PDA

View Full Version : Blic pėrshėndetje pėr tė gjithė antarėt e Forumit!!!


Faqet : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 [17] 18 19 20 21

Buqja_ch
14-12-11, 23:19
Naten e mire juve :

4peace, Artisti, Buqja_ch, Daglasi, Dallandyshja_718, Diana007, e-uritura, Elina, emine, Fshatari, Gega 1, Gjiki, gjini, Guri i madh, GURI SYLAJ, Hajra, jadore, Jana, Kodra, Kosova19, lazdrani, Lepurushe, Llapi, LOJETARI, MemphiSx, Murgesha, Oqeani, panta_rhei, premium, romansa, SANTANA-29, thellenza, tipi engjellor, valiii, Virti, winona


a duhet me te marr ngryk a veq me te thane naten e mire http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif

.

Zero Cool
14-12-11, 23:20
a duhet me te marr ngryk a veq me te thane naten e mire http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif

.

bile bile, mem puthe ne dy faqet :tongue:

Gega 1
14-12-11, 23:20
Naten e mire juve :

4peace, Artisti, Buqja_ch, Daglasi, Dallandyshja_718, Diana007, e-uritura, Elina, emine, Fshatari, Gega 1, Gjiki, gjini, Guri i madh, GURI SYLAJ, Hajra, jadore, Jana, Kodra, Kosova19, lazdrani, Lepurushe, Llapi, LOJETARI, MemphiSx, Murgesha, Oqeani, panta_rhei, premium, romansa, SANTANA-29, thellenza, tipi engjellor, valiii, Virti, winona
Haha...t`paska dale pune be daje :biggrin:
Hajt naten e mire edhe ty.
Jom nervozu dicka, e po pritoj me dale mi ble nja 5-6 birra,me ba trullimin e krese...
pe di ti....pur me flejte ma kollaj tanshi :biggrin:
Hajt ZC e mus u halit shume :biggrin:

Buqja_ch
14-12-11, 23:22
bile bile, mem puthe ne dy faqet :tongue:http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif.. gjume te mire ec ma shpejt se po te ik gjumi ....flm

.

LuLjaa
14-12-11, 23:41
Naten e mire juve :

4peace, Artisti, Buqja_ch, Daglasi, Dallandyshja_718, Diana007, e-uritura, Elina, emine, Fshatari, Gega 1, Gjiki, gjini, Guri i madh, GURI SYLAJ, Hajra, jadore, Jana, Kodra, Kosova19, lazdrani, Lepurushe, Llapi, LOJETARI, MemphiSx, Murgesha, Oqeani, panta_rhei, premium, romansa, SANTANA-29, thellenza, tipi engjellor, valiii, Virti, winona


.. ueee ZC po mire qe i paske shplu krejt hahahaa
36 veta kokan kan ksajde, a vetum nja 4 a 5 shkrujn , kishe nuk hyn ma shume po qee i pash edhe une hahaa dmth me mu tash 37 :D

Kalofshi mire ton

tipi engjellor
15-12-11, 00:11
flm zeroo e pershendtje edhe per juve dhe te gjithe forumistat ketu edhe lulen ....

gjini
19-12-11, 21:05
Kete mesazh dua tju le amanet te gjith atyre qe e lexojn dhe kush se kupton do mundohem tja spjegoj.
ky le te jet si nje mesazh i mire per vitet qe vijn dhe per ata qe do nisen nga kjo maksim.Ein bisschen mehr Friede - und weniger Streit,
ein bisschen mehr Güte - und weniger Neid,
ein bisschen mehr Liebe - und weniger Hass,
ein bisschen mehr Wahrheit - das wäre doch was!

Statt soviel Unrast- ein bisschen mehr Ruh“,
statt immer nur ICH - ein bisschen mehr DU,
statt Angst und Hemmung - ein bisschen mehr Mut,
Kraft zum Handeln - das wäre gut.

Kodra
23-12-11, 07:14
**********
**********
**********Pėrshėndetje pėr elvio dhe Guri Sylaj


Mirėmėngjesi juveKodra

elvio
23-12-11, 07:23
**********
**********
**********Pėrshėndetje pėr elvio dhe Guri Sylaj


Mirėmėngjesi juveKodraMiremengjesi i nderuari Kodra,edhe pershendetje te gjithe!!

e-uritura
23-12-11, 07:32
Pėrshėndes tė gjithė, pa dallim race, feje, ngjyre, pėrveq;
Elvio, Engjėllit, Valiiit, Hajres, Makreshit, Alimes, Emines, ZC, Lules, Lojtarit, Gurėve, tė madh dhe tė vogėl, Virtit, Buqes,Kodres, Vjeshtes, Antikes, Gega 1, Artistit Fshatarit, Lovely, Murgeshes, Jadores, Kalimeros, Santana, Skyfter, Lugates, Anna, Domira, Ultiana, Panta_rhei, Romansa,e martumja, Jana, Emma, Kodra, Qika pa kule, Qika e dugagjinit, 4peace, Gjiki, Iloveyou, Llapi, Neferta, Lady_diaspora, Memphis, Oqean, Premium, Kercovri, Hasanmehmeti, Winona, Thellenza dhe Elina ! Kėrkoj ndjesė nėse kam harruar ndonjė!

Njė ditė tė mirė!

LuLjaa
23-12-11, 14:39
E paska qel zemren kjo me sabah :biggrin:
mos na ke pa ne enderr dhe si je qu ke ardh me na pershendet :tongue:

.. po apet flm.. kalo mire edhe ti

jadore
23-12-11, 14:57
Kete mesazh dua tju le amanet te gjith atyre qe e lexojn dhe kush se kupton do mundohem tja spjegoj.
ky le te jet si nje mesazh i mire per vitet qe vijn dhe per ata qe do nisen nga kjo maksim.Ein bisschen mehr Friede - und weniger Streit,
ein bisschen mehr Güte - und weniger Neid,
ein bisschen mehr Liebe - und weniger Hass,
ein bisschen mehr Wahrheit - das wäre doch was!

Statt soviel Unrast- ein bisschen mehr Ruh“,
statt immer nur ICH - ein bisschen mehr DU,
statt Angst und Hemmung - ein bisschen mehr Mut,
Kraft zum Handeln - das wäre gut.

nje mesazhe shume demethenes per qe te gjithe Ne, si tersi populle dhe veqanti individe .. fjale qe i degjojme i themi ,por nga ngutia apo mos dija gati kurr nuk i praktikojme... .

p.s
per ata qe nuk i kuptojne kete mesazh l , per aq sa nuk e kam harruar gjuhen ..po provoj une e po ju sjell

(lexo ne vend te ..pakez , -nje qik, me duket me e pershtatshme )


nje qik me shume paqe ,dhe me pak hidherim
nje qik me shume te mira, dhe me me pak zili
nje qik me shume dashuri ,dhe me pak urrejtje
nje qik me shume te vertete , ajo cfare eshte !

ne vend te kaq trazirave ,nje qik me shume qetesi
ne vend te vetem Une , nje qik me shume Ti
ne vend te friges dhe stepjes , nje qik me shume kurajo
force per te vepruar , kjo do te ishte , e mira !

