,veq - :biggrin: tek Bollicat :biggrin:,hahahahahahahahahahahahahahahha.

hahahahhahaahhahahaha


Pershendetje

Oqeani
01-08-13, 20:00
Pershendetje - edhe une me ne fund ne pushime ... A po thirre kush ne iftar ?

turisti
01-08-13, 20:29
hahahahhahaahhahahaha


Pershendetje


qaos,qaos deriateheros...........:biggrin:,hahahahahahahahah ahahahaha

Xuki
02-08-13, 09:37
Mirėmėngjesi o njerėz!

Po a jeni a si jeni?

Pėrshėndetje

Xuki

tipi engjellor
07-08-13, 22:34
se pi kafen mos kish naj ku qe sherbejn Red bulla ahahahha

kohe e nxeht oj e martume e po te bie kokes redbulli hahahahahhahahahahah e helbetne po na qon ne mistere hahahahhahahahaha..

pershendetje ty ....

Dardanesha
08-08-13, 11:57
Me fat Fiter Bajrami te gjithe muslimaneve kudo qe jane! Allahu na e pranoft agjerimin!

Fshatari
09-08-13, 10:58
Me fat Fiter Bajrami te gjithe muslimaneve kudo qe jane! Allahu na e pranoft agjerimin!

Pėr agjerim s'di ēka me t'than, kurse per ēat bakllave qe e bleva dje ne ate pastiēerine orientale, aty afer autoshkolles, ah ! per merak ish kane !

Me fat bajrami te gjitheve : atyre qe kane dhe atyre qe s'kane agjerue !

Oqeani
09-08-13, 12:01
Peerhajre te gjitheve festa e Bajramit.

natyra
10-08-13, 07:51
/Pas 10 viteve qe po festoi ne vendin tim Kosoven festen e Fiter Bajramit!Urime per te gjithe vendas dhe bashkardhetar ku do qe jeni....Zoti e bekoft gjithe shqipetarin!


Natyra.

natyra
11-08-13, 16:56
[QUOTE]Pershendetjet e shumta nga Gryka e Rugoves,Peja,Djakova dhe Prizreni.

Pershendetje dhe per ty Turisti,meqe,me bere kurioze se cila nga vendet e lartpermendura te lan pershtypje per gjate vizites? do thoja per nga pamje natyrore pikerisht...

me mirekuptim

Natyra

vjeshta
12-08-13, 09:02
Pershendetje nga...http://i42.tinypic.com/atkhav.jpg
...Peja.

selvija
13-08-13, 13:44
Pershendetje per te gjith , gjithat t,mirat pas pushimeve shpresojm se do gjejmi kohe per kyqjen ne net,,

jEtA_1
13-08-13, 17:33
Pershendetje gjithe miqve te mi qe kam ketu

Oqeani
13-08-13, 19:23
KA jeni - Sa thash t ju amr n'gryk !

tipi engjellor
13-08-13, 22:43
pershendetje selvije...jeta ...e te gjitheve...

Oqeani
14-08-13, 20:24
.... nga Matiēani !

Jo nuk po pritka kushi ketu !

Oqeani
16-08-13, 22:48
Pershendetje per te gjithe anetaret e ketij mediumi.

A ben vetem ty, se keta tjeret jam lodhur duke i marr per dore :)

Zero Cool
17-08-13, 05:53
...

Pershendetje qe te gjitheve,ngase po ike une tani !


Thjesht nuk pelqej te bie ne sy ,ndaj (sikur qe thonte Hajra-ish ... gues tani , qysh kesh tuj thone ...?!


KLM njerez :)

ZC -i lige ishe ,je dhe inshAllah nuk do mbetesh, ...


Pfff... :)


.

Po tybe, ka vy me ti leju te gjitha ato dhjetera nofka, duke perfshi edhe ato ofenduese, bile bile edhe shkrimet ēoroditese s`ka vy mi ti fshi...

Hajt tash zgjidhe njerin nick-name qe do ta mbash (personalisht mendoj qe me ate tjetrin ja ke fillu ma mire) edhe me lajmero cilin ta zhduk ?

ps: mire se kini-vini me shprese se do te rrini, edhepse e dije shume mire qe ujku qimen e ndrron e vesin se harron.

Xuki
21-08-13, 10:18
Pėrshėndetje o njėrze....po a jeni a si jeni?

