PDA

View Full Version : Blic pėrshėndetje pėr tė gjithė antarėt e Forumit!!!


Faqet : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 19 20 21

Daglasi
17-07-10, 16:14
Ju pershendes te gjitheve,si anetar i ri,dhe me duket e udhes, se me kohe do prezatohem gadal,gadal kush jam e do tju njoh po ashtu.

Albonita
18-07-10, 20:17
Prnone nje Persndetje te perzemrta nga Une ju desiroja dit me te lumtra verore.

Sinceriste Albonita.!

Diana007
18-07-10, 20:26
Prnone nje Persndetje te perzemrta nga Une ju desiroja dit me te lumtra verore.

Sinceriste Albonita.!

Flm shum Gucci ,,,, qaste te lumtura te uroj dhe un :smile:

gazi-de
18-07-10, 20:29
Prnone nje Persndetje te perzemrta nga Une ju desiroja dit me te lumtra verore.

Sinceriste Albonita.!
Pershendetje edhe per ty Albonita,Qike,mire se vjen e besoj je mire,e me kalu bresoj se ke kalu mire,te perqafoj....

Peja-Boy
19-07-10, 16:20
X3-D26i8Fxg

Murgesha
19-07-10, 17:11
Shnetje per te gjithe Dardanasit.

Menxi u ktheva prej pushimeve e thash tju pershendes qetu te gjithe ju qe jeni ksajde, ne pushime, ne pune apo thjesht diku, se kogja si fort me paska ra mall per FD-ne!

teutaA
19-07-10, 17:54
Shnetje per te gjithe Dardanasit.

Menxi u ktheva prej pushimeve e thash tju pershendes qetu te gjithe ju qe jeni ksajde, ne pushime, ne pune apo thjesht diku, se kogja si fort me paska ra mall per FD-ne!

mir se vjen oj e gzume pushim te kendeshem po te uroj tash masi je kthy prej pushimi hahahaha e di qe je lodh me shum se ne pun:wink:

Lona
22-07-10, 11:27
http://img91.imageshack.us/img91/7330/xxc.jpg

Jana
22-07-10, 12:30
Ju pershendes te gjithve...
http://communication.sdhc.k12.fl.us/whereistheSMath/wp-content/uploads/2010/02/two-dozen-red-roses4.jpg

Jana

luckyman
24-07-10, 21:02
Pershendetje t`gjithve

Daglasi
25-07-10, 05:18
Ju pershendes edhe une te gjitheve.

Virti
25-07-10, 10:00
nje pershendetje edhe nga une! :cool:

teutaA
28-07-10, 19:37
e pershendes qata qe i paska dhimt "drejtuar stafit te dardanis" bonu burr se paku me njeren nga nofkan :tongue:

Murgesha
28-07-10, 20:00
e pershendes qata qe i paska dhimt "drejtuar stafit te dardanis" bonu burr se paku me njeren nga nofkan :tongue:


Ishalla po pshton oj Teuta se koxha shtir po te sillet me reputacion, krejt kuq kan me ta bo hiq mos u merzit ha,ahahahahahahahaahah.

Po te pershendes edhe une ty, qeshtu sa jam si femer ne publik, se tash sa te ja nisi me hi me "nikat e mi te preferuar" si mashkull de, o krejt llom kam me ta ba reputacionin hahahahahaahahahahahahahahahaha

teutaA
28-07-10, 20:03
Ishalla po pshton oj Teuta se koxha shtir po te sillet me reputacion, krejt kuq kan me ta bo hiq mos u merzit ha,ahahahahahahahaahah.

Po te pershendes edhe une ty, qeshtu sa jam si femer ne publik, se tash sa te ja nisi me hi me "nikat e mi te preferuar" si mashkull de, o krejt llom kam me ta ba reputacionin hahahahahaahahahahahahahahahaha

hahahahahahah hyn valla me kan mir ma lyp msn biles livdohna per fd qe po me don dikush edhe ti ncncnc le qe nuk po muj boj dashni e simpati po as nje motrushe e bab e mam sun bana ne ket fd:redface: (ska faj shejtonka qe i qarvesh hunt qushtu):redface:

Murgesha
28-07-10, 20:10
hahahahahahah hyn valla me kan mir ma lyp msn biles livdohna per fd qe po me don dikush edhe ti ncncnc le qe nuk po muj boj dashni e simpati po as nje motrushe e bab e mam sun bana ne ket fd:redface: (ska faj shejtonka qe i qarvesh hunt qushtu):redface:


Mki shti ne gjyna, qe po e baj publike.

Po e adaptoj me shpirt e zemer Teuten, e ti prej sot me me thirr Mami e kurqysh ndryshe, si te duash edhe me nikat e mi mashkullor te adaptoj po se pari me duhet me marr leje prej Murgeshes! :biggrin:

teutaA
28-07-10, 20:12
Mki shti ne gjyna, qe po e baj publike.

Po e adaptoj me shpirt e zemer Teuten, e ti prej sot me me thirr Mami e kurqysh ndryshe, si te duash edhe me nikat e mi mashkullor te adaptoj po se pari me duhet me marr leje prej Murgeshes! :biggrin:

hahahahahha qyqja un qe sjom lovi dovi se pasna pas me u knaq hahahahhaha:wink:

Urata
28-07-10, 21:31
Mki shti ne gjyna, qe po e baj publike.

Po e adaptoj me shpirt e zemer Teuten, e ti prej sot me me thirr Mami e kurqysh ndryshe, si te duash edhe me nikat e mi mashkullor te adaptoj po se pari me duhet me marr leje prej Murgeshes! :biggrin:


mos gabo me u lodh se hiq nuk t'bjen hise ty Teuta...! ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaa...


Moti, motiiiiiiiiii e kam adaptue une n'shpirtin e respektit dhe nderit!


ani ajo anej Oqeani po dojka me ma marre te vetmen t'mire qe e kam knej!

teutaA
28-07-10, 21:34
mos gabo me u lodh se hiq nuk t'bjen hise ty Teuta...! ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaa...


Moti, motiiiiiiiiii e kam adaptue une n'shpirtin e respektit dhe nderit!


ani ajo anej Oqeani po dojka me ma marre te vetmen t'mire qe e kam knej!

ahhahahahhahah mos ta nin bre se nuk e nderroj kontinentin per krejt ks:wink: po sjau njehi me nicka femrash edhe me me dasht kot as kafe spi me juve qy hyni me ata tjert ndashi me ju dasht back hahahahhaa

Murgesha
28-07-10, 22:05
ahhahahahhahah mos ta nin bre se nuk e nderroj kontinentin per krejt ks:wink: po sjau njehi me nicka femrash edhe me me dasht kot as kafe spi me juve qy hyni me ata tjert ndashi me ju dasht back hahahahhaaHa,hahaahahahahahahah vij edhe pak si Psikologu, apo Bondi, apo Zero Cooli, apo Artisti, apo Gentiani, apo edhe do tjer qe s“po me kujtohen per momentin e te adaptoj, veq thuama ne vesh cilin e preferon me shum? :wink:

teutaA
28-07-10, 22:07
Ha,hahaahahahahahahah vij edhe pak si Psikologu, apo Bondi, apo Zero Cooli, apo Artisti, apo Gentiani, apo edhe do tjer qe s“po me kujtohen per momentin e te adaptoj, veq thuama ne vesh cilin e preferon me shum? :wink:

hahahah jo qita si du asnje naj nje taze pe du:wink:

Murgesha
28-07-10, 22:14
hahahah jo qita si du asnje naj nje taze pe du:wink:


E baj njė kėto ditė e vij tė adaptoj hiq mos ta nin ty ha,hahaahahahahahahaahahahahaha

Murgesha
28-07-10, 22:16
mos gabo me u lodh se hiq nuk t'bjen hise ty Teuta...! ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaa...


Moti, motiiiiiiiiii e kam adaptue une n'shpirtin e respektit dhe nderit!


ani ajo anej Oqeani po dojka me ma marre te vetmen t'mire qe e kam knej!


Moj Teuta spo don veq nė shpirt tė rrespektit e nderit se pėr qaty s`ta lėshoj vendin kurr, por po don qika me e pas njė mama ase babi virtual dhe pikė hahahaahahahahahahahahaahahaha

teutaA
28-07-10, 22:16
E baj njė kėto ditė e vij tė adaptoj hiq mos ta nin ty ha,hahaahahahahahahaahahahahaha

hahahahahha urraaaa me ne fund po bahna me qift:wink:

Nirvana Band
29-07-10, 12:58
Pershendetje per gjithe anetaret e forumit.

Kaqanikasja
29-07-10, 16:55
Have a nice day per te gjitheeeeeeeee

DEA
29-07-10, 21:52
Ju uroj fillimin e pushimeve verore te gjithe atyre qe jetojne ne Republiken e Baden Württemberg-ut te Gjermanis. (wünsche Ihnen erholsame Ferien)

GURI SYLAJ
30-07-10, 04:24
Nje mire mengjes per te gjithe dhe me nje deshire qe te kaloni nje fund jave te mire!!

Qika^Me^Kule
30-07-10, 13:45
Nga Zemra ju Pershendes.... duke ju Uruar cdo te mire.... dhe nje FundJave sic zemrat e jueja ja'u done....

gCZRCbDiX3o&feature=related

Urata
31-07-10, 22:42
per te gjithe diskutuesit qe se leshojne nga goje e tastatures emrin ZHADE....

http://www.youtube.com/watch?v=LNPqmgv5aUE

DEA
03-08-10, 20:11
Pershendetje per te gjithe ata qe per momentin jane online.