Virti
23-12-11, 15:38
Pėrshėndes tė gjithė, pa dallim race, feje, ngjyre, pėrveq;
Elvio, Engjėllit, Valiiit, Hajres, Makreshit, Alimes, Emines, ZC, Lules, Lojtarit, Gurėve, tė madh dhe tė vogėl, Virtit, Buqes,Kodres, Vjeshtes, Antikes, Gega 1, Artistit Fshatarit, Lovely, Murgeshes, Jadores, Kalimeros, Santana, Skyfter, Lugates, Anna, Domira, Ultiana, Panta_rhei, Romansa,e martumja, Jana, Emma, Kodra, Qika pa kule, Qika e dugagjinit, 4peace, Gjiki, Iloveyou, Llapi, Neferta, Lady_diaspora, Memphis, Oqean, Premium, Kercovri, Hasanmehmeti, Winona, Thellenza dhe Elina ! Kėrkoj ndjesė nėse kam harruar ndonjė!

Njė ditė tė mirė!

dmth paske pershendet vetem veten tende!
pse bre paske pi... kaq heret sot???!!!

e-uritura
23-12-11, 15:56
nje qik me shume paqe ,dhe me pak hidherim
nje qik me shume te mira, dhe me me pak zili
nje qik me shume dashuri ,dhe me pak urrejtje
nje qik me shume te vertete , ajo cfare eshte !

ne vend te kaq trazirave ,nje qik me shume qetesi
ne vend te vetem Une , nje qik me shume Ti
ne vend te friges dhe stepjes , nje qik me shume kurajo
force per te vepruar , kjo do te ishte , e mira !

Lexo me kujdes, dhe praktikoje!

Kalimero
23-12-11, 16:02
ooo allaharallazolla be ,po ku ini e qish ini be dijuza bee.

ooo qish um paska maren madhi me ju paaa qishtiiii.hajde ni big mpuqq pur kejt pdhavushkat e mija:biggrin:

e untitur,qish je be qish je pash qikit kapuqin tem :biggrin:

e-uritura
23-12-11, 16:02
E paska qel zemren kjo me sabah :biggrin:
mos na ke pa ne enderr dhe si je qu ke ardh me na pershendet :tongue:

.. po apet flm.. kalo mire edhe ti


Unė ėndrrat i porositi vet.

Nuk do tė bėja kurrė njė gabim tė tillė, tė tė shoh ty apo shoqet/shokėt e tu nė ėndėrr. Kjo do tė prishte tėrė vitin tim!

Atėkohė kur kam pėrshėndetur veten, jam kthyer nga njė orė vrapim, jam pastruar dhe pata lexuar njė gjysmė ore, me njė filxhan tė madh ēaj tė gjelbėrt pėrpara.

Hajt..

e-uritura
23-12-11, 16:02
ooo allaharallazolla be ,po ku ini e qish ini be dijuza bee.

ooo qish um paska maren madhi me ju paaa qishtiiii.hajde ni big mpuqq pur kejt pdhavushkat e mija:biggrin:

e untitur,qish je be qish je pash qikit kapuqin tem :biggrin:


Kalimero, mė trego tė lutem, je i imi apo i Jadores?

Kalimero
23-12-11, 16:05
Kalimero, mė trego tė lutem, je i imi apo i Jadores?

uu qiiiqeeeee,mus um shtin be mu kuqen qituqene.
une edhe me tie edhe me jadoren,hiq be nuk zgedhi tibe.:biggrin:
a je e imja a e bacit gega nishi.

kshire dijuze,kujdes qish pum purgegjesh se jom xhiloz tibe :eek::biggrin::mad:

e-uritura
23-12-11, 16:08
uu qiiiqeeeee,mus um shtin be mu kuqen qituqene.
une edhe me tie edhe me jadoren,hiq be nuk zgedhi tibe.:biggrin:
a je e imja a e bacit gega nishi.

kshire dijuze,kujdes qish pum purgegjesh se jom xhiloz tibe :eek::biggrin::mad:


Gega nishit as me i kalu afėr nuk guxoj. Ai paradite mė do, pasdite mė fur konop!

Nėse ti je vetėm i imi, atėherė edhe unė do bėhem vetėm e jotja.

Por, nė qoftė se tė shkon mendja tė mė tradhtosh me Jadoren, ose me qiken e ingjes Fari, do tė t`a bėjė mė zi se Gega nishi asaj femrės qė e ka dashur paradite...


Kapishi Kalimeri?

Kalimero
23-12-11, 16:15
Gega nishit as me i kalu afėr nuk guxoj. Ai paradite mė do, pasdite mė fur konop!

Nėse ti je vetėm i imi, atėherė edhe unė do bėhem vetėm e jotja.

Por, nė qoftė se tė shkon mendja tė mė tradhtosh me Jadoren, ose me qiken e ingjes Fari, do tė t`a bėjė mė zi se Gega nishi asaj femrės qė e ka dashur paradite...


Kapishi Kalimeri?

aaaaaa kadale kadaleee dijuzee.qishti um ki ngustu tibee. Qameti be mu bo,une nuk muj be viq me tie:biggrin:


me t'lon pum vjen keq ,
po mar zemer e e pu't tham
e mir je be si purpeq :P
viq me ty e kam pak:biggrin:

Hajra
23-12-11, 16:29
....nje pershendetje te perzemert per ju popullate4n e pa fajshme, http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gifhttp://www.youtube.com/watch?v=bYFvzk9L4DQ

elvio
23-12-11, 16:39
....nje pershendetje te perzemert per ju popullate4n e pa fajshme, http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gifhttp://www.youtube.com/watch?v=bYFvzk9L4DQUne
per ju Hajra nje pershendetje
:smile:

Hajra
23-12-11, 16:45
Une
per ju Hajra nje pershendetje
:smile:


.....te falenderoj miku im Elvio,

prano pershendetje te perzemerta nga une i nderuar, http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif

jadore
23-12-11, 17:01
Lexo me kujdes, dhe praktikoje!

juve ju dhurova ..

jadore
23-12-11, 17:06
Kalimero, mė trego tė lutem, je i imi apo i Jadores?

.. e dashur !
ne kete forum , vetem shkrimet e mija jane te mijat , e ato mund te ja huazoj kujdo qe gjene vehten ,
kuptoje .. asgje tjeter nuk eshte e j'adores ..
p.s.
ngase ke frig , zemrushe ?

ah , njekohesishte te pershendes ngrohtesishte..

winona
23-12-11, 17:31
Pėrshėndes tė gjithė, pa dallim race, feje, ngjyre, pėrveq;
Elvio, Engjėllit, Valiiit, Hajres, Makreshit, Alimes, Emines, ZC, Lules, Lojtarit, Gurėve, tė madh dhe tė vogėl, Virtit, Buqes,Kodres, Vjeshtes, Antikes, Gega 1, Artistit Fshatarit, Lovely, Murgeshes, Jadores, Kalimeros, Santana, Skyfter, Lugates, Anna, Domira, Ultiana, Panta_rhei, Romansa,e martumja, Jana, Emma, Kodra, Qika pa kule, Qika e dugagjinit, 4peace, Gjiki, Iloveyou, Llapi, Neferta, Lady_diaspora, Memphis, Oqean, Premium, Kercovri, Hasanmehmeti, Winona, Thellenza dhe Elina ! Kėrkoj ndjesė nėse kam harruar ndonjė!

Njė ditė tė mirė!
Nje pershendetje per te gjithe antaret e permendur ketu,perveq;autores keti shkrimi.

e-uritura
23-12-11, 19:05
Nje pershendetje per te gjithe antaret e permendur ketu,perveq;autores keti shkrimi.


A po shkon tash kadale me Jadoren nė kurs?