A u ka ra lėkura hiq?

tipi engjellor
21-08-13, 10:42
pershendetje ....mire jemi po ti si po kalon a je mire.....

Dardanesha
21-08-13, 11:18
Pėrshėndetje o njėrze....po a jeni a si jeni?

A u ka ra lėkura hiq?

Pershendetje Xuki , pse more me na ra lekura :eek: :biggrin:

e paske pas kremen pa afat o Xuki aaahah :cool:

Xuki
22-08-13, 07:30
Mirė jam edhe unė, flm. :)

Dardanesha....thash mos nuk keni pasė dikon qė u ly hihihi

jo, jo....as mue nuk m'ka ra lėkura


Pėrshėndetjeee

Kaqanikasja
22-08-13, 10:52
Pershendetje te gjitheve pas nje pushimi te shkurter

turisti
22-08-13, 13:14
Pershendetje te gjitheve pas nje pushimi te shkurter

Faleminderit shume vendase. Shifet se kush ja din rendin,hahahahahahahahahaha.

Kaqanikasja
22-08-13, 13:26
hahahhaah vendas dihet prej nga jemi

tipi engjellor
22-08-13, 14:20
pershendetje kaqanikase....

Jana
22-08-13, 15:08
...pershendetje miq te Dardanis ... me shpres qe knei kalu dhe po kaloni pushime te bukura ju uroj gjitha te mirat ...
JANA .............

turisti
22-08-13, 22:54
hahahhaah vendas dihet prej nga jemi

Jemi :biggrin: femijet e grykes :biggrin:,hahahahahahahahahahahahahahahaha.

turisti
22-08-13, 22:56
...pershendetje miq te Dardanis ... me shpres qe knei kalu dhe po kaloni pushime te bukura ju uroj gjitha te mirat ...
JANA .............


Flm Jana,gjithashtu shpresoj se edhe ju andej Oqeanit jeni shendosh e mire.

Te pershendes ashtu :biggrin: komplet :biggrin: me sindikaten tende te pamvarun.....

Oqeani
24-08-13, 20:56
Ju qafi nga Shengjini .....

romansa
25-08-13, 08:28
Ju qafi nga Shengjini .....

..poa atje mrrine!? kalo mire

romansa
25-08-13, 08:29
Pershendetje edhe nga une per gjith juve

Oqeani
25-08-13, 18:26
..poa atje mrrine!? kalo mire

E ti ka po sillesh ....

Albonita
25-08-13, 19:34
Nje pershndetje nga zemra per gjith ju ce ne ket moment jeni On!
Shpresoj ce keni kalua dite te bukra verore.

Harisi
27-08-13, 22:14
Pershendetje per te gjithe miqet dhe mikeshat e dardanise.

Dardanesha
28-08-13, 18:19
Pershendetje per te gjithe miqet dhe mikeshat e dardanise.


:cool: :wink::smile:

natyra
01-09-13, 06:16
"Pershendetje nga Perendimi!....Natyra.

..
E shkeputur nga "vendlindja" me lotet ne sy!
E thyer ne "shpirt"ne rrugetimet...pa Ty!:frown:
Pa zemer, pa shpres,ika ne-Perendim,,,
Me vete mora,anketh-dhe vetmin!
Ngase rrezet e diellit,kishin humbur shkelsin!
E tera "brishtesin" do e mbaja per Ty!
"SHOKU IM"..
deri ne Amshim!

autore..
..Natyra!

gazi-de
01-09-13, 20:18
Pershendetje hmmm kon!!!!!,mos kan vdek ten more hahaahah,ju pershendes kush eshte gjall ;)

Oqeani
01-09-13, 20:42
Gazi - Amin hahahah gjalle gjalle .. mire qe koke edhe ti gjalle ...

Artisti
02-09-13, 20:00
Gėzohem qė ju gjejė kėtu.


Mirė se i keni kaluar pushimet.


.

YanYan
05-09-13, 17:53
Nje pershendetje per te gjithe ju!
Uroj te keni kaluar nje sezon veror te kendshem dhe shlodhes.
Mirse ju gjeta...

natyra
08-09-13, 22:42
Pershendetje dhe per ty YanYan, mire se erdhe....

Pershendetje dhe miremrama per ju qe jeni on,per momentin...

Natyra.

Harisi
09-09-13, 16:07
....dua ti pershendes keta repistat e mi, AnnA, Albonita, romansa, Fshatundarin, si dhe dy miket qe nuk me kan bere gjelbrim, Dardaneshen dhe Janen.