Urata
04-08-10, 01:02
Ju qe i perfunduat pushimet , lehtesim/vullnet ne nisjen e rutines vjetore, e ju qe akoma do i turreni pushimet, pushim/relaksim/knaqje/karikim me energji pozitive dhe rreshkje te shendoshe.....!cheers te gjithe!

Prishtinasja_
10-08-10, 18:01
Ju qe i perfunduat pushimet , lehtesim/vullnet ne nisjen e rutines vjetore, e ju qe akoma do i turreni pushimet, pushim/relaksim/knaqje/karikim me energji pozitive dhe rreshkje te shendoshe.....!cheers te gjithe!

Te falemnderit Urata motivimin dhe urimin edhe pse pushova 3 jave,prap se prap ngel deshira per me ik apet:biggrin:.

shfletuesi_
10-08-10, 18:41
Ju pershendes te gjitheve.

Ata qe jan te dashuruar dhe ata qe nuk jan te dashuruar me urimin qe edhe ata te dashurohen sa me shpejt. :P

Abetare
11-08-10, 16:16
Pershendetje nga Kosova e bukur ...per juve te gjithe forumiste te dashur :):smile:

Guri i madh
13-08-10, 20:55
pershendetje juve qe jeni online

Guri i madh
13-08-10, 20:57
te krye tema e nen forumit URIME E PERSHENDETJE

vensdosa me e pershendet KAMPIONIN e forumit dardania de e me i urue per postimet e tij 42,8O9


ky esht TURISTI


turisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997) vbmenu_register("postmenu_", true);
nė sokaqet misterioze....

http://www.dardania.de/vb/upload/image.php?u=15997&dateline=1141397621 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997)

Anėtarėsuar: 25-07-04
Vendndodhja: Mahalla e azganave p/n
Gjinia: http://www.dardania.de/vb/upload/images/misc/Mashkull.gif Postime: 42,809

turisti
13-08-10, 21:07
te krye tema e nen forumit URIME E PERSHENDETJE

vensdosa me e pershendet KAMPIONIN e forumit dardania de e me i urue per postimet e tij 42,8O9


ky esht TURISTI


turisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997) vbmenu_register("postmenu_", true);
nė sokaqet misterioze....

http://www.dardania.de/vb/upload/image.php?u=15997&dateline=1141397621 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997)

Anėtarėsuar: 25-07-04
Vendndodhja: Mahalla e azganave p/n
Gjinia: http://www.dardania.de/vb/upload/images/misc/Mashkull.gif Postime: 42,809

Hahahahahahahahahahahahahahahaha,faleminderit,fale minderit Guri,edhe une te pershendes,flm.:smile:

LABI
13-08-10, 22:29
Ju pershendes te gjithe juve qe gjendeni tani kendej pari.

Nje pershendetje e vecant shkon per Turist azganin ...
SI GJITHENJE I PAPARE, STABEL, I VENDOSUR DHE I KORDINUAR NE MENYRE VERTIKALE DHE HORIZONTALE (pershendetje njeri)!:biggrin:

Diana007
15-08-10, 16:13
Pershendetje te perzemerta per te gjith nga un e Gazi :wink:

turisti
15-08-10, 16:40
Pershendetje te perzemerta per te gjith nga un e Gazi :wink:

Faleminderit shume,edhe une ju pershendes perzemersisht.:smile:

DEA
15-08-10, 16:45
Pershendetje te perzemerta per te gjith nga un e Gazi :wink:
Faleminderit shume, ju te dy keni shume te fala nga kompania ime:smile:

Albonita
16-08-10, 11:57
Pershendetje te perzemerta per te gjith nga un e Gazi :wink:


Edhe Qika te pershndet shumeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee e ju perqafoj forte..dyve.

gazi-de
16-08-10, 20:49
Ju pershendes...

turisti
17-08-10, 14:04
Ju pershendes...

Flmn shume -gazi de- edhe une te pershendes dhe te deshiroj momentet e lumtura.:smile:

Breshka
21-08-10, 02:13
Pershedetje Per Tgjith Forumistat Dardan

Emma-
21-08-10, 13:35
Pershendetje per te gjithe

emine
21-08-10, 13:45
Pershedetje Per Tgjith Forumistat Dardanpershendetje breshko,na ke ba me pas malle per ty:S shpresoi te jesh mire?!

shfletuesi_
21-08-10, 16:39
Pa pasur mundesin te vi ne dhomat e qdo njerit shfrytezoj rastin te ju pershendes te gjitheve ketu varg e vi i madh i vogel :)

Suelaa
21-08-10, 17:48
Esht hera e pare qe po shkruaj te kjo teme, edhe nga koha e pakte qe kam ktu, por ju pershendes te gjithve perzemersisht familjen e madhe qe esht ktu ne FD.

Albonita
22-08-10, 16:19
Ju pershndes te gjithve..ju deshiroja gjitha te mirat e kesaj bote.

Me shum Rrespket per ju sigjithmon ------> AlbonitA

GURI SYLAJ
23-08-10, 10:14
Nje pershendetje te perzemert per te gjithe antaret e Dardanis .

ShEjToNkA
26-08-10, 00:04
ShEjToNkA*, Bond*, Guri i madh, LOJETARI*, Makresh*, murrizi*, premium*, roadrunner*, SANTANA-29*, teutaA, uliksi31*, valiii*, Virti*, YanYanCaste sa mė tė kėndshme!

uliksi31
26-08-10, 00:07
ShEjToNkA*, Bond*, Guri i madh, LOJETARI*, Makresh*, murrizi*, premium*, roadrunner*, SANTANA-29*, teutaA, uliksi31*, valiii*, Virti*, YanYanCaste sa mė tė kėndshme!


A smujte ti pa mej zbulua a?:biggrin:

teutaA
26-08-10, 00:07
ShEjToNkA*, Bond*, Guri i madh, LOJETARI*, Makresh*, murrizi*, premium*, roadrunner*, SANTANA-29*, teutaA, uliksi31*, valiii*, Virti*, YanYanCaste sa mė tė kėndshme!


thnx shejtonka se ja nisa mu tut kishe jam vetem ne forum:wink:

ShEjToNkA
26-08-10, 00:12
A smujte ti pa mej zbulua a?:biggrin:

Special pėr ty e bėra... po kam merak kur po iu zė ndėrhije:redface: :biggrin:
Teutė, s'ke faj konaku i madh edhe that me qenė tė duket se po tė han hahahahahahahahahaaaa

tipi engjellor
26-08-10, 00:41
pershendes forumistat qe kokan ne keto momente online ketu e shejtonken jo se mu sum paska pershendet hahahah

AlbaSoft
26-08-10, 01:29
Pershendetje dhe nga un bre hey

Nirvana Band
27-08-10, 16:47
Pershendetje gjitheve, nuk kam qene nje kohe ketu per te shkruar, por gjithnji sa per nga nje pershendetje blic kam gjet kohe. Poashtu deshta qe tash te ju uroj gjitheve Muajin e bekuar te Ramazanit, me gjitha te mirat inshallah.

Me respekt, N.Band.

Luana
30-08-10, 15:14
I pershendes te gjithe ata qe me njohin edhe ata qe s'me njohin :biggrin:

Buqja_ch
30-08-10, 15:18
I pershendes te gjithe ata qe me njohin edhe ata qe s'me njohin :biggrin:

Flm ,nga ajo ana qe te njoh po shume ke kesh edhe ti ... http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif

tipi engjellor
30-08-10, 15:30
Sot dua te i pershendes te gjithe anetaret e forumit e kaloni rreshqitshem ne forum

Luana
30-08-10, 15:49
Flm ,nga ajo ana qe te njoh po shume ke kesh edhe ti ... http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif


Ohh ty bre me ata sy te larme edhe mua me more mend se le mo tjert ....ahahhahah
Buqe nje qafje te shtrengushme per ty deri sa te ndalet fryma :biggrin:

flutra
30-08-10, 18:43
Pershendetje per ju qe jeni kendej

tipi engjellor
30-08-10, 18:46
ksajde ksajde jemi edhe pak minuta hahaha te pershendes edhe ty e flm nga ju

Suelaa
30-08-10, 19:16
Ju pershendes te gjithve, me ato qe kam komunikuar edhe me ato qe nuk kam komunikuar. shum flm. atyre qe kan ardhur ne dhomen time dhe me kane pershendet.
flm. atyre qe me kane dhene te gjelberta po edhe te kuqe edhe pse ne te kuqet qe japin nuk e shkruajn emrin fare,:tongue: .

instruktori
30-08-10, 20:51
Ju pershendes te gjithve, me ato qe kam komunikuar edhe me ato qe nuk kam komunikuar. shum flm. atyre qe kan ardhur ne dhomen time dhe me kane pershendet.
flm. atyre qe me kane dhene te gjelberta po edhe te kuqe edhe pse ne te kuqet qe japin nuk e shkruajn emrin fare,:tongue: .


Faliminderit oj suela per kete pershendetje kaq te ngrohet

Jeni e mrekullueshme

instruktori
30-08-10, 20:51
Ju pershendes te gjithve, me ato qe kam komunikuar edhe me ato qe nuk kam komunikuar. shum flm. atyre qe kan ardhur ne dhomen time dhe me kane pershendet.
flm. atyre qe me kane dhene te gjelberta po edhe te kuqe edhe pse ne te kuqet qe japin nuk e shkruajn emrin fare,:tongue: .