Jam duke vdekur pėr pėrshėndetje tė njerėzve tė pa njerėz!

e-uritura
23-12-11, 19:05
aaaaaa kadale kadaleee dijuzee.qishti um ki ngustu tibee. Qameti be mu bo,une nuk muj be viq me tie:biggrin:


me t'lon pum vjen keq ,
po mar zemer e e pu't tham
e mir je be si purpeq :P
viq me ty e kam pak:biggrin:


Mos je i/e-uritur?

Kalimero
23-12-11, 19:30
Qiki gjisk,edhe mu ken i uritun nuk karxan be.
qa dashte me hanger be se pi vnoj kicelen.a ti thej be di vo se ma let qishti :biggrin:

gjini
23-12-11, 19:52
nje mesazhe shume demethenes per qe te gjithe Ne, si tersi populle dhe veqanti individe .. fjale qe i degjojme i themi ,por nga ngutia apo mos dija gati kurr nuk i praktikojme... .

p.s
per ata qe nuk i kuptojne kete mesazh l , per aq sa nuk e kam harruar gjuhen ..po provoj une e po ju sjell

(lexo ne vend te ..pakez , -nje qik, me duket me e pershtatshme )


nje qik me shume paqe ,dhe me pak hidherim
nje qik me shume te mira, dhe me me pak zili
nje qik me shume dashuri ,dhe me pak urrejtje
nje qik me shume te vertete , ajo cfare eshte !

ne vend te kaq trazirave ,nje qik me shume qetesi
ne vend te vetem Une , nje qik me shume Ti
ne vend te friges dhe stepjes , nje qik me shume kurajo
force per te vepruar , kjo do te ishte , e mira !

Jadore sinqerishte te falenderoj nga zemra qe ma lehtesove pak punen qe me ish desht po skisha kohe ta perlthej keet mesazh kaq domenthenes qe nuk i dihet autori por qe e kom marr per ne shqiptarert si moto te secilit nga ne.....
4

LuLjaa
23-12-11, 20:06
Unė ėndrrat i porositi vet.

Nuk do tė bėja kurrė njė gabim tė tillė, tė tė shoh ty apo shoqet/shokėt e tu nė ėndėrr. Kjo do tė prishte tėrė vitin tim!

Atėkohė kur kam pėrshėndetur veten, jam kthyer nga njė orė vrapim, jam pastruar dhe pata lexuar njė gjysmė ore, me njė filxhan tė madh ēaj tė gjelbėrt pėrpara.

Hajt..


.. kukuu gati me t'pas mbet ne fyt ēaji, ēka me ba tani i kishe ra pishman qe na ke pershendet neve :biggrin:
oojj ti ēiki kqyr dhe ruaje veten, se qysh ja ke niss keshtu viti 2012 nashta po 2013-ta s'ka me t'zan shnosh, ani qysh je kunder fes e kunder Zotit av, avv per ty,, mos thuj tani qysh e dite ...

.. Hajt edhe ti tash

gjini
23-12-11, 20:23
OJ Lule po si je oj mikja e vjeter qe kishe pyet a jom gjalle dua te them se jam ngjalle edhe njeher se nuk kam qen mire hiq.. po ti uroj te jesh mire oj Lulja e tasjanit
4

e-uritura
23-12-11, 20:27
.. kukuu gati me t'pas mbet ne fyt ēaji, ēka me ba tani i kishe ra pishman qe na ke pershendet neve :biggrin:
oojj ti ēiki kqyr dhe ruaje veten, se qysh ja ke niss keshtu viti 2012 nashta po 2013-ta s'ka me t'zan shnosh, ani qysh je kunder fes e kunder Zotit av, avv per ty,, mos thuj tani qysh e dite ...

.. Hajt edhe ti tash


Nuk kam pėrshėndet askėnd. A ke sy ti?

Diana007
23-12-11, 20:31
Pėrshėndes tė gjithė, pa dallim race, feje, ngjyre, pėrveq;
Elvio, Engjėllit, Valiiit, Hajres, Makreshit, Alimes, Emines, ZC, Lules, Lojtarit, Gurėve, tė madh dhe tė vogėl, Virtit, Buqes,Kodres, Vjeshtes, Antikes, Gega 1, Artistit Fshatarit, Lovely, Murgeshes, Jadores, Kalimeros, Santana, Skyfter, Lugates, Anna, Domira, Ultiana, Panta_rhei, Romansa,e martumja, Jana, Emma, Kodra, Qika pa kule, Qika e dugagjinit, 4peace, Gjiki, Iloveyou, Llapi, Neferta, Lady_diaspora, Memphis, Oqean, Premium, Kercovri, Hasanmehmeti, Winona, Thellenza dhe Elina ! Kėrkoj ndjesė nėse kam harruar ndonjė!

Njė ditė tė mirė!


Flm!:smile:

Zero Cool
23-12-11, 20:31
Pėrshėndes tė gjithė, pa dallim race, feje, ngjyre, pėrveq;
... ZC...

as une ste pershendes ty :biggrin:

Oltiana1
23-12-11, 23:23
Njė pėrshėndetje tė madhe pėr : Albonitėn , Eminen , Elvion , Zeron dhe Hajrėn ...

Respekt nga Oltiana1 . :)

Zero Cool
23-12-11, 23:25
Njė pėrshėndetje tė madhe pėr : Albonitėn , Eminen , Elvion , Zeron dhe Hajrėn ...

Respekt nga Oltiana1 . :)

eu eu kush na paska ardhe dhe pershendete, te pershendes shume e nderuara Oltiana1 :)

Oltiana1
23-12-11, 23:27
eu eu kush na paska ardhe dhe pershendete, te pershendes shume e nderuara Oltiana1 :)

Falemnderit , miku im .

Kalo bukur nė vazhdim , natėn e mirė !

e-uritura
23-12-11, 23:29
Njė pėrshėndetje tė madhe pėr : Albonitėn , Eminen , Elvion , Zeron dhe Hajrėn ...

Respekt nga Oltiana1 . :)


Si e harrove Annen moj?
Aaaa, po , ajo bėn pjesė nė nikun tėnd...

Hajra
23-12-11, 23:31
Njė pėrshėndetje tė madhe pėr : Albonitėn , Eminen , Elvion , Zeron dhe Hajrėn ...

Respekt nga Oltiana1 . :)


...shume pershendetje per miken e nderuar Oltiana1,

LuLjaa
24-12-11, 00:26
OJ Lule po si je oj mikja e vjeter qe kishe pyet a jom gjalle dua te them se jam ngjalle edhe njeher se nuk kam qen mire hiq.. po ti uroj te jesh mire oj Lulja e tasjanit
4


.. mire jam gjini, po kam vet a je gjall se pate hup ni kohe
e tash naj here jemi mire, naj here jo .. s'kem cka me ba aty qysh e ka shkru ZOTI dhe bahet t'pershendes e kalo mire ...

Zero Cool
24-12-11, 00:31
Per juve qe jeni ON !

LuLjaa
24-12-11, 00:41
Per juve qe jeni ON !

.. kallxo kush eshte on.... :tongue:

tipi engjellor
24-12-11, 00:41
....per te gjithe pershedtje .....

Zero Cool
24-12-11, 00:44
.. kallxo kush eshte on.... :tongue:

a pot dokna kallauz une ty, po ? :P

LuLjaa
24-12-11, 00:50
a pot dokna kallauz une ty, po ? :P


.. paj, paajj si gjithe bee qysh ja ki zanat :biggrin:

gjini
24-12-11, 20:56
Shum me ka marr malli per shoqerin ketu ne fd, edhe pse skom qen ketu dua tju siguroj se shum kom mendue tek ju dhe gjith kam pas deshi9re tju le nga nje pershendetje ,
tash uroj nga zemr gezuar festat e fundvitit dhe uroj qe viti tjeter te jet ai i plotesimit te te gjitha deshirave te secilit....