Jana
10-09-13, 01:21
....dua ti pershendes keta repistat e mi, AnnA, Albonita, romansa, Fshatundarin, si dhe dy miket qe nuk me kan bere gjelbrim, Dardaneshen dhe Janen.

...pershendetje edhe per ty MAN .... bash mir paske bo qe je ardh ishalla pi ngjall pak kete vend ...perndryshe verdh ta bona hahahahahha edhe kuq ta boj ma von ahahhahahahahahaha .....

p.s ju pershendes te gjithve ...

Jana
10-09-13, 01:25
Flm Jana,gjithashtu shpresoj se edhe ju andej Oqeanit jeni shendosh e mire.

Te pershendes ashtu :biggrin: komplet :biggrin: me sindikaten tende te pamvarun.....


...flm shum edhe une te pershndes ty shum ...si neper darsma nje pershendetje speciale per juve dhe rrethin tuaj ...

... na ktu jemi free country s'ka fjal ...

..besoj qe ke kalu mir keto dite vere ..shpresoj qe nuk t'ka shku vera that hahahaha ...

shnetin ...

Kaqanikasja
10-09-13, 09:02
http://www.zingerbug.com/Comments/glitter_graphics/beautiful_day_peach_rose.gif

Harisi
10-09-13, 11:56
...pershendetje edhe per ty MAN .... bash mir paske bo qe je ardh ishalla pi ngjall pak kete vend ...perndryshe verdh ta bona hahahahahha edhe kuq ta boj ma von ahahhahahahahahaha .....

p.s ju pershendes te gjithve ...

Ani de se ngjyra e kuqe shume i ngjane, haha.... Edhe nuk po di qysh me ngjalle, vetem me frymemarrje artificiale edhe me shtyp ne gjoks, hahaha... Gezohem qe je mire o hollywood, :smile:

Jana
10-09-13, 14:30
Ani de se ngjyra e kuqe shume i ngjane, haha.... Edhe nuk po di qysh me ngjalle, vetem me frymemarrje artificiale edhe me shtyp ne gjoks, hahaha... Gezohem qe je mire o hollywood, :smile:

..hahahahhahaha si ban hiq as frrymarrja duhet me qu njo 3 muj en spital se ka fitu tuberkuloz...

..qysh t'kam ty oj Euroop ....??/

Dardanesha
10-09-13, 21:48
....dua ti pershendes keta repistat e mi, AnnA, Albonita, romansa, Fshatundarin, si dhe dy miket qe nuk me kan bere gjelbrim, Dardaneshen dhe Janen.

Pershendetje edhe ty o Ylli i Dardanise :cool:


Ps: miresevjen ne forum, na ke mungu :smile:

Harisi
11-09-13, 08:32
..hahahahhahaha si ban hiq as frrymarrja duhet me qu njo 3 muj en spital se ka fitu tuberkuloz...

..qysh t'kam ty oj Euroop ....??/

......po thu qe as infuzioni nuk i ndihmon a, hahaha... Nuk e di qka po pret qe ende nuk po i pushton skenat e Hollywood- it, hahaha...

Harisi
11-09-13, 08:34
Pershendetje edhe ty o Ylli i Dardanise :cool:


Ps: miresevjen ne forum, na ke mungu :smile:

Mire se ju gjeje o Yllja e botes,:biggrin:

Harisi
11-09-13, 11:47
Nje pershendetje te perzemert edhe per miken e nderuar Oltiana1, :smile:

Thnx, :wink:

tipi engjellor
11-09-13, 21:08
mire se je kthyer hajro......

Harisi
11-09-13, 21:33
mire se je kthyer hajro......

...mire se te gjeje tipi, :smile:

Jana
12-09-13, 16:36
......po thu qe as infuzioni nuk i ndihmon a, hahaha... Nuk e di qka po pret qe ende nuk po i pushton skenat e Hollywood- it, hahaha...


...hahhahhahahaaha po pres sa t'me rritet djali e marr me veti se po tutna hahahahahahhaa....

............. te pershendes shuuuuuuuuuuum...

Harisi
12-09-13, 17:58
...hahhahhahahaaha po pres sa t'me rritet djali e marr me veti se po tutna hahahahahahhaa....

............. te pershendes shuuuuuuuuuuum...

......mos prit deri sa te rritet djali, se mandej behet gjeloz kur i shef artistet duke ja shiku mamin, hahaha.....