Faliminderit oj suela per kete pershendetje kaq te ngrohet

Jeni e mrekullueshme

GURI SYLAJ
31-08-10, 09:58
Nje pershendetje te ngrohet per te gjithe forumistat por , kesaj radhe , nga Vendlindja .

Buqja_ch
31-08-10, 21:39
Nje pershendetje te ngrohet per te gjithe forumistat por , kesaj radhe , nga Vendlindja .


uuu sa mire qe na kujtove kalo mire edhe ato dite qe te kane mbet ... o Bac
po behem gati edhe une te marr ate rruge .. http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif

shfletuesi_
31-08-10, 21:50
Nje pershendetje per te gjithe.

hasanmehmeti
03-09-10, 00:25
Pėrshėndetje e selame pėr t'gjithė ju mileti virtual i Dardanisė.

Atyre qė Agjėrojnė i urojė njė Agjėrimė tė Lehtė.

lovely
03-09-10, 10:34
Pėrshėndetje e selame pėr t'gjithė ju mileti virtual i Dardanisė.

Atyre qė Agjėrojnė i urojė njė Agjėrimė tė Lehtė.


t nxana Hasan :biggrin:

shnetje edhe per ty :))

flutra
06-09-10, 07:28
t nxana Hasan :biggrin:

shnetje edhe per ty :))
e ty ku me te nxane

Pershendetje per ju qe jeni onn

shfletuesi_
06-09-10, 08:41
Ju pershendes te gjitheve. Hej more shifni kam ardh.

lovely
07-09-10, 14:46
e ty ku me te nxane

Pershendetje per ju qe jeni onn


mu munesh me m nxan ne tu Kosoves :wink:

shnetje i mall e i vogel :))

shfletuesi_
08-09-10, 15:59
Miredita

Shfrytezoj rastin ketu duke mos patur mundesi ti pershendes te gjithe neper oda te veta nje nga nje.

Dallandyshja_718
05-11-10, 01:23
Nje pershendetje te perzemert per te gjithe ata qe do t'a lexojne kete mesazh!
Mire se u bashkuom ne SOFREN DARDANE!

Albonita
05-11-10, 13:41
Sot ishte nje befasi shum e mir kur e pash po ben Dardania, kemi pas shum mall te shkruajm prap ketu.


Ju pershndes te gjithve perzemerisht ..ju deshiroja nje dite te mbar per te gjithe .

Me shum Rrespket per ju sigjithmon ------> AlbonitA

zuTJEv7sB00&feature

Diana007
05-11-10, 13:54
Sot ishte nje befasi shum e mir kur e pash po ben Dardania, kemi pas shum mall te shkruajm prap ketu.


Ju pershndes te gjithve perzemerisht ..ju deshiroja nje dite te mbar per te gjithe .

Me shum Rrespket per ju sigjithmon ------> AlbonitA

zuTJEv7sB00&feature

I bashkangjitem edhe un keti urimi te Albonites,,,, vetet ishte nje befasi shum e mir qe ben FD;,,,
Pra shum pershendetje per te gjithe!

Buqja_ch
05-11-10, 14:03
I bashkangjitem edhe un keti urimi te Albonites,,,, vetet ishte nje befasi shum e mir qe ben FD;,,,
Pra shum pershendetje per te gjithe!


Sa mora nje SMS ... Buqe u ndreq forumi ...

shoqe qe me tregove flm,pershendetje per te gjithe e ne veqanti Alboniten e Dianen qe i takova ketu ..

~AnnA~
05-11-10, 15:51
Pershendetje te gjithe miqeve te mi, se ka kohe qe s'jemi degjuar nga kjo bote, qe koheve te fundit eshte me e adhuruara ;)

bIgEr- te komplimentoj qe e mekembe forumin serish...

Oqeani
05-11-10, 17:10
Selam .... paskan ardhur disa ...

turisti
05-11-10, 18:00
Pershendetje per te gjithe,prej stafit e deri tek :biggrin: pacenzura :biggrin:,hahahahahahahahahahaha.

Oqeani
05-11-10, 18:09
Pershendetje per te gjithe,prej stafit e deri tek :biggrin: pacenzura :biggrin:,hahahahahahahahahahaha.


Turist me shume eshte merzitur kjo e dyta hahahahahahah

DEA
05-11-10, 18:09
Pershendetje.......................une u gezova e ju?

premium
05-11-10, 18:17
Hajde per hejer forumi , koket ngjyros a :D

PERSHENDETJE E MIRESE VINI NE DEBATIME.

Suelaa
05-11-10, 19:23
Nje pershendetje e ngrohte per te gjith anetaret e forumit, dhe normalisht esht kenaqesi te shkruash ketu mbas nje kohe nderprerje.

GURI SYLAJ
05-11-10, 19:26
O duart i lumshin atij qe e ka rregullu e hanget pite jarabi!!

Artisti
05-11-10, 22:01
O duart i lumshin atij qe e ka rregullu e hanget pite jarabi!!


OOOooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

Pėrshėndetjeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeehhhhhhhhhheeeeeeeeeejjjjjjjj


Ojjjjjj Dardaaaaaannnnnnniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

na i ke qorru sytė deri sotttttttttttt, po ēka na bėre tėrė kėto javėėėė e muajjjj sikur shekuuuujjjjjjjBaaaaaaaaaaaaaacccccccc ejjjjaaaa tėėėė pėrqafiiiiiii shumėėėė shumėėėėėė


Pėrshėndetjeee edhe juve tjerėve

Amina
05-11-10, 22:02
Pershendetje te gjitheve..........

Me paska mungu shume Dardania:smile:

MemphiSx
05-11-10, 22:07
O hajdee perhajr se tybeeee si me pas kon ne burg jemi kon ahahahaha

flutra
05-11-10, 22:11
Edhe prej meje nje big pershendetje...

premium
06-11-10, 01:13
cingratni tilifonat antareve te tjerė, se nuk dijnė qe eshte qel forumi i Dardanise/

E nime bree kush din me m'kallxu pse nuk ka punuar forumi???

YanYan
06-11-10, 05:58
Nje pershendetje per te gjithe ju qe e lexoni kete postim :smile:
Ju uroj shkrime te kendshme ne vazhdim!

romansa
06-11-10, 09:09
Nje pershendetje te madhe per gjithve qe ju kthyem s'erish pran kesaj sofre dardane!!
Jjuve qe e bet te mundshe te jemi prap ketu ju faleminderoj shume shume!!!

premium
06-11-10, 09:20
mirese keni vini ..
si me kthy ne forum Makreshi, Shfletuesi, etj.

teutaA
06-11-10, 19:49
mirese keni vini ..
si me kthy ne forum Makreshi, Shfletuesi, etj.

hahah ja u qojna msit nashta i dhan :smile:

Daglasi
06-11-10, 20:50
Ju pershendes te gjitheve,kuptohet me se shumti me ata/ato qe me ka ec muhabeti,ju deshiroj gjithe te mirat e kesaj bote reale dhe virtuale,kush e shikon keto shkrime.:wink:

Daglasi
06-11-10, 20:52
Ju pershendes te gjitheve,kuptohet me se shumti me ata/ato qe me ka ec muhabeti.

instruktori
06-11-10, 21:42
Nje Mpuq per te gjithe

murrizi
06-11-10, 21:44
Pėrshėndetje more njerzė,
ē'm'jeni bo edhe ju si roboter, po se nis njeri muhabetin pa i thėnė kujt ni fjalė, nji mirėmrom a ni plaq a...
phyyyyyhhh...

Idila
06-11-10, 21:57
Mirėmbrėma njėherė!
Pėrshėndetje anėtarė tė dashur tė "sofrės" madhėshtore dardane.
Zymbylat e kopshtit Dardan!

murrizi
06-11-10, 22:06
Mirėmbrėma njėherė!
Pėrshėndetje anėtarė tė dashur tė "sofrės" madhėshtore dardane.
Zymbylat e kopshtit Dardan!


Pėrshendetje Idila,
Edhepse ti mua nuk mė paske zėnė emrin , unė tė pėrshndes si zymbyl qė jamė ;)

teutaA
06-11-10, 22:09
pershendetje per idilen e murrizin se keta tjert po thuajse shumicen i ka pa per dit andej :smile:

tipi engjellor
06-11-10, 23:17
jo teuto as mu sme ke pa pse po thu ok pershendetje kam pershendet edhe me heret te gjitheve po kaloni mire te gjithe ketu.

Murgesha
07-11-10, 12:21
Edhe unė po ju pėrshėndes juve qė jeni ksajde, qė u rikthyet kaq shpejt nė kėtė sofėr madhėshtore tė cilės mė sė shumti po ja dijmė vlerėn kur nuk ėshtė online.

Shpresoj qė malli tė jetė mė i madh se inatet e sė kaluarės e tė pėrpjekemi ta bėjmė edhe mė madhėshtor kėtė forum qė me vite na mbajti ngrohtė nė gjirin e vet.


O pasha mamin mė ka marrė malli pėr tė gjithė :wink:

DEA
07-11-10, 12:27
Edhe unė po ju pėrshėndes juve qė jeni ksajde, qė u rikthyet kaq shpejt nė kėtė sofėr madhėshtore tė cilės mė sė shumti po ja dijmė vlerėn kur nuk ėshtė online.

Shpresoj qė malli tė jetė mė i madh se inatet e sė kaluarės e tė pėrpjekemi ta bėjmė edhe mė madhėshtor kėtė forum qė me vite na mbajti ngrohtė nė gjirin e vet.