Ju do dhe shum ju respekto Gjini pa dalim ideje dhe feje....!

Naki
27-12-11, 23:35
853 vizitorė,28 anėtarė aktivė,
ju pėrshėndes tė gjithėve kėndej dhe andej perdeve duke ju dėshiruar ēaste tė mira nė dardani!

e_martumja
27-12-11, 23:40
853 vizitorė,28 anėtarė aktivė,
ju pėrshėndes tė gjithėve kėndej dhe andej perdeve duke ju dėshiruar ēaste tė mira nė dardani!
Gjitheashtu edhe ty, FLM.

LaDy_Diaspora
28-12-11, 23:01
Blic, blic...pėr ju:

DD, Dreni30, e-uritura, emine, e_martumja, Gega 1, Hajra, jadore, lovely, MemphiSx, Murgesha, Neferta, Oqeani, prishtinasi, Shpat, taraku-1, valiii, Virti, winona, Zanzi/M :smile:

e-uritura
28-12-11, 23:06
Blic, blic...pėr ju:

DD, Dreni30, e-uritura, emine, e_martumja, Gega 1, Hajra, jadore, lovely, MemphiSx, Murgesha, Neferta, Oqeani, prishtinasi, Shpat, taraku-1, valiii, Virti, winona, Zanzi/M :smile:


Kėtu qenkan 20, me ty 21, ku janė edhe 4 tjerė? 25 janė online.

LaDy_Diaspora
28-12-11, 23:22
Kėtu qenkan 20, me ty 21, ku janė edhe 4 tjerė? 25 janė online.

S'di, ndoshta n'atė moment kur unė kopjova ishin vetėm 21. Tybe nuk i kam shiku, vetėm copy edhe paste e haaaaaaaaaaajt...se moti s'jam kanė kėsajde, m'paska marr malli me marr frymė kėtu shqip-dardanisht. :wink:

e_martumja
28-12-11, 23:38
S'di, ndoshta n'atė moment kur unė kopjova ishin vetėm 21. Tybe nuk i kam shiku, vetėm copy edhe paste e haaaaaaaaaaajt...se moti s'jam kanė kėsajde, m'paska marr malli me marr frymė kėtu shqip-dardanisht. :wink:
As me tjeter nick nuk isha ksajde :tongue:


Pershendetje te gjithve.

Neferta
29-12-11, 08:51
Gjithashtu juve dhe te gjith atyre ''zhurmagjinjeve '' te tjere

Kaqanikasja
30-12-11, 18:50
http://i794.photobucket.com/albums/yy228/jade95_2010/XX-Happy%20New%20Year/be0f3784-1-1.png


Urime 2012-a paqi shendet dhe qdo te mir suksese...

natyra
31-12-11, 17:26
Moti qe s'kam pershendetur nga kjo tem...Dhe,jeta po bente te veten!
donihere gjerat nuk shkoin ashtu si duam ne...por prap se prap u dashka gjetur veten dhe pran te tjerve..te pakten ne prag te festave per ne urim te mundshem...duke ju deshirua gjithe juve antar/e te nderuar/a kam te mbare shendet dhe gjitha te mirat familjare ku do neper shtepia te juaja dhe me gjere.....:)
Andaj per gjithe ju dhe mbare boten shqiptare Urime Viti i Ri 2012-tes...Qofte Viti me i SUKSES-SHEM per gjitha palet-per nga EKONOMIA NE ZHVILLIM krahas VITEVE te tjera...Jufalemnderit

Natyra!

per te gjithe respekt

Kalimero
31-12-11, 18:24
~Anna~,Amina,Alime,Antika,Zanzi/m,LOJETARI,Shpati,Neferta,Flutra,cuca llapjane,gjini,sherri,Dallandyshja_718,jana,ssara, Elina,
Evio, Engjėllit, Valiiit, Hajres, Makreshit, Alimes, Emines, ZC, Lules, Lojtarit, guri i madh,Guri Sylaj,, tė madh dhe tė vogėl, Virtit, Buqes,Kodres, Vjeshtes,,Gega 1,Pradox_13 Artistit Fshatarit, Lovely, Murgeshes, Jadores, Santana, Skyfter, Lugates,, Domira, Ultiana, Panta_rhei, Romansa,e martumja, Jana, Emma, Kodra, Qika me kule, Qika e dugagjinit, 4peace, Gjiki, Iloveyou, Llapi, Neferta, Lady_diaspora, Memphis, Oqean, Premium, Kercovri, Hasanmehmeti, Winona,Psikologu, Thellenza

kejt juve qituqene,pu ju purshundes be ,edh e pu ju uroj qikit vit t'ri ,e inshalla e fistojna edhe 2013 be :biggrin::biggrin:

http://mrcommander.files.wordpress.com/2011/03/2012-front-cover-11948.jpg

romansa
02-01-12, 19:29
~Anna~,Amina,Alime,Antika,Zanzi/m,LOJETARI,Shpati,Neferta,Flutra,cuca llapjane,gjini,sherri,Dallandyshja_718,jana,ssara, Elina,
Evio, Engjėllit, Valiiit, Hajres, Makreshit, Alimes, Emines, ZC, Lules, Lojtarit, guri i madh,Guri Sylaj,, tė madh dhe tė vogėl, Virtit, Buqes,Kodres, Vjeshtes,,Gega 1,Pradox_13 Artistit Fshatarit, Lovely, Murgeshes, Jadores, Santana, Skyfter, Lugates,, Domira, Ultiana, Panta_rhei, Romansa,e martumja, Jana, Emma, Kodra, Qika me kule, Qika e dugagjinit, 4peace, Gjiki, Iloveyou, Llapi, Neferta, Lady_diaspora, Memphis, Oqean, Premium, Kercovri, Hasanmehmeti, Winona,Psikologu, Thellenza

kejt juve qituqene,pu ju purshundes be ,edh e pu ju uroj qikit vit t'ri ,e inshalla e fistojna edhe 2013 be :biggrin::biggrin:

http://mrcommander.files.wordpress.com/2011/03/2012-front-cover-11948.jpg

Flm
..edhe une juve telartepermendureve ju uroj VITIN e RI 2012 shendet,lumturi e sukese gjate viteve ne vijim

Albonita
02-01-12, 20:05
Ju pershndes te gjitheve..dhe ju uroi te keni nje fellim viti te suksesshem.http://www.turnbacktogod.com/wp-content/uploads/2011/12/2012-New-Year-Greeting-Cards-18.png

Neferta
02-01-12, 21:33
http://i1.ytimg.com/vi/4K6Uh3yj4pI/default.jpg (http://www.youtube.com/watch?v=4K6Uh3yj4pI&feature=related) flm Kalimer dhe kalofsh mire me 365 dite te gezuara

Kalimero
02-01-12, 23:01
kshire mare as nuk vin me na karzunen qish kan kalu pur vit t'ri aaaaassss.ooni be oniii qish doni.