Edhe une te pershendes shumeee....

natyra
16-09-13, 16:12
Pershendetje,Forumist.....

murrizi
16-09-13, 16:54
Pershendetje edhe ty Natyr, dhe te gjith te tjerve.

natyra
17-09-13, 15:47
Pershendetje edhe ty Natyr, dhe te gjith te tjerve.
Faleminderit murrizi,pershendetje dhe per ty dhe gjithe tjeret njekohesisht.

Murgesha
18-09-13, 21:47
Nje blic pershendetje per te gjithe ju qe per momentin jeni ksajde.

Qofshit te gjith shendosh, mir e rehat siq ja u don zemra juaj.

Pa patetizem, por me duhet t“a pranoj kam mall te mirrem me ju si gjitheher.


Ju don te gjitheve:

Murgesha!

lovely
18-09-13, 21:53
Ooo llakum, hozhbollden. U plakem e hajt. S po na punojne gishtat mo. Hihihi

Selam po t boj

Murgesha
18-09-13, 21:57
Ooo llakum, hozhbollden. U plakem e hajt. S po na punojne gishtat mo. Hihihi

Selam po t boj

Hozhbollden edhe ty lovlije. Tybe per ty nuk e di se moti ste kom pa, a per vete veq ka rinohem jam llakum ha,hahahahahahahahaah.

Selam paq, e te fala edhe ty. :tongue:

natyra
19-09-13, 18:38
Nje pershendetje te (kahmotshme) per"Murgeshen":smile:..dhe juve on/ne vazhdim....

Natyra.

Domira
20-09-13, 14:44
Pėrshėndetje dashamirėve tė forumit. Ju uroj njė fundjavė tė bukur!

Kaqanikasja
20-09-13, 14:54
http://www.24gb.de/Gallery/wochenende/008-have_a_wonderful_weekend.gif (http://www.24gb.de/)

tipi engjellor
20-09-13, 15:01
Nje pershendetje per te gjithe ............nje pershendetje nuk iu del po ndane ngapak hahhahah....uroj qe te gjithe te jeni mire kudo qe jeni ......

natyra
21-09-13, 04:02
Pėrshėndetje dashamirėve tė forumit. Ju uroj njė fundjavė tė bukur!

Faleminderit motrushe,(moti skisha degjuar nga ti?):smile: gjithesejt,dhe une te uroi nje fund jave te bukur.Madje dhe ni pershendetje si dashamire e forumit(per ty) nder te tjeret.

Ps,(nese nuk gabohem?):tongue:
Natyra.

natyra
28-09-13, 23:14
Pershendes antaret qe jan online per momentin...> Elvio-romansa-lovely-Oqeani and-Natyra!:tongue:,,duke ju deshirua gjum te rehatshem per sonte te gjithve"dhe nje te diele te bukur:smile:

respekt

SANTANA-29
30-09-13, 14:24
Per bes me paska marr malli te hy ketu,,,ju Pershendes te gjithve kudo nga jeni,,,:smile:

natyra
30-09-13, 18:47
Per bes me paska marr malli te hy ketu,,,ju Pershendes te gjithve kudo nga jeni,,,:smile:

Pershendetje dhe per ty i nderuari SANTANA-29"Mire se erdhe ne forumin dardan,dhe per tu qmallur ketu,te uroim qaste te mira...:)

me respekt/Natyra.

natyra
05-10-13, 22:17
Pershendes Elvio dhe Oqeani per momentin doken online,paqit ni wikend te rehatshem..:smile:

respektivisht/Natyra.

Oqeani
05-10-13, 22:24
Natyra flm - njashtu dhe ju !

natyra
07-10-13, 01:34
Natyra flm - njashtu dhe ju !