O pasha mamin mė ka marrė malli pėr tė gjithė :wink:

Po ta dhe nje reputacion keshtu masi ashtu nuk po ban ahhaha

Murgesha
07-11-10, 12:32
Po ta dhe nje reputacion keshtu masi ashtu nuk po ban ahhaha


Je e mirėseardhur Dea, ndash ashtu ndash kėshtu ha,hahaahahahahaha.

Si tė kam??

premium
07-11-10, 12:35
Tipi engjellor
Murgesha
DEA a mujt .

AliSia
07-11-10, 12:51
pėrshėndetje pėr tė gjithė antarėt e Forumit.....:)

Xuki
07-11-10, 16:36
Pėrshėndetje tė pėrzemėrta.....mė vjen mirė qė prap po funksionon kjo faqe.

Xuki

Naki
07-11-10, 17:08
Te gjitheve kudo qe te jeni ju pershendes!

Honesty^uk.
07-11-10, 17:26
Te gjitheve kudo qe te jeni ju pershendes!


Pershendetje Miku im dhe poeti yne Dardan,
eshte kenaqesi te shohim ne kete voter, te cilen e pasurove dhe
ja shtove begatine me poezite dhe mendimet tuaja.

Pershendetje per te gjithe ju dardanas dhe dardanase
caste sa me te kendshme kalofshi ne konakun e restauruar.


Me respekt
Honesty

turisti
07-11-10, 19:31
Pershendetje Miku im dhe poeti yne Dardan,
eshte kenaqesi te shohim ne kete voter, te cilen e pasurove dhe
ja shtove begatine me poezite dhe mendimet tuaja.

Pershendetje per te gjithe ju dardanas dhe dardanase
caste sa me te kendshme kalofshi ne konakun e restauruar.


Me respekt
HonestyPershendetjet e shumta edhe per ty oj Legjende e LONDRES......:smile:

bIgEr
07-11-10, 20:59
cingratni tilifonat antareve te tjerė, se nuk dijnė qe eshte qel forumi i Dardanise/

E nime bree kush din me m'kallxu pse nuk ka punuar forumi???

Qregullim ne TRU ( Database ) e nga aty u dasht edhe zemren me ja ndru me ja vendos me te re, e keshtu me rall nga te gjitha pjeset nga pak ..

Te pakten tani eshte mire ..


P.S Pershendetje per te gjithe

bIgEr
07-11-10, 21:00
O duart i lumshin atij qe e ka rregullu e hanget pite jarabi!!

Hahhaha Faleminderit e piten ma bon ti e ma bjen me honger..


Pershendetje edhe per ty

Honesty^uk.
07-11-10, 21:07
o i vogli BIGER
bani sherbime ngnjehere dhe mos na le te demtohet
perseri konaku.
Klm i nderuar

Honesty^uk.
07-11-10, 21:14
Pershendetjet e shumta edhe per ty oj Legjende e LONDRES......:smile:


I nderuar dhe i pershendetur Turisti universal.....gjitheperfshires

bIgEr
07-11-10, 21:18
o i vogli BIGER
bani sherbime ngnjehere dhe mos na le te demtohet
perseri konaku.
Klm i nderuar


pershendetje edhe per ty Honesty .. Problemi Forumit :P

Shkodranja
08-11-10, 09:15
Faleminderiti nderuari Naki. Te pershendes gjithashtu si dhe forumistat tjere.:smile:

mMrmengjesi.... pas nje kohe te gjate u ktheva perseri. nNe dite te bukur ju uroj.!

Guri i madh
08-11-10, 18:16
pershendetje juve qe jeni ksajde

turisti
08-11-10, 18:21
mMrmengjesi.... pas nje kohe te gjate u ktheva perseri. nNe dite te bukur ju uroj.!


Mire se erdhe de...........:smile:,hahahahahahaha.

turisti
08-11-10, 18:22
pershendetje juve qe jeni ksajde


O,flm,flm - gjithashtu.:smile:

instruktori
09-11-10, 22:27
O MIlete Pershendetje

gjini
09-11-10, 22:28
O duart i lumshin atij qe e ka rregullu e hanget pite jarabi!!

O sa me paska mar malli me e pa kete forum ashtu si dikur kur ka qen si fb tani.
Guri te uroj te jesh mire miku im

Guri i madh
09-11-10, 22:30
O sa me paska mar malli me e pa kete forum ashtu si dikur kur ka qen si fb tani.
Guri te uroj te jesh mire miku im

pershendetje miku i nderuar

gjini
09-11-10, 23:05
pershendetje juve qe jeni ksajde

O Guri i madh po si je ore burr malsie qe me paska marr malli me u ndegjue me ju ketu...! te uroj gjith te mirat

Guri i madh
09-11-10, 23:08
O Guri i madh po si je ore burr malsie qe me paska marr malli me u ndegjue me ju ketu...! te uroj gjith te mirat
pershendetje miku i nderuar e di se na kan mungue komunikemet ne fejzullah bok te kam takue po ju nuk me keni vrejt do te komunikojna edhe te fejzullahi

Prishtinasja_
10-11-10, 21:50
Nje pershendetje per te gjithe shoket dhe shoqet forumit !
Shyqyr,qe me ne fund po ban forumi prap :smile:

Guri i madh
10-11-10, 21:53
pershendetje edhe per juve prishtinase

SANTANA-29
10-11-10, 22:34
Blic:smile: ,Ju pershendes te gjithve kudo nga jeni,me paska marr malli te ju shoh keshtu se bashku,

Prishtinasja_
10-11-10, 22:40
pershendetje edhe per juve prishtinase

Te falemnderit Guri ! Uroj te jesh mire !

Po ja la edhe Santanes nje selam pra pasi qenka kesajde..!:smile:

SANTANA-29
10-11-10, 22:42
Te falemnderit Guri ! Uroj te jesh mire !

Po ja la edhe Santanes nje selam pra pasi qenka kesajde..!:smile:


O Flm,,Prishtinase gjith ashtu te pershendes ,,:smile:

instruktori
10-11-10, 23:01
Pershednetje per te gjith ne online

ShEjToNkA
11-11-10, 00:53
Pėrshėndetje Dardanė e Dardanase, ku do dhe kah do qė jeni. Mirė se po lexohemi sėrish nė konakun mė madhėshtor!


UPSS!
Gati harrova, njė pėrshėndetje extra shkon pėr "pikė-e-pikat":biggrin: e nė vecanti, pėr tė madhin Uliks, dhe pėr tė voglen Teutė (pėr nga antarėsimi ju cilsova, se tė mdhenjė jeni tė dytė:biggrin:) qė mė kanė shoqėruar andej:smile:, se tjerve as germat, se sytė hic e hic, s'ua kam pa!!!

premium
11-11-10, 09:43
...mirse ke ardh melaqe e forumit D.

gjini
11-11-10, 21:28
O mire se ju gjej krejt miqt dhe mikeshat e mia te Dardanisa se vjeter .
ju uroj te jeni mire qe te gjith dhe paqi jete te lumtur

Guri i madh
11-11-10, 21:43
O mire se ju gjej krejt miqt dhe mikeshat e mia te Dardanisa se vjeter .
ju uroj te jeni mire qe te gjith dhe paqi jete te lumturpershendetje miku i nderuar mir se erdhe

Murgesha
11-11-10, 22:50
Pėrshėndetje Dardanė e Dardanase, ku do dhe kah do qė jeni. Mirė se po lexohemi sėrish nė konakun mė madhėshtor!


UPSS!
Gati harrova, njė pėrshėndetje extra shkon pėr "pikė-e-pikat":biggrin: e nė vecanti, pėr tė madhin Uliks, dhe pėr tė voglen Teutė (pėr nga antarėsimi ju cilsova, se tė mdhenjė jeni tė dytė:biggrin:) qė mė kanė shoqėruar andej:smile:, se tjerve as germat, se sytė hic e hic, s'ua kam pa!!!

Qekjo pershendetje po i bjen keshtu:

Tju them sa sme kan thon ha,ahahahahahahahahahaahahahahaha!


ps. Pershendetje i madh e i vogel :biggrin:

ShEjToNkA
11-11-10, 22:52
Qekjo pershendetje po i bjen keshtu:

Tju them sa sme kan thon ha,ahahahahahahahahahaahahahahaha!


ps. Pershendetje i madh e i vogel :biggrin:

Po, po duke pėrparu jam, dolloveret e insonve shpejte po i mėsoj:biggrin:

Vec, vec, veeeeec duhet ta kesh parasysh se ne ate pershendetje sinqerisht kam fol!!!:mad:

Murgesha
11-11-10, 23:03
Po, po duke pėrparu jam, dolloveret e insonve shpejte po i mėsoj:biggrin:

Vec, vec, veeeeec duhet ta kesh parasysh se ne ate pershendetje sinqerisht kam fol!!!:mad:

E kuptova edhe une si shum te sinqert, po loqkum mesoj pak edhe lojnat e insonve :wink:

ShEjToNkA
11-11-10, 23:09
E kuptova edhe une si shum te sinqert, po loqkum mesoj pak edhe lojnat e insonve :wink:

Shuuuuj, se edhe lojrat ua kam mėsu:wink:... E kam celė njė msn tė ri ( njeme edhe skeni se si me me pa mė shpesh:biggrin:) ... qyre edhe vet e keni fajin, se me thoshi s'tė kemi faj qė po shoqėrohesh me ne tė vjeterit!!!

Murgesha
11-11-10, 23:11
Shuuuuj, se edhe lojrat ua kam mėsu:wink:... E kam celė njė msn tė ri ( njeme edhe skeni se si me me pa mė shpesh:biggrin:) ... qyre edhe vet e keni fajin, se me thoshi s'tė kemi faj qė po shoqėrohesh me ne tė vjeterit!!!