Un pu ju purshundeti me ni BLIC BIG MPUQ ,viq pDHavushkat.e ju dijuza,mus um shurlloni be mus um shurlloni,hee:biggrin:

Virti
02-01-12, 23:28
~Anna~,Amina,Alime,Antika,Zanzi/m,LOJETARI,Shpati,Neferta,Flutra,cuca llapjane,gjini,sherri,Dallandyshja_718,jana,ssara, Elina,
Evio, Engjėllit, Valiiit, Hajres, Makreshit, Alimes, Emines, ZC, Lules, Lojtarit, guri i madh,Guri Sylaj,, tė madh dhe tė vogėl, Virtit, Buqes,Kodres, Vjeshtes,,Gega 1,Pradox_13 Artistit Fshatarit, Lovely, Murgeshes, Jadores, Santana, Skyfter, Lugates,, Domira, Ultiana, Panta_rhei, Romansa,e martumja, Jana, Emma, Kodra, Qika me kule, Qika e dugagjinit, 4peace, Gjiki, Iloveyou, Llapi, Neferta, Lady_diaspora, Memphis, Oqean, Premium, Kercovri, Hasanmehmeti, Winona,Psikologu, Thellenza

kejt juve qituqene,pu ju purshundes be ,edh e pu ju uroj qikit vit t'ri ,e inshalla e fistojna edhe 2013 be :biggrin::biggrin:

http://mrcommander.files.wordpress.com/2011/03/2012-front-cover-11948.jpg

flm Kalimero, gjithashtu edhe ty! :cool:

e-uritura
02-01-12, 23:43
Kalimero pėrshėndetje!

tipi engjellor
03-01-12, 00:17
~Anna~,Amina,Alime,Antika,Zanzi/m,LOJETARI,Shpati,Neferta,Flutra,cuca llapjane,gjini,sherri,Dallandyshja_718,jana,ssara, Elina,
Evio, Engjėllit, Valiiit, Hajres, Makreshit, Alimes, Emines, ZC, Lules, Lojtarit, guri i madh,Guri Sylaj,, tė madh dhe tė vogėl, Virtit, Buqes,Kodres, Vjeshtes,,Gega 1,Pradox_13 Artistit Fshatarit, Lovely, Murgeshes, Jadores, Santana, Skyfter, Lugates,, Domira, Ultiana, Panta_rhei, Romansa,e martumja, Jana, Emma, Kodra, Qika me kule, Qika e dugagjinit, 4peace, Gjiki, Iloveyou, Llapi, Neferta, Lady_diaspora, Memphis, Oqean, Premium, Kercovri, Hasanmehmeti, Winona,Psikologu, Thellenza

kejt juve qituqene,pu ju purshundes be ,edh e pu ju uroj qikit vit t'ri ,e inshalla e fistojna edhe 2013 be :biggrin::biggrin:

http://mrcommander.files.wordpress.com/2011/03/2012-front-cover-11948.jpg

flm flm e urimet me te mira edhe per ty ....

vjeshta
03-01-12, 00:37
Dejuze ,urimin ta pranoj por urimin per nje fund si te filmit 2012 e gėzofshe vet .:biggrin:

murrizi
03-01-12, 01:41
Erdha enkas ne keto ore te vona per tjua uruar vitin e posafilluar dardanas.
Urimne te gjithve, e edhe dejuzit me shok.
Kur jemi te viti i ri, programi televiziv festiv (nuk po due me dit per ata qe e kan prit ne grand apo sheraton vitin e ri) shka ju mori mendja ksaj radhe nime ?

vjeshta
03-01-12, 01:52
Erdha enkas ne keto ore te vona per tjua uruar vitin e posafilluar dardanas.
Urimne te gjithve, e edhe dejuzit me shok.
Kur jemi te viti i ri, programi televiziv festiv (nuk po due me dit per ata qe e kan prit ne grand apo sheraton vitin e ri) shka ju mori mendja ksaj radhe nime ?

Faleminderit dhe urime edhe ty .


Nuk di qka mė tė thėnė pėr pyetjen e parashtrume ,unė e kam pritė nė kuzhinė ,atmosferė ka qėnė ...nese besonė .:biggrin:

Buqja_ch
03-01-12, 10:28
Nje pershndetje dhe nje urim te madhe po e le ketu per te gjithe ju te dashur antar te Fd ...

Gezuar shendet e lumturi nga zemra ju uroi ....
mire u lexofshim edhe kete vite

.

Xuki
03-01-12, 13:09
Ooo njerėz, gėzuar viti i ri 2012 e ishalla nuk kalon shpejt si viti 2011!

Pėrshėndetje pėr tė gjithė


Xuki

e_martumja
03-01-12, 21:50
Urime edhe nga ana ime viti i ri 2012, Shendet te mire dhe lumturi ne jete.

Me Respekt Merita

murrizi
04-01-12, 17:41
Faleminderit dhe urime edhe ty .


Nuk di qka mė tė thėnė pėr pyetjen e parashtrume ,unė e kam pritė nė kuzhinė ,atmosferė ka qėnė ...nese besonė .:biggrin:

Une jam i prir ne rend te par te besoj. edhe une jam i kenaqur me programin festiv. keq vetem qe vdiq bajrush doda.

Kaqanikasja
04-01-12, 22:36
Nje nate te mire dhe te qete te gjitheveeeeeeeeeeee

tipi engjellor
04-01-12, 22:39
naten e mire kaqanikase e endrra te bukura.....

Naki
05-01-12, 07:56
Duke ju dėshiruar njė Dite tė mirė,ju pėrshėndes tė gjithėve, e nė veqanti juve ēė jeni nė kėto momente online


Naki

Breshka
06-01-12, 15:27
Uroj qe ky vit te jet i mbar per t'gjith juve ....ju pershendes MIQE TE FORUMIT DARDAN http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif

VoOoglushja
10-01-12, 18:19
Me vonese por ende gjall jam :biggrin:


JU uroj gjithve Urime Vitin e ri dhe qe lete plotsohen gjitha deshirat , te jeni shendosh dhe te lumtur ...!!!voglushja juaj :wink:

LaDy_Diaspora
11-01-12, 16:34
Pėrshėndetje pėr ju tė gjithė, ju dėshiroj njė ditė sa mė tė bukur, atyre qė do punojnė si unė nė ndrrim nate natyrisht punė tė mbarė, tė tjerėve njė mbrėmje tė qetė mbas pune... :)

Mirėmbetėshi! ;)

http://i26.tinypic.com/2mgv4hh.jpg

Jana
11-01-12, 20:33
..ju pershendes te gjithve ..

Hajra
12-01-12, 00:15
.....nje pershendetje per te gjithe miqet e mi te cilet ende jane zgjuar por edhe ata qe jane duke fjetur,


http://www.youtube.com/watch?v=HWOyM_9-_w0

http://www.youtube.com/watch?v=Nwu6X5Rfp00&feature=fvst

Zero Cool
14-01-12, 22:33
Dardanca:

Diana007, Dreni30, e-uritura, Elina, elvio, emine, e_martumja, Fshatari, Gega 1, GURI SYLAJ, Kodra, lazdrani, Lepurushe, LOJETARI, MemphiSx, Murgesha, Oqeani, prishtinasi, T-Ku, Tomori, username, valiii, winona, Zanzi/M

emine
14-01-12, 22:35
Dardanca:

Diana007, Dreni30, e-uritura, Elina, elvio, emine, e_martumja, Fshatari, Gega 1, GURI SYLAJ, Kodra, lazdrani, Lepurushe, LOJETARI, MemphiSx, Murgesha, Oqeani, prishtinasi, T-Ku, Tomori, username, valiii, winona, Zanzi/M

Gjithashtu mramje t'mire ty

Lepurushe
14-01-12, 22:35
pershendetje x ty Z.C :smile:

Gega 1
14-01-12, 22:56
Dardanca:

Diana007, Dreni30, e-uritura, Elina, elvio, emine, e_martumja, Fshatari, Gega 1, GURI SYLAJ, Kodra, lazdrani, Lepurushe, LOJETARI, MemphiSx, Murgesha, Oqeani, prishtinasi, T-Ku, Tomori, username, valiii, winona, Zanzi/M

ZCool,faleminderit!Gjithashtu te pershendes,bashke me qata kosaqt nalt :biggrin:

Zero Cool
14-01-12, 22:57
ZCool,faleminderit!Gjithashtu te pershendes,bashke me qata kosaqt nalt :biggrin:

flm gegjo :P


pershendetje x ty Z.C :smile:

flm rrush :)

Lepurushe
14-01-12, 22:59
ZCool,faleminderit!Gjithashtu te pershendes,bashke me qata kosaqt nalt :biggrin:

pershendetje x ty :smile:

Zero Cool
14-01-12, 23:00
pershendetje x ty :smile:

mknaqe me kto pershendetje ktu ahahah, prit ta jap 1 lule :P

Gega 1
14-01-12, 23:05
pershendetje x ty :smile:
Te pershendes poashtu,Lepurushe e nderume :smile:

Zero Cool
16-01-12, 22:19
1 blic pershendetje taaaaaaaaaanve :tongue::biggrin:

e_martumja
16-01-12, 22:21
1 blic pershendetje taaaaaaaaaanve :tongue::biggrin:
Gjitheashtu edhe ty, flm.

Abetare
17-01-12, 08:04
Pasi sot me doli kohe t'u vizitoi pak ...po u le nje pershendetje te gjitheve dhe u deshiroi nje fillimjave te mbare :)

gazi-de
19-01-12, 08:38
Pershendetje.....

romansa
19-01-12, 08:39
Pershendetje.....

Pershendetje edhe nga ne per ty gazi...
gjithashtu po le nje pershendetje per te gjith juve !

Diana007
19-01-12, 11:44
http://www.dardania.de/vb/upload/images/misc/whos_online.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php) Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 1,533, 08-03-11 mė 14:56.
Diana007 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16660)*


Shum pershendetje per ty :biggrin:

Albonita
19-01-12, 12:42
http://www.dardania.de/vb/upload/images/misc/whos_online.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php) Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 1,533, 08-03-11 mė 14:56.
Diana007 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16660)*


Shum pershendetje per ty :biggrin:

Faliminderit:biggrin:

Diana007
19-01-12, 16:58
Faliminderit:biggrin:Sps ,,, kam nderin te pershendes :biggrin::smile:

Albonita
19-01-12, 21:30
Sps ,,, kam nderin te pershendes :biggrin::smile:

Nderi dhe Rrespekti esht Rreciprok.

Ps: Doja me ber nje blic kreit kush asht qiknenaj of edhe on ..amo me mire jo se me xhelozoin se jam Moderatore:biggrin: hat vec po ju pershndes gjithve:smile: Qiknenaj.

Qika^Me^Kule
27-01-12, 09:42
Ju pershendes gjithve.....

Bye @ll !!

0nxbyYX1un0

e_martumja
29-01-12, 00:20
Ju pershendes te gjithve, nje pauz te shkurt se po shkoj me shti ne gjume Premiumin :biggrin:

Jana
29-01-12, 00:42
Ju pershendes te gjithve, nje pauz te shkurt se po shkoj me shti ne gjume Premiumin :biggrin:

..pershendetje edhe per juve ...

SANTANA-29
29-01-12, 00:48
Ju pershendes te gjithve, nje pauz te shkurt se po shkoj me shti ne gjume Premiumin :biggrin:

HAHAHAahahhahahahhaha,,,mos i harro cucllat ,,se se merr gjumi--:biggrin:

Murgesha
29-01-12, 00:52
Njė pėrshėndetje per tė gjithė qė jeni ka sillni nėpėr forum pėr momentin.

Ju dėshiroj ēdo tė mirė :biggrin:

SANTANA-29
29-01-12, 00:56
Njė pėrshėndetje per tė gjithė qė jeni ka sillni nėpėr forum pėr momentin.

Ju dėshiroj ēdo tė mirė :biggrin:

Flm....Murgesha.--,.-:smile:

natyra
29-01-12, 05:29
Nje Pershendetje pa perjashtim....Per te gjithe frekuentuesit e ketij Forumi.Mbreti-Dardan....!

me respekt-Natyra.

Diana007
29-01-12, 08:58
Nje Pershendetje pa perjashtim....Per te gjithe frekuentuesit e ketij Forumi.Mbreti-Dardan....!

me respekt-Natyra.


Flm e nderuara Natyra ,,, prano pershendetje te ngrohta nga un.

Po ashtu pershendetje per te gjith duke ju uruar nje te djel te pushushme :smile:

natyra
30-01-12, 01:54
[QUOTE=Diana007;2184417]Flm e nderuara Natyra ,,, prano pershendetje te ngrohta nga un.

Falemnderit shum e dashur Diana007 si gjithe e respektuar ...Prandaj,enkas erdha te te le nje pershendetje per Ty,dhe ata qe ke per zemer :smile: qofshi te lumtur perhera......me shumm respekt-Natyra.

Nje lule per te zbutur zemren e gjithkujt

kuriozitete (http://www.tiranachat.net/shqip/category/lajme/kuriozitete/) - 251 shikime
http://www.tiranachat.net/shqip/wp-content/uploads/2012/01/laur.jpg“Mami do ta lajmė bashkė lulen”?! Kėshtu i drejtohet 31-vjeēares Laureta Borri i biri 5-vjeēar. Sė bashku ujisin “pemėn e jetės”, e cila kėrkon njė mėnyrė tė veēantė pėr kėtė proces: fillimisht gjethet, mė pas trungun dhe nė fund rrėnjėt. Kėtė Bjorni e quan larje. “Pema e jetės” pėr Lauretėn, e cila prej vitesh kujdeset pėr lulet nė dyqanin “Shtėpia e luleve”, ėshtė e veēantė dhe shumė e dashur e qė i shkakton ndjesi tė ndryshme sa herė qė e shikon. “Ėshtė lule e veēantė jo nga gjethet dhe lulet qė ēel, por nga trungu. Nganjėherė mė duket si tigėr. Dhurohet pėr ēifte tė sapomartuarish apo pėr shtėpi tė reja”, tregon-Laureta.

**
Ps/mbase.une do beja ni ndryshim,lidhur me Emrin,madje dhe(foton),kuptohet..por ne perkushtim per tek Diana007 pasiqe dhe e jona Diana,e forumit ketu,si dhe (Laureta)larte, ka ni qun te vockel:smile:dhe,patjeter qe dhe ai i ndihmon mamit te ujisi *lulet*...duke ju deshiruar,gjithee te mirattt ne jeteee

Natyra.

tipi engjellor
30-01-12, 01:56
Nje Pershendetje pa perjashtim....Per te gjithe frekuentuesit e ketij Forumi.Mbreti-Dardan....!

me respekt-Natyra.

Nje pershedtje edhe per ty e nderuara Natyra ............

natyra
30-01-12, 02:10
Nje pershedtje edhe per ty e nderuara Natyra .........


Faleminderit shumm,njefsha miree per Ty i nderuar....

Pershendes ku do qe je

Natyra.

natyra
30-01-12, 02:52
Sa shumė i dua lulet
Nuk mund ta them dot
Nė ballkon e oborr
Kam mbjellur pėrplot
Ua solla kėtu
Me gjithė dėshirė
Duke Ju uruar
Njė fundjavė TĖ MIRĖ

Bukur vargjet,me pelqeu menyra se si ua ke kushtuar luleve i nderuar Zero Coll

prano,nje pershendetje te sinqert nga ana ime,e veqmas per mundin e te kyqurit pa problem ketu ne Dardani...qdohere do te falinderoi

me respekt-Natyra.


http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/217440_186409484738764_100001091422316_432378_3484 723_n.jpg


Ps.me fale Zero,ishte ni kerkes se elektrenikut te nenforumit,qe thonte,mesazhi i shkurt,lol!

mbase si detyrim shtese,nejse,me besim se do ia dal.

...mirmbetesh

Kalimero
04-02-12, 22:57
Qish ini be qish ini, pasha qikit kapuqin tem be ju miti sifaja e sivdaja qituqene.

oni be oni viq knaqnu :biggrin:

turisti
04-02-12, 23:01
Qish ini be qish ini, pasha qikit kapuqin tem be ju miti sifaja e sivdaja qituqene.

oni be oni viq knaqnu :biggrin:

U knaqem dhe mire jena :biggrin: pasha kompjuterin tan :biggrin:,hahahahahahahaha.

Kalimero
04-02-12, 23:05
U knaqem dhe mire jena :biggrin: pasha kompjuterin tan :biggrin:,hahahahahahahaha.

purshundetj epur dostin tem ,qi tekuka ardhen qishti :biggrin: pi turizmit misterik

turisti
04-02-12, 23:13
kshiree mare qikit dostin teeem tekuka ardhen be, pash qikit kapuq a e gjete misterin:eek: ,e di qi e ke lipen deri qishti. Mus haro be primtimin se u jom tu pritrn qituqene :biggrin:


Po,njeren pjese egjejta>>> :biggrin: mu qatuqne te Grandi :biggrin:......,hahahahahahahahahaha.

Zero Cool
06-02-12, 16:41
Blic pėrshėndetje pėr juve qė jeni off -on :smile:

Artisti
06-02-12, 16:45
Blic pėrshėndetje pėr juve qė jeni off -on :smile:

ZC falemindelit sum, ele un te pelsendes ele klejt tjelt i pėlsėnds cithastu.


Jeni tė mlekulueshėm.Ju lujt Zoti..

Zana_ch
06-02-12, 17:36
ZC falemindelit sum, ele un te pelsendes ele klejt tjelt i pėlsėnds cithastu.


Jeni tė mlekulueshėm.Ju lujt Zoti..eele une po baqkona me ty e pi pelqendes qeta se po qkrujn ne folum .............:eek:

Naki
06-02-12, 21:46
Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673), AlbaSoft (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24475), Gega 1 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26971), LOJETARI (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19834), macjaa (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=33037), turisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997)+

Kėto ēaste tė mbrėmjes meritojnė njė foto blic tė mbėshtjellura mė lėgura pėrshendetėse pėr ju kėndej perdeve dhe atyre ēė buzėqeshin kyqjes nė Dardani!

e_martumja
06-02-12, 21:51
Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673), AlbaSoft (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24475), Gega 1 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26971), LOJETARI (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19834), macjaa (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=33037), turisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997)+

Kėto ēaste tė mbrėmjes meritojnė njė foto blic tė mbėshtjellura mė lėgura pėrshendetėse pėr ju kėndej perdeve dhe atyre ēė buzėqeshin kyqjes nė Dardani!
Naki a ban mi pershendet edhe ata qe jane offline :tongue:

Gega 1
06-02-12, 21:57
Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673), AlbaSoft (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24475), Gega 1 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26971), LOJETARI (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19834), macjaa (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=33037), turisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997)+

Kėto ēaste tė mbrėmjes meritojnė njė foto blic tė mbėshtjellura mė lėgura pėrshendetėse pėr ju kėndej perdeve dhe atyre ēė buzėqeshin kyqjes nė Dardani!
Heej Naki,te pershendes gjithqashtu!Per Zotin,ti ke fantazi!:smile:
Kalo mire dhe kujdes me pacienta!

tipi engjellor
06-02-12, 22:03
pershedetje per te gjithe on edhe ata qe sjane ketu......

Jana
07-02-12, 13:37
....ju pershendes te gjithve dhe ju uroj pasdite te kendshme...

Kalimero
10-02-12, 09:58
oooo mirmungjesi mirmungjesi ,a u qu mare naj pDHAvushke , qunu qunu mari dijuzka qunu:biggrin:

Kalimero
10-02-12, 10:59
tibe be bodh nejta, pum doket pu shkoj tu dajt ee qati kuleges tem ere une, niva qa i kish do teze t'mira..

noshta be ju kum irnue, ere DHAvushkat ja u kom ngucen ,po tibe be s'komqa me ju bo, um dojshin i dojsha jena knaqen tibe:biggrin:silam i bojkush tum vesin pur juveqe i BIG MPUUQQQQQQQQQ pur kejta pdhavushkat e mia,

e pur juve dijuza ka i makiato ,bash tu grandi qatyqene


shnetje :biggrin::frown::biggrin:

Amina
10-02-12, 20:37
Pershendetje te gjitheve qe jan online

Kalimero flm edhe ty per makiato dijuz:biggrin:

Diana007
10-02-12, 20:42
Pershendetje te gjitheve qe jan online

Kalimero flm edhe ty per makiato dijuz:biggrin:


Flm oj Aminqe a gjall je aa,,, ahaha te pershendes shum,

e_martumja
11-02-12, 01:16
Ika duke ju deshiruar nje vazhdime te kendsheme. gjume te embel.

Artisti
11-02-12, 10:53
Milėmėngjesi milėmėngjesiii, si jeni sot, gėzohem qė jeni milė.


Ju pėlsėndes tė cithve plesje plej ma tė voclit e deli te ma i mali ele plej ma tė ligut e deli te ma folti pikė


.

Albonita
11-02-12, 12:26
Ele na pelsendesim ty Pikcuditse ele kalos mile me mat foltit ele me mat ligit
Pac fund jave te mile.


.

romansa
11-02-12, 15:48
Erdha te ju le nje pershendetje duke ju uruar te kaloni nje fund jave te kendshme!
http://marieandree.m.a.pic.centerblog.net/4bcdcdbc.gif

natyra
12-02-12, 00:07
Pershendetje forumist...uroi nje vikend te qet,dhe sa ma pran njerzve tuaj.

Njiherit pershendes gjithe juve online...vikend te mbare
______________
Natyra.

e_martumja
12-02-12, 00:20
Pershendetje forumist...uroi nje vikend te qet,dhe sa ma pran njerzve tuaj.

Njiherit pershendes gjithe juve online...vikend te mbare
______________
Natyra.

Prano edhe ti pershendetje nga ana ime.

Zero Cool
12-02-12, 23:09
Nje nate te mire juve qe jeni ON & atyre qe jane OFF, si dhe nje fillimjave te mire.


Amina, Dallandyshja_718, Domira, Dreni30, Elina, emine, e_martumja, gazi-de, Gega 1, Hajra, Jana, lazdrani, LOJETARI, lovely, MemphiSx, Neferta, Oqeani, Qika^Me^Kule, ritta, romansa, SANTANA-29, tipi engjellor, vjeshta, YanYan

vjeshta
12-02-12, 23:11
Nje nate te mire juve qe jeni ON & atyre qe jane OFF, si dhe nje fillimjave te mire.


Amina, Dallandyshja_718, Domira, Dreni30, Elina, emine, e_martumja, gazi-de, Gega 1, Hajra, Jana, lazdrani, LOJETARI, lovely, MemphiSx, Neferta, Oqeani, Qika^Me^Kule, ritta, romansa, SANTANA-29, tipi engjellor, vjeshta, YanYan


Faleminderit ZC ,po ashtu edhe ty !

Bash bane mire ne kete menyre ,se nuk e dijsha kush eshte on .:tongue:

e_martumja
12-02-12, 23:14
Faleminderit ZC ,po ashtu edhe ty !

Bash bane mire ne kete menyre ,se nuk e dijsha kush eshte on .:tongue:
A mundesh mi thon qetij tipit qe une jam Offline le t'me qet me nje tjeter list :biggrin:


Pershendetje te gjithve.

tipi engjellor
12-02-12, 23:37
Nje nate te mire juve qe jeni ON & atyre qe jane OFF, si dhe nje fillimjave te mire.


Amina, Dallandyshja_718, Domira, Dreni30, Elina, emine, e_martumja, gazi-de, Gega 1, Hajra, Jana, lazdrani, LOJETARI, lovely, MemphiSx, Neferta, Oqeani, Qika^Me^Kule, ritta, romansa, SANTANA-29, tipi engjellor, vjeshta, YanYan

naten e mire......

natyra
13-02-12, 03:39
Prano edhe ti pershendetje nga ana ime.

Faleminderit e nderuar,pershendetje dhe gjithe te mirat...:)

Pershendetje dhe per tjeret ne vazhdim...

Natyra!

YanYan
13-02-12, 14:58
Nje nate te mire juve qe jeni ON & atyre qe jane OFF, si dhe nje fillimjave te mire.


Amina, Dallandyshja_718, Domira, Dreni30, Elina, emine, e_martumja, gazi-de, Gega 1, Hajra, Jana, lazdrani, LOJETARI, lovely, MemphiSx, Neferta, Oqeani, Qika^Me^Kule, ritta, romansa, SANTANA-29, tipi engjellor, vjeshta, YanYan
Tani e pashe...mbetesh i pershendetur ZC!

LaDy_Diaspora
14-02-12, 10:46
Katėrmbėdhjetė shkurti shėnon ditėn zyrtare tė dashurisė. Legjenda e ditės sė romancės i ka rrėnjėt nė legjenda tė ndryshme qė kanė mbijetuar nė epoka. Por sot kjo festė nuk do tė kishte kuptim pa dhuratat dhe mesazhet e dashurisė. Rastet pėr dhurata janė pa fund gjatė gjithė vitit, prandaj kjo ditė kėrkon njė tė veēantė, tė pamenduar nga askush mė parė.

http://www.myspaceanimations.com/images/happyvalentinesday_150.gif

Urime Shen Valentini tė gjithė tė dashuruarve! Paqit dashuri, respekt, mirėkuptim dhe lumturi gjatė gjithė jetės!

Kaqanikasja
14-02-12, 19:55
http://www.bz-berlin.de/multimedia/archive/00013/7173162-BZ_BZ-BZ_21__13469k.jpg

nje pershendetje per nje nate te qete te gjitheve

tipi engjellor
14-02-12, 20:30
http://www.bz-berlin.de/multimedia/archive/00013/7173162-BZ_BZ-BZ_21__13469k.jpg

nje pershendetje per nje nate te qete te gjitheve

pershedtje per ty kaqanikase paske qene sot ketu.....

Naki
15-02-12, 19:24
Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673), emine (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23414)+, MemphiSx (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14087)

sa mirė po dukemi,pėrshėndetje pėr ju kėndej perdeve dhe atyre qė po luajnė msheftas!

emine
15-02-12, 19:40
Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673), emine (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23414)+, MemphiSx (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14087)

sa mirė po dukemi,pėrshėndetje pėr ju kėndej perdeve dhe atyre qė po luajnė msheftas!
perdhendetje edhe per ty Naki!

Murgesha
15-02-12, 20:15
Hajt edhe prej meje njė blic pėrshėndetje pėr krejt ymetin e Dardanisė :wink:

Zero Cool
15-02-12, 20:17
Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673), emine (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23414)+, MemphiSx (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14087)

sa mirė po dukemi,pėrshėndetje pėr ju kėndej perdeve dhe atyre qė po luajnė msheftas!


+ Murgesha + ZC...

Pershendetje pra :)

YanYan
15-02-12, 22:16
Nje pershendetje per te gjithe ata qe jane online ne kete moment, te dukshem e t'padukshem :smile:

tipi engjellor
16-02-12, 01:05
Nje pershendetje per te gjithe ata qe jane online ne kete moment, te dukshem e t'padukshem :smile:

nje pershedtje te madhe ty.......e nje qaff te vogel se te bjen pika pastaj hahahahah

konzuli
16-02-12, 10:47
pershendetje

Xuki
16-02-12, 21:22
Pėrshėndetje edhe pi meje. Shpresoj qė jeni shėndosh e mirė.

Hajra
17-02-12, 18:56
.....dardanca urime dita e pavarsis,mos harroni me kall sonte hahahah...


TfW83QR6hj4

turisti
18-02-12, 17:14
Pershendetjet e shumta per juve qe ju shof :

Most users ever online was 1,533, 08-03-11 at 14:56.
turisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997)+, emine (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23414)+, lovely (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23707)+, Murgesha (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13809)+

........edhe per te gjithe qe nuk i shof.:smile:

emine
18-02-12, 17:18
Pershendetjet e shumta per juve qe ju shof :

Most users ever online was 1,533, 08-03-11 at 14:56.
turisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997)+, emine (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23414)+, lovely (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23707)+, Murgesha (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13809)+

........edhe per te gjithe qe nuk i shof.:smile:

te pershendet edhe eminia ty shummeee

emine
18-02-12, 17:19
Pėrshėndetje edhe pi meje. Shpresoj qė jeni shėndosh e mirė.
shnosh vec skena drith ne kosh;P

Virti
20-02-12, 14:08
po po krejtve! :cool:

Zero Cool
22-02-12, 19:46
Juve qe jeni ON : Zero Cool, bIgEr, DD, Murgesha, etj...

natyra
26-02-12, 01:45
Pershendetje Dardani/pershendetje-Stafi/si dhe gjithe ju antar/e ne bashkpunim te kesaj teme-pa perjashtimmm....

http://www.youtube.com/watch?v=giHtFX-w-Jk&feature=related

respekt per te gjithee..uroi qe do ju peqej kenga...e ketij Legjendari..Sali Mani-Kushtuar Kosoves..dhe,mu per mes koherave te veshtira!!!

Lavdi Legjendes Tij Folklorike!!

..Natyra!

Kalimero
02-03-12, 12:53
Ooooooo arhallazora beee,pu a jini qish jini be dijuza e dijuzka.
Qish tek um paska maren madhi pur juveeee be!

Jum kan qaqe te do daj t'mi n'gjimuni,e diten be qi vi qishti qituqe,e qato tezet e mija be ju kan bo bitevi silam :biggrin:

Hjade be ni big mpuq per krejt pdhavushkat e mija qi jon murzit pur mue
gutnu gutnu gutnu mum purqafen be :biggrin::biggrin:

natyra
02-03-12, 15:25
Pershendetjee pa perjashtimmm..:smile:

Natyra!

romansa
02-03-12, 15:34
http://i64.servimg.com/u/f64/11/04/14/33/img_ph10.gif


Ju pershendes juve ..dukee ju uruar nje fund jave te mrekullueshme!

http://www.cepolina.com/photo/nature/plants/orchidaceae/phalaenopsis/2/orchid_phalaenopsis_pink_plant_flowers.jpg