Falemnderit Oqeani,me erdhi mire per pergjigjen

respekt

Kaqanikasja
07-10-13, 09:56
http://www.zingerbug.com/Comments/glitter_graphics/beautiful_day_peach_rose.gif DARDANESHA

Xuki
19-10-13, 21:59
Me shpresė qė jeni tė gjithė shėndosh e mirė ju pėrshėndes shuuuuuumė.


tfala kush t'vesin pėr mue

tipi engjellor
19-10-13, 22:59
Me shpresė qė jeni tė gjithė shėndosh e mirė ju pėrshėndes shuuuuuumė.


tfala kush t'vesin pėr mue

o pershendetje o mik......po qysh je.......

natyra
21-10-13, 04:26
Miremengjesi! per ate qe zgjohet i pari :)


https://scontent-a-lga.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/1393960_10151932023998209_812424881_n.jpg

Arkza
23-10-13, 19:10
Pershendje te gjithve juve qe jeni Onlline dhe juve qe vini pas.... ajeni nom e gjall <

tipi engjellor
23-10-13, 22:16
Pershendje te gjithve juve qe jeni Onlline dhe juve qe vini pas.... ajeni nom e gjall <

sipas teje kush duhet te jete me gjall ...ata qe jane ketu e shkruajn apo ata qe mungojn me nje vit e nuk hyne ketu hahhahaha ....nje pershedetje edhe per ty ...shpresoj qe te keni shpetuar hahahah

Arkza
23-10-13, 22:36
[QUOTE=tipi engjellor;2289979]sipas teje kush duhet te jete me gjall ...ata qe jane ketu e shkruajn apo ata qe mungojn me nje vit e nuk hyne ketu hahhahaha ....nje pershedetje edhe per ty ...shpresoj qe te keni shpetuar hahahah[/QUOTE Te Flm edhe ty Pershendetje .... Ho de se su bo nomi qe thash ajeni gjalll ... dok hupa une e thash mos rasisht jeni zhduk dhe ju :P

p.s Sjam kan luft e e sdi pse kujt mendove qe pshtova une se hahahahahahahha

tipi engjellor
23-10-13, 23:03
[QUOTE=tipi engjellor;2289979]sipas teje kush duhet te jete me gjall ...ata qe jane ketu e shkruajn apo ata qe mungojn me nje vit e nuk hyne ketu hahhahaha ....nje pershedetje edhe per ty ...shpresoj qe te keni shpetuar hahahah[/QUOTE Te Flm edhe ty Pershendetje .... Ho de se su bo nomi qe thash ajeni gjalll ... dok hupa une e thash mos rasisht jeni zhduk dhe ju :P

p.s Sjam kan luft e e sdi pse kujt mendove qe pshtova une se hahahahahahahha

hahahhahaha si me kan ne lufte kur po martohni .....hahahahhahahaha

Arkza
23-10-13, 23:17
[QUOTE=Arkza;2289980]

hahahhahaha si me kan ne lufte kur po martohni .....hahahahhahahaha

Qysh more kur po martohni se spo me bonmir tasera me bo pikquditse....... Une veq jam martu qe 4 vjet dhe kam nje Djale shum te bukur mi ka bo 2vj e 4 muj >P

tipi engjellor
23-10-13, 23:19
[QUOTE=tipi engjellor;2289984]

Qysh more kur po martohni se spo me bonmir tasera me bo pikquditse....... Une veq jam martu qe 4 vjet dhe kam nje Djale shum te bukur mi ka bo 2vj e 4 muj >P

me jete te gjate djali ....u beft i madh........po qe 4 vite sa here keni qene ketu ...e para 4 viteve sa her hyje ketu beje dallimin hahahah

Arkza
23-10-13, 23:26
[QUOTE=Arkza;2289987]

me jete te gjate djali ....u beft i madh........po qe 4 vite sa here keni qene ketu ...e para 4 viteve sa her hyje ketu beje dallimin hahahahShum e verete o qe ka dallim te madh tashmja sesa ajo para 4 vitesh sepse kam qen ne pune dhe pc0en e kam pas dikun te plota 10ore hahhahahahahahahahaha ja me kon un ja kush mooo e tash jam martu e kam marr burrin fukara hala skam pc tash ne shpi temin per momentin jam te nana jem :P

E te flm per Urim inshallah te gjithve ... Dhe te Uroj Naten e mir ty dhe te gjithve se ika gjum pran te Birit tim ...Papapapap

tipi engjellor
23-10-13, 23:33
[QUOTE=tipi engjellor;2289988]Shum e verete o qe ka dallim te madh tashmja sesa ajo para 4 vitesh sepse kam qen ne pune dhe pc0en e kam pas dikun te plota 10ore hahhahahahahahahahaha ja me kon un ja kush mooo e tash jam martu e kam marr burrin fukara hala skam pc tash ne shpi temin per momentin jam te nana jem :P

E te flm per Urim inshallah te gjithve ... Dhe te Uroj Naten e mir ty dhe te gjithve se ika gjum pran te Birit tim ...Papapapap

hahahhahahahah me duket ia paskam qelluar mike......uroj nje nate te bukur ama jo njeher ne vit ketu oj mike hahahahah