Kot e paske qel ate MSN te ri, prap me te vjeter ka me tu mbush se je msu me fol me pleq e plaka ha,haahahahahahahaahahahahahahahaha

ShEjToNkA
11-11-10, 23:14
Kot e paske qel ate MSN te ri, prap me te vjeter ka me tu mbush se je msu me fol me pleq e plaka ha,haahahahahahahaahahahahahahahaha

More ndasht edhe nu bėftė ashtu, vec juve qė s'kam pėr t'iu bė add mė mjafton!!!:mad::biggrin:

tipi engjellor
12-11-10, 00:51
po a ti je shejtonka a se nje nate kemi pas pak bised ne nje ndej kemi qene me pi qaj, e paten bised do per ty,a pernime qenke shejtonk ok shkone nje pershendetje e madhe per juve.

Skyfter
12-11-10, 10:12
Thash te ju pershendes, te ju uroj pun te mbare stafit .....

dhe diskutime "miqesore" dhe armiqesore mes forumistave :rolleyes: ......
bSnJ03PuHI4


klm

teutaA
12-11-10, 10:16
Pėrshėndetje Dardanė e Dardanase, ku do dhe kah do qė jeni. Mirė se po lexohemi sėrish nė konakun mė madhėshtor!


UPSS!
Gati harrova, njė pėrshėndetje extra shkon pėr "pikė-e-pikat":biggrin: e nė vecanti, pėr tė madhin Uliks, dhe pėr tė voglen Teutė (pėr nga antarėsimi ju cilsova, se tė mdhenjė jeni tė dytė:biggrin:) qė mė kanė shoqėruar andej:smile:, se tjerve as germat, se sytė hic e hic, s'ua kam pa!!!


ahahhahahaa mos me shti me hy me shtiklla ne forum qysh me ben merak qe jam e vogel:smile:

teutaA
12-11-10, 10:17
Thash te ju pershendes, te ju uroj pun te mbare stafit .....

dhe diskutime "miqesore" dhe armiqesore mes forumistave :rolleyes: ......
bSnJ03PuHI4


klm

jo flm shum pershendetje sarkastike na paske lan hahahha

Skyfter
12-11-10, 10:31
jo flm shum pershendetje sarkastike na paske lan hahahha


Mu paska ngatrru linku ...... nejse po e korigjoj :rolleyes:021WZBh1R4I

teutaA
12-11-10, 10:33
Mu paska ngatrru linku ...... nejse po e korigjoj :rolleyes:021WZBh1R4I

hahaha flm edhe ty pershendetje moti ste pasna pa as knej e as anej:smile:

tipi engjellor
12-11-10, 14:34
nje pershendetje per te gjithe anetaret edhe kete me lart po e pershendes shume e di qe eshte qike e mire po kajher i mbetet hatri.

~AnnA~
12-11-10, 14:50
Pershendetje per te gjithe antaret qe jane te identifikuar per moemntin( te dukshem e te padukshem) :)

gazi-de
12-11-10, 19:06
Ju pershendes...

gjini
12-11-10, 22:56
Po, po duke pėrparu jam, dolloveret e insonve shpejte po i mėsoj:biggrin:

Vec, vec, veeeeec duhet ta kesh parasysh se ne ate pershendetje sinqerisht kam fol!!!:mad:

OJ MELAQ , MOS JE MESUE PAK ME VONES ME DREQNIT E MILETIT:
kish dreqn dhe bijt te dreqnive
po ty iashalla ste bien neper löegje dhe sta gjujn shpin me guri.

ShEjToNkA
12-11-10, 23:10
OJ MELAQ , MOS JE MESUE PAK ME VONES ME DREQNIT E MILETIT:
kish dreqn dhe bijt te dreqnive
po ty iashalla ste bien neper löegje dhe sta gjujn shpin me guri.

hahahahahahahahaaaa o i nderuari gjini, jo pak por shuuumė me vones, por me beso se sjam pishman, edhe ashtu qe ne start te mesimit i thash vetes stop, sepse duke mėsuar fillon edhe sė praktikuari... e ashtu nuk po dua!!!


Pershendetjet pėr ju i nderuar!

vjeshta
12-11-10, 23:55
Nje pershendetje per te gjithe JU antarve .:)

DEA
13-11-10, 23:20
Pershendetje per anetaret qe jane kesajde, nese eshte ndokush kesajde!

tipi engjellor
13-11-10, 23:33
po po ksajde jam edhe pak sa sme ka zene gjumi flm dea per pershendetje kalo mire ketu

jEtA_1
14-11-10, 11:42
Pershendetje per te gjithe antaret e forumit me te madhe shqiptare "Dardania.de" dhe stafin qe na mundesoj prap te shkruajm ne kete forum ju uroj dit te bukura ne kete forum

Guri i madh
14-11-10, 11:47
pershendetje edhe per juve Jeta 1e mir se erdhe

jEtA_1
14-11-10, 13:24
pershendetje edhe per juve Jeta 1e mir se erdhe
Gjithashtu Guri i madhe pershendetje edhe per juve dhe mir se ju gjeta

elvio
14-11-10, 19:35
Dardane

ju pershendes te gjitheve,kush eshte on
edhe kush do vije me pas

SANTANA-29
16-11-10, 00:51
Po ju pershendes te gjithve kudo nga jeni ,
dhe

GJith Besimtarve Mysliman !


Me Fat Festa E Kurban Bajramit


Fat Dhe Lumturi ne Familje e ne jet,


Mos harroni se duhet edhe me punu,,

Albonita
16-11-10, 07:34
Me gjithse nuk kam koh te mjaftushme...erdha edhe ketu te ja le nje preshndetje per ju gjithe!

Jau uroje secilit Antare ne Dardani nga thellsija e zemres urime Festen ..Festoshi gjithmon pran Familjeve tuja!

Pra urime ket dit te madhe per ju the gjithe Miq te dashur....Siqerishte AlbonitA!


http://picfor.bildero.net/0014539F5/rose.jpg

AliSia
16-11-10, 07:38
Me gjithse nuk kam koh te mjaftushme...erdha edhe ketu te ja le nje preshndetje per ju gjithe!

Jau uroje secilit Antare ne Dardani nga thellsija e zemres urime Festen ..Festoshi gjithmon pran Familjeve tuja!

Pra urime ket dit te madhe per ju the gjithe Miq te dashur....Siqerishte AlbonitA!


http://picfor.bildero.net/0014539F5/rose.jpgEdhe UN po ju bashkangjitem keti Urime se nuk kam kohe edhe aq....:)

Gjithe ashtu edhe per tyyyyyyy nje dite t'mire...:)

Flm shume

Murgesha
16-11-10, 13:02
Po ju pershendes te gjithve kudo nga jeni ,
dhe

GJith Besimtarve Mysliman !


Me Fat Festa E Kurban Bajramit


Fat Dhe Lumturi ne Familje e ne jet,


Mos harroni se duhet edhe me punu,,


Po i bashkangjitem edhe une ketij urimi.

LaCoStA
16-11-10, 13:42
Pershendetje per te gjithe anetaret e forumit

Te gjithe besimtareve te fese Islame, ju uroj festen e Kurban Bajramit

Nirvana Band
16-11-10, 13:53
Erdha qe te ju uroj festen e kurban bajramit te gjithe besimtareve islam, me deshire per gjitha te mirat. Me respekt N.Band.

jEtA_1
16-11-10, 16:42
Pershendetje per te gjithe forumistat e Dardania.de dhe urime
"Kurban Bajramin" uroj qe te keni shendet lumturi dhe paqe ne familjet tuaja

Peja-Boy
17-11-10, 19:49
Pershendetje per te gjithe ...dhe Urime Festa e Kurban Bajramit !!

Qika^Me^Kule
17-11-10, 22:27
Dhe nga ana ime... pranoni pershendetjet te perzemerta... dhe Urimet me te bukura... Shendeti ,gezimi dhe hareja,mbreterofshin ne shtepi e tuja.... Urime Festa... Bajramit....

L:G. Qika^Me^Kule :smile:

5DgIdGIgomo&feature=player_embedded

Xuki
18-11-10, 08:30
Pėrshėndetje pėr tė gjithė. Kaloni sa mė mirė.

elvio
18-11-10, 11:00
Miredita dardane

tipi engjellor
18-11-10, 11:01
miredita te gjitheve

SANTANA-29
28-11-10, 02:35
Ne ket mesnat te ftofte ju uroj te gjithve kudo nga jeni

--URIME---
28 Nentorin ,.--jam i bindur se do do mbushemi mende,

http://img262.imageshack.us/img262/1525/583282035.gif


Njė komb, njė gjuhė, njė flamur, njė Shqiperi.

http://www.youtube.com/watch?v=2VIsAiVXkec (http://www.youtube.com/watch?v=2VIsAiVXkec)

thellenza
28-11-10, 16:45
Pershendetje te gjitheve.. urime festen e flamurit.:smile:

http://www.lindori.de/cpg/albums/userpics/10021/normal_shqiponja%20wallpapers.jpg

Breshka
28-11-10, 17:01
Tgjith shqiptarve ku do qe jan urime 28 nentori

tipi engjellor
28-11-10, 17:05
Flm oj Thellenz edhe nga ne ke urimet per festen

Kodra
28-11-10, 18:58
**********
**********
**********Duke ju dėshiruar mirėsi dhe lumturi, ju pėrshėndes tė gjithėve!Kodra

ShEjToNkA
30-11-10, 22:04
**********
**********
**********Duke ju dėshiruar mirėsi dhe lumturi, ju pėrshėndes tė gjithėve!Kodra


Kėnaqesi tė lexohen shkronjat tuaja, e nder tė tė kemi prezentė.
Pėrshėndetje edhe pėr ju z.Kodra!


Meqė hyra, sa pėr temen, njė pėrshėndetje tė gjithve kėtej pari.

Caste tė bukura!

ShEjToNkA*, Antika*, DEA*, Diana007*, Elina*, Guri i madh*, Honesty^uk., Kalimero*, Makresh*, Murgesha*+, murrizi*, Paradox_13*, Qika^Me^Kule*, romansa*, Shpati, Skyfter*, teutaA, tipi engjellor*, turisti, uliksi31*, valiii*, vjeshta*, Zanzi/M*, ~AnnA~*

Antika
30-11-10, 22:14
ShEjToNkA*, Antika*, DEA*, Diana007*, Elina*, Guri i madh*, Honesty^uk., Kalimero*, Makresh*, Murgesha*+, murrizi*, Paradox_13*, Qika^Me^Kule*, romansa*, Shpati, Skyfter*, teutaA, tipi engjellor*, turisti, uliksi31*, valiii*, vjeshta*, Zanzi/M*, ~AnnA~*..pasi qe qenkem e para ne ditar :biggrin:,ju pershendes te gjtheve me nje
http://www.youtube.com/watch?v=gkGjo43yVxM
Caste kendshme per JU!

tipi engjellor
30-11-10, 22:15
Flm Antika pershendteje edhe nga ana ime,gjithashtu i pershendes te gjithe anetaret e forumit

Antika
30-11-10, 22:22
ShEjToNkA*, Antika*, DEA*, Diana007*, Elina*, Guri i madh*, Honesty^uk., Kalimero*, Makresh*, Murgesha*+, murrizi*, Paradox_13*, Qika^Me^Kule*, romansa*, Shpati, Skyfter*, teutaA, tipi engjellor*, turisti, uliksi31*, valiii*, vjeshta*, Zanzi/M*, ~AnnA~*..pasi qe qenkem e para ne ditar ,ju pershendes te gjtheve me nje
http://www.youtube.com/watch?v=gkGjo43yVxM
Caste kendshme per JU!

natyra
01-12-10, 04:01
Pershendetje dhe mire se ju gjeja te nderuar antar/e si dhe stafi drejtues te FD.kesaj radhe erdha t'ju pershendes gjithe ata/o qe me kan pershendetur dhe respektuar,pikerisht ne periudhen kur une isha duke u ballafaquar me dhembjen e humbjes (tim shoq) e vitit qe kaloi:(!
...dhe ju miqe te mije ishit aty me mua duke me ngushelluar, dhe respektuar ne qdo fjale...mbrenda ketij FD.pavaresisht virtualitetit,por kur shohim me sy te drejt,ne disa raste mund ta quajm dhe realitet...keshtu mendoi...Ju jam mirnjohese

per te gjithe respekt
Natyra.

turisti
04-12-10, 18:33
Pershendetje dhe mire se ju gjeja te nderuar antar/e si dhe stafi drejtues te FD.kesaj radhe erdha t'ju pershendes gjithe ata/o qe me kan pershendetur dhe respektuar,pikerisht ne periudhen kur une isha duke u ballafaquar me dhembjen e humbjes (tim shoq) e vitit qe kaloi:(!
...dhe ju miqe te mije ishit aty me mua duke me ngushelluar, dhe respektuar ne qdo fjale...mbrenda ketij FD.pavaresisht virtualitetit,por kur shohim me sy te drejt,ne disa raste mund ta quajm dhe realitet...keshtu mendoi...Ju jam mirnjohese

per te gjithe respekt
Natyra.


Me vjen keq e nderuara.Ngushllimet e mia me te thella.Humbjet e tilla nuk kan kompenzim/zevendesim,mirepo,jet vetem kujtimi njekohesisht me na gezue dhe pikellue ............

:mad:

romansa
05-12-10, 23:18
pershendetje per gjith juve !Nje jave te mbare!!!
http://img5.hostingpics.net/pics/32833194411718bon_lundi_gif.gif

natyra
07-12-10, 16:43
Me vjen keq e nderuara.Ngushllimet e mia me te thella.Humbjet e tilla nuk kan kompenzim/zevendesim,mirepo,jet vetem kujtimi njekohesisht me na gezue dhe pikellue ............

:mad:

Te falemnderit per keqardhjen i nderuar Turisti,njekohesisht dhe fjalet ne kurajim,i Pohoi te gjitha...Jeta eshte e tille,ka batica, dhe zbatica,ne nje kohe,por qdohere mbetet diqka per te then...psh,si ndodhi!
A po mos t'kishte ndodhe etj...e kemi parasyshe se gjithemon mbesim aty ku nuk gjeim zgjedhje,E pikerisht bie kjo,(pse duhet vdesim)?!

Pershendes

Natyra.

tipi engjellor
07-12-10, 18:57
Pershendetje dhe mire se ju gjeja te nderuar antar/e si dhe stafi drejtues te FD.kesaj radhe erdha t'ju pershendes gjithe ata/o qe me kan pershendetur dhe respektuar,pikerisht ne periudhen kur une isha duke u ballafaquar me dhembjen e humbjes (tim shoq) e vitit qe kaloi:(!
...dhe ju miqe te mije ishit aty me mua duke me ngushelluar, dhe respektuar ne qdo fjale...mbrenda ketij FD.pavaresisht virtualitetit,por kur shohim me sy te drejt,ne disa raste mund ta quajm dhe realitet...keshtu mendoi...Ju jam mirnjohese

per te gjithe respekt
Natyra.

Flm nga ju Natyra gjithmone do jesh ketu ne shoqerine tone e mirpritur

Makresh
07-12-10, 19:15
Makreshi nga forumi dardania.de,
Pershendet antaret prej shkronjes a deri te shkronja zh me kangen e majkell xhaksonit :

http://www.youtube.com/watch?v=0s_YUXSc-FU

natyra
08-12-10, 23:39
Flm nga ju Natyra gjithmone do jesh ketu ne shoqerine tone e mirpritur

Faleminderit i nderuar tipi engjellor pershendes,me behet qefi shum qe kam ni shoqeri te mire,madje dhe te respektuar...Ju jam mirenjohese

...pershendetje per te gjithe

Natyra.

turisti
09-12-10, 21:38
Te falemnderit per keqardhjen i nderuar Turisti,njekohesisht dhe fjalet ne kurajim,i Pohoi te gjitha...Jeta eshte e tille,ka batica, dhe zbatica,ne nje kohe,por qdohere mbetet diqka per te then...psh,si ndodhi!
A po mos t'kishte ndodhe etj...e kemi parasyshe se gjithemon mbesim aty ku nuk gjeim zgjedhje,E pikerisht bie kjo,(pse duhet vdesim)?!

Pershendes

Natyra.


Faleminderit per pershendetjen e nderuara.

U ktheva sepse skam force me qene indiferent ndaj vdekjes shkaku se ajo e qellon ne shumicen e rasteve personat qe gjinden ndoshta ne kohe kur i rregullojne shume punet ne jete ja kur i planifikojne te gjithat dhe kur eshte koha me pushue,mu knaq......aniqe te gjithe duhet te jemi te vetedijshem se prej momentin e lindjes jemi te rrezikuar nga vdekja - moment te cilin ama bash askush nuk e don...............:mad:

tipi engjellor
09-12-10, 22:32
Faleminderit i nderuar tipi engjellor pershendes,me behet qefi shum qe kam ni shoqeri te mire,madje dhe te respektuar...Ju jam mirenjohese

...pershendetje per te gjithe

Natyra.
Falenderimi na perket neve zonje duke pasur parasysh ato gjera qe keni kaluar,po duhet me nje gje te pajtohemi qe secili do kalojme neper situata te tilla duke na ikur me te dashurit tane,ne jemi ketu te ndajme dhimbjen me ju mendoj qe secili duhet te i gjendemi situatave te tilla, edhe pse ne menyren virtuale por te pakten fjalet e tona te jene sado per juve nje frymezim per jeten qe duhet vazhduar,ju falenderoj edhe per kohen tuaj duke gjetur duke na falenderuar neve ketu,pra edhe njeher falemenderit e prehja e njeriut te jetes suaj te jete e qete.

romansa
10-12-10, 21:08
Nje pershendetje te madhe per gjithe juve qe lexoni e shkruani ketu!!!
NJje fund jave te mire per ju!!!
http://www.postribe.com/album/albums/userpics/10001/810v.jpg

tipi engjellor
10-12-10, 21:27
flm romansa per kete fotografi te mrekullueshme edhe per pershendetjen

turisti
10-12-10, 22:49
ShEjToNkA*, Antika*, DEA*, Diana007*, Elina*, Guri i madh*, Honesty^uk., Kalimero*, Makresh*, Murgesha*+, murrizi*, Paradox_13*, Qika^Me^Kule*, romansa*, Shpati, Skyfter*, teutaA, tipi engjellor*, turisti, uliksi31*, valiii*, vjeshta*, Zanzi/M*, ~AnnA~*..pasi qe qenkem e para ne ditar ,ju pershendes te gjtheve me nje
http://www.youtube.com/watch?v=gkGjo43yVxM
Caste kendshme per JU!


Flm shume e nderuara,tash e pash kete pershendetje.

Edhe une te pershendes shume dhe te deshiroj cdo te mire.:smile:

Naki
10-12-10, 23:16
bIgEr (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21314), Drenusha_80 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=27659), Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), teutaA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23883), turisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997)

Pershendetje te ngrohta ne keto dite te ftohta dimerore per te gjithe ju qe gjindeni online.

teutaA
10-12-10, 23:23
bIgEr (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21314), Drenusha_80 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=27659), Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), teutaA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23883), turisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997)

Pershendetje te ngrohta ne keto dite te ftohta dimerore per te gjithe ju qe gjindeni online.

falmnderit Naki pershendetje edhe ty me vjen mir qe te shof ksajde:smile:

ShEjToNkA
10-12-10, 23:30
bIgEr (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21314), Drenusha_80 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=27659), Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), teutaA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23883), turisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997)

Pershendetje te ngrohta ne keto dite te ftohta dimerore per te gjithe ju qe gjindeni online.


Gėzohem kur tė lexojė kėtej, ke pėrshėndetje tė shumta e tė mira nga totja!

turisti
10-12-10, 23:41
bIgEr (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21314), Drenusha_80 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=27659), Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), teutaA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23883), turisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997)

Pershendetje te ngrohta ne keto dite te ftohta dimerore per te gjithe ju qe gjindeni online.

Ooooo flm shume i nderuar.

Edhe une te pershendes shume dhe pa kufij...............:smile:

Cuca_Llapjane
16-12-10, 22:32
Pershendetje te ngrohta per te gjithe .

tipi engjellor
16-12-10, 22:59
pershendetje per te gjithe sidomos per ata qe jane me shume nika e ishalla ju kalon se shume ne probleme ishin

turisti
16-12-10, 23:10
pershendetje per te gjithe sidomos per ata qe jane me shume nika e ishalla ju kalon se shume ne probleme ishin


Ev,veq une :biggrin: sa i kam :biggrin:............................

turisti
16-12-10, 23:12
Pershendetje te ngrohta per te gjithe .


Flm shoqke,ngrohtesia cofte me ty gjithmone............:smile::smile:

tipi engjellor
16-12-10, 23:13
Ev,veq une :biggrin: sa i kam :biggrin:............................
valla po me vjen keq shume kum qellove bahs ti se ja kum sha tanve skam qka me te ba se ne mesazhe private po zajabatin edhe haptas po jua shaj ha

turisti
17-12-10, 16:57
valla po me vjen keq shume kum qellove bahs ti se ja kum sha tanve skam qka me te ba se ne mesazhe private po zajabatin edhe haptas po jua shaj ha


Kot ke shajt..................:biggrin:,hahahahahahahahah ahahahahahahahaha.

Qika^Me^Kule
18-12-10, 13:08
Pershendetje per ata/ato qe jane On.... per momentin.... dhe nje dite pushimi te qete ju deshiroi......

http://www.youtube.com/watch?v=zwUsTPKXpXY

tipi engjellor
18-12-10, 16:57
Kot ke shajt..................:biggrin:,hahahahahahahahah ahahahahahahahaha.
hahhahhahahahah ev qka je

Peja-Boy
23-12-10, 16:33
http://radioshqip.org/Foto/merryChristmas2008.gif

Fiora
24-12-10, 15:30
Tė gjithė besimtarėve katolikė Urime Krishtlindjet!

Dreni30
24-12-10, 16:08
Tė gjithė besimtarėve katolikė Urime Krishtlindjet!
Ngrohtėsi familjare dhe afėrsi ndaj njėri tjetrit...... Urime.

Cuca_Llapjane
24-12-10, 16:16
Tė gjithė besimtarėve katolikė Urime Krishtlindjet!

Luana
24-12-10, 17:11
Te nderuar anetar te Dardanis , Ju uroj te gjitheve nga zemra Gezuar Festat!
Let'ju sjell 2011 me shume shendet e lumturi ne familjet tuaja.http://i5.tagstat.com/image06/1/c7cc/00WP053osvc.gif

tipi engjellor
24-12-10, 17:16
gezuar festa e fundvitit te gjithe anetareve te dardanis

jEtA_1
25-12-10, 13:35
Te gjithe antarve te forumit Dardan ju uroj festat e fundvitit duke ju deshiruar shendet lumturi dhe gjitha te mirat e jetes ne familjet tuaja

Cuca_Llapjane
25-12-10, 17:18
GĖZUAR VITIN E RI 2011

Festat po afrojnė ... Njė vitė po ikėn dhe njė tjetėr po vjenė ...

Ju urojė nga zemra ta kaloni sa mė gėzuar dhe urojė qė viti qė vjenė tė jetė njė vitė plotė Dashuri, Lumturi dhe Paqe nė ē'do familje tuajėn.... Qoft viti i ardhshme viti kur do realizohen te gjithe enderrat dhe deshirat tuaja.Shendet dhe suksese mbi te gjitha :
http://img376.imageshack.us/img376/3605/gezuarvitineriqx8.gif (http://img376.imageshack.us/i/gezuarvitineriqx8.gif/)

Me Rrespekte Cuca_Llapjane

AliSia
25-12-10, 17:38
Dear friends! Happy New Year! 2011 Everything you need and bring fulfill your Lives with love, great health, joy and happ.

turisti
25-12-10, 19:08
Forumistat e nderuar,miqt dhe kundershtare,te njofshmit dhe kalimtaret,te gjithe juve qe me naj menyre kemi komunikuar ja takur,deshiroj qe me fillimin e festave te fund vitit te fillojne realizimet e te gjitha deshirave tuaja duke filluar prej shendetit,lumturise,suksesit ne pune deri tek gezimet familjare.Largojeni te gjitha mendimet negative sepse ju e meritoni lumturine.

Gezuar !http://static-p4.fotolia.com/jpg/00/28/27/63/400_F_28276363_4udZQXbxDOUodBZhinqfEUpez6KIA3X4.jp g

shfletuesi_
25-12-10, 23:41
Ju pershendes te gjitheve pa dallim, Race, Feje,gjinie,Moshe,gjatesie,peshe dhe partie politike.

Artisti
25-12-10, 23:47
Ju pershendes te gjitheve pa dallim, Race, Feje,gjinie,Moshe,gjatesie,peshe dhe partie politike.


Pajtohem me ty


.

murrizi
26-12-10, 01:54
Ju pershendes te gjitheve pa dallim, Race, Feje,gjinie,Moshe,gjatesie,peshe dhe partie politike.

Nej se, nuk jma edhe aq i sigurt nė vlenė kjo edhe pėr W antarsin, sidoqoft faliminderit.
I njėjti urim shkon edhe nga unė, me disa pėrjashtime tė vockla.

luckyman
26-12-10, 19:09
Mramja e mirė ju koft, t`gjithve.

Qika_DugagjiniT
27-12-10, 01:55
viq hina me jav ürü vitin e ri tetönve pakez para vaktit :D

Janna
27-12-10, 20:38
Miq te nderuar .... ju pershendes te gjithve nga zemra dhe uroj te jeni shendosh dhe mir ju dhe Familjet tuaja...
Nje kohe te gjat nuk isha ne mesin tuaj , por nuk ju kam harru...

http://www.desicomments.com/dc/10/27285/272851.jpg

Pershendetje ...Jana ... Gjakova ....

tipi engjellor
27-12-10, 20:44
flm jana per pershendetjen kaloni sa me mire ketu.

Qika^Me^Kule
27-12-10, 20:44
Miq te nderuar .... ju pershendes te gjithve nga zemra dhe uroj te jeni shendosh dhe mir ju dhe Familjet tuaja...
Nje kohe te gjat nuk isha ne mesin tuaj , por nuk ju kam harru...

http://www.desicomments.com/dc/10/27285/272851.jpg

Pershendetje ...Jana ... Gjakova ....


Hei................ oooo Motrusheee shummm shummm shummm flm... nga Ti.... vertete je dhe do mbetesh njeriu nder femnat me te mira qe kam njohur... pa dyshim qe as Ne nuk te kemi haruar ty.....

Te falenderit per pershendetje... Gjithashtu dhe ty... gjitha te mirat ti Uroime....


P/s. Beso... shpesh i mare fjalet e duaja qe dikur me thoje ne msn... si keshile e joteja.... dhe shpesh her te falenderoi.... per fjalet qe me thoshe..... vertet te gjitha fjalet e tuja... te verteta me jane dale... ja vlen jo Mike te keme...por te ta jape respektin si te jeshe pjese e families time....

Gjith nje e me plote respekt per ty Qika^Me^Kule

Janna
27-12-10, 20:48
Hei................ oooo Motrusheee shummm shummm shummm flm... nga Ti.... vertete je dhe do mbetesh njeriu nder femnat me te mira qe kam njohur... pa dyshim qe as Ne nuk te kemi haruar ty.....

Te falenderit per pershendetje... Gjithashtu dhe ty... gjitha te mirat ti Uroime....


P/s. Beso... shpesh i mare fjalet e duaja qe dikur me thoje ne msn... si keshile e joteja.... dhe shpesh her te falenderoi.... per fjalet qe me thoshe..... vertet te gjitha fjalet e tuja... te verteta me jane dale... ja vlen jo Mike te keme...por te ta jape respektin si te jeshe pjese e families time....

Gjith nje e me plote respekt per ty Qika^Me^Kule


Motrushe knaqesia ime me e mdhe ne ket bote eshte kur kam mundesi me i ndihmu dikuj e ne veqanti personave qe i du dhe i rrespektoj shum ...

E ju jeni ajo qe e meritoni gjith lumturin e botes ...

As une s'ka mundesi me ju harru edhe ja ku jam ... te perqafooooooooj shuuuuuuuum ....

natyra
29-12-10, 15:36
Ne prag te ketij viti 2011-Pershendetje gjithe stafit drejtues Dardania.de
Si dhe gjithe anetarve te forumit...respekt per te gjihte...pa perjashtim!

Jufalemnderit
Natyra.

natyra
29-12-10, 15:49
gezuar festa e fundvitit te gjithe anetareve te dardanis

Gjithe te mirat qofshin dhe per Ty e familjen ne pergjithesi i nderuar tipi-engjellor...qofte ni vit i mbar per gjithe ju...te falemnderit per fjalet e kurajuara qe po i le ne qdo shkrim per mua,nderi te takon Ty.

me respekt
Natyra.

tipi engjellor
30-12-10, 15:05
Gjithe te mirat qofshin dhe per Ty e familjen ne pergjithesi i nderuar tipi-engjellor...qofte ni vit i mbar per gjithe ju...te falemnderit per fjalet e kurajuara qe po i le ne qdo shkrim per mua,nderi te takon Ty.

me respekt
Natyra.Flm e nderuara Natyra per keto fjale tuaja,nderi me takon mua mos mi thuaj ato,nderi dhe respekti me takojne mua, urime festa e vitit te ri e 2011 te jete vite i suksesit e vullnetit tuaj per nje jete me te mire se bashku me familjen tende.

Skyfter
30-12-10, 22:06
Me fat dhe urime viti 2011 te gjithe atyre qe nuk kan deshir te mbesin ne 2010!


Ju pershendes te gjitheve online dhe offline!

Qika^Me^Kule
30-12-10, 22:48
Me fat dhe urime viti 2011 te gjithe atyre qe nuk kan deshir te mbesin ne 2010!


Ju pershendes te gjitheve online dhe offline!

Te falenderit...Skyfter.... gjithashtu... urim urime....

Edhe pse na ka mbete e pake kohe... per te len pase nje fundviti... dhe per te uruar nje fillimviti te ri.... ndoshta me pranoni pershendetjet e mia??Por e di... se neser nuk do jemi ne shtepi per te ju uruar Vitin e Ri.... keshtu ce urime te gjithve.... Fundviti qe po e lejme pase.... gjithashtu... dhe urime Fillimviti qe do hyme ne te.... Luse... All-llahun.... qe ky Viti te jete viti i sukseseve tona... viti... i mbare... per ata/ato... qe nuk e kan gezuar fundvinin sic...kan pase deshir... shpresoi ne kete vit te ardhshem... cdo deshir e gjithve...u befte ralizim... i te gjithve.....!!!

Dhe...nje here Gezuar Gezuar.....vitin e Ri 2011
http://www.kuettner-angela.de/attachments/Image/2011/Prosit_neujahr.gif
http://www.kuettner-angela.de/attachments/Image/2010/happy_new_year_2011.gif

Diana007
30-12-10, 23:03
Shum Urime Per Vitin E Ri 2011 !

Ju uroj gjitha te mirat ne kete vit .... ishalla cdo deshire e juaja realizohet ,,,!

Ju pershendes me shum respekt per te gjith JU!

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash1/hs774.ash1/166490_181793111838959_100000248147283_591697_2758 23_n.jpg

lovely
31-12-10, 00:14
ne diten e fundit te vitit, iu pershendes bitevi, duke iu deshiruar nje vit plot shendet, dashuri e gezime


:))

gazi-de
31-12-10, 00:44
Ju pershendes te gjithve e ju uroj vitin e ri 2011.
http://www.planetsmilies.com/smilies/party/party0003.gif

GURI SYLAJ
31-12-10, 05:37
Per te gjithe juve ,antare te nderuar te Dardanise ,dhe per te gjithe shqiptaret kudo qe jan ne kete ndrrim motmotesh URIMET me te mira !!

G E Z U A R !

Dreni30
31-12-10, 09:08
Pėrshėndetjet mė te pėrzemėrta pėr tė gjithė anėtarėt e forumit pėr kėtė fund viti, njėherit me shpresė qė viti i ardhshėm tė jet edhe me i begatshėm nė tė gjitha sferat.

GEZUAR.......

Shqiptare_ne_Turqi
31-12-10, 09:40
http://65.55.68.119/att/GetInline.aspx?messageid=924ee606-1468-11e0-9bf5-00215ad7a504&attindex=0&cp=-1&attdepth=0&imgsrc=cid:[email protected] m&hm__login=esmabunjaku&hm__domain=hotmail.com&ip=10.13.110.8&d=d2532&mf=0&hm__ts=Fri, 31 Dec 2010 08:37:47 GMT&st=esmabunjaku&hm__ha=01_ddbfe19e9c8947cf04ab35de41e4e80ab34d4bc8 2a17a5b7530debb41f0baf72&oneredir=1

Shqiptare_ne_Turqi
31-12-10, 09:57
http://65.55.68.119/att/GetInline.aspx?messageid=924ee606-1468-11e0-9bf5-00215ad7a504&attindex=0&cp=-1&attdepth=0&imgsrc=cid:[email protected] m&hm__login=esmabunjaku&hm__domain=hotmail.com&ip=10.13.110.8&d=d2532&mf=0&hm__ts=Fri, 31 Dec 2010 08:56:59 GMT&st=esmabunjaku&hm__ha=01_8eb8220304cd1dfa48959370498b74349b88a630 3f29673617bc50b76cefb687&oneredir=1

Shqiptare_ne_Turqi
31-12-10, 09:59
Per te gjithe juve ,antare te nderuar te Dardanise ,dhe per te gjithe shqiptaret kudo qe jan ne kete ndrrim motmotesh URIMET me te mira !!

G E Z U A R !


Gezuar !

e faleminderit dhe nga ketu :)

Gentiani
31-12-10, 11:20
... e nė vazhdim, pasi mu prish saja :biggrin: dy javė ditė mė tha mjeshtri shkon reparatura :biggrin:


Nė prag tė ndėrrimit tė mot-moteve, pėrfitoj nga rasti tė ju pėrshėndes pėr vitin e ri 2011, duke ju dėshiruar, nje vit tė mbarė i percjellur me shėndetin, sukseset, gėzimet, dashurinė, lumturinė dhe begatinė tuaj dhe mė tė dashurve tuaj!


P.S tė pėrjashtuar prej listes sė urimeve janė nja 3-4 pisa qiknenaj :wink:

Daglasi
31-12-10, 12:02
Ju pershendes dhe ju deshiroj,qe ne vitin 2011,te jet shume ma i mire se ky vit,ne te gjitha fushat e jetes.

SANTANA-29
31-12-10, 13:02
Janė kėto ēaste emocionale ,ēaste magjike kur i mbyllim sytė dhe mendojmė dėshirėn.
Shendet e dashuri ne jeten tuaj dhe te familjes suaj.

Sot te kemi vetem gezim ne mbar trojet shqiptare,le te degjohet kenga,le te hidhet fishekzjarret dhe t`i cakrrojmė gotat, t`i shtrėngojmė duart njėri tjetrit

Ju deshiroj te gjithve nje vit te mbar e plot suksese ne jet,
shendet e dashuri paqi gjith mon.
Gezuar Dardani,.-

Me respekt-Santana-( A,,th,),Frankfurt,.-
http://shqipet.eu/portal/wcf/images/photos/thumbnails/small/photo-2514-7dd4fc2a.png

Murgesha
31-12-10, 16:29
Me rastin e ndrrimit tė motmoteve, pėrshėndes e uroj tė gjithė anėtarėt e Dardanisė, duke dėshiruar tė keni pas njė vit tė shėndetshėm, tė lumtur, tė suksesshėm e tė bollėkshėm.
Ju uroj vitin qė po vjen tė gėzoni shėndetin, lumturinė, suksesin e tė arrini tė realizoni nė tė gjitha fushat, synimet tuaja!


Gėzuar Dardani 2011 - ta!Murgesha!

gjini
31-12-10, 16:47
Ke porta ndegjohen trokitje te pa nderprera, pas 6 orve duhet hap porten qe te vjen edhe nje vit i ri , Miqve te mij ma te dashur dhe te respektuar ju uroj nga zemra gjith te mirat e ksaj bote, Shendet dhe fat ju deshiroj.

Qika^Me^Kule
31-12-10, 17:01
Dhe nje here..... para se te iku.... se ne ora 00:00 e pa dyshim qe mundem te ju uroi....

Gezuar , Gezuar , Gezuar.... 2011-ta
http://www.christas-bilder.de/resources/1Neujahr.png

Janna
31-12-10, 17:17
Urime Viti i Ri...
Uroj t'ju plotosohen te gjitha deshirat qe ju kan mbet pa u plotesuar gjat vitit qe po lejm pas , dhe uroj t'ju plotosohet te gjitha deshirat qe keni per kete vit...http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash1/hs778.ash1/166876_1625178041930_1610883021_1439446_6769101_n. jpg

Kercovari
31-12-10, 17:53
http://www.shqiponjat.ch/uploads/photos/7053.jpg

Elina
31-12-10, 18:29
Urime te gjitheve!

http://www.trendzinfo.com/wp-content/uploads/2010/12/abstract-bkg-2-2011-en.jpg

Amina
31-12-10, 18:38
Urime Viti i Ri, shume suksese ne kete vit qe vijon per te gjithe :smile:

http://www.michi-ranseder.at/seiten/wp-content/uploads/2010/12/50-Awesome-Happy-New-Year-2011-Desktop-Wallpapers.jpg