LuLjaa
24-10-13, 00:47
Shum e verete o qe ka dallim te madh tashmja sesa ajo para 4 vitesh sepse kam qen ne pune dhe pc0en e kam pas dikun te plota 10ore hahhahahahahahahahaha ja me kon un ja kush mooo e tash jam martu e kam marr burrin fukara hala skam pc tash ne shpi temin per momentin jam te nana jem :P

E te flm per Urim inshallah te gjithve ... Dhe te Uroj Naten e mir ty dhe te gjithve se ika gjum pran te Birit tim ...Papapapap


Ma moj mos i shti n'gjynah njerzit, se po qohen e po ta blejn naj pc hahaa

Ojj ti t'pershendes shuume ty edhe krejt ata qe vin mas neve qitu...

Na mire jena, ju qysh jeni? :rolleyes:

Arkza
24-10-13, 10:33
Ma moj mos i shti n'gjynah njerzit, se po qohen e po ta blejn naj pc hahaa

Ojj ti t'pershendes shuume ty edhe krejt ata qe vin mas neve qitu...

Na mire jena, ju qysh jeni? :rolleyes:Hhahahahhahahahah Lule ku po ma nin mu per gjynahin e kesaj dyjeje pash Zotin sbohet nomi me ma ble si dhuart nga F.D/ ja

Gjithashtu edhe ty te Pershendes shum shum ....aje mir ti a qka ka te re.

Jana
28-10-13, 23:00
Pershendetje edhe nga une per juve dyjave lart dhe per gjith forumistet ....

....uroj te jeni mir ...

Kalimero
18-11-13, 21:28
oohoohoooo arharazodha be aini a ku ini be dijuza e dijuzka. po qum paska maren madhi be me ju pa kejta . hade ju dijuzaka , ka i big kiss qituqene , viq mus boni shum todhovi me ren me ren . E ju dijuzat pritni ka i kakadh mas kreje


hade cidha pu ja nis e para , miqja pata qef tibe :biggrin::biggrin:

Guri i madh
30-11-13, 23:31
pershendetje krejt dardanasve

power8
06-12-13, 20:28
Per keta miqte e vjeter : Dallandyshja_718 (http://dardania.biz/vb/upload/member.php?u=25295), Dardan Kastrati (http://dardania.biz/vb/upload/member.php?u=19390), Oqeani (http://dardania.biz/vb/upload/member.php?u=24013), romansa (http://dardania.biz/vb/upload/member.php?u=24908), nje pershendetje te veēante! e per ata tjeret, s'jam fajtor qe nuk jane ketu !
"Qui part ą la chasse, perd sa place !"


Hajt poia shtoj edhe Gjumashen! Ish que prej gjumi...!

romansa
06-12-13, 20:59
Per keta miqte e vjeter : Dallandyshja_718 (http://dardania.biz/vb/upload/member.php?u=25295), Dardan Kastrati (http://dardania.biz/vb/upload/member.php?u=19390), Oqeani (http://dardania.biz/vb/upload/member.php?u=24013), romansa (http://dardania.biz/vb/upload/member.php?u=24908), nje pershendetje te veēante! e per ata tjeret, s'jam fajtor qe nuk jane ketu !
"Qui part ą la chasse, perd sa place !"


Hajt poia shtoj edhe Gjumashen! Ish que prej gjumi...!

flm gjithashtu nje fund jave te kendshme

tipi engjellor
07-12-13, 00:11
pershendetje romansa ....pershedetje te gjithe forumistav atyre qe jane ketu e atyre qe ishin dikur me shpresen qe kudo qe jane te jen shendosh e mire.....

natyra
07-12-13, 04:34
pershendetje romansa ....pershedetje te gjithe forumistav atyre qe jane ketu e atyre qe ishin dikur me shpresen qe kudo qe jane te jen shendosh e mire.....

cilet jan te pakten na thauj o tipi,:) gjithashtu dhe ti prano pershendetje te sinqerta miqesore,per ni wikend rehabilitues familjare dhe me gjere...per ty dhe gjithe ata qe duan pershendetje nga une.Flm,

Natyra.

Ylli-1
07-12-13, 11:30
Pershendetja ime e pare ne kete forum shkon per te gjithe anetaret e forumit dardania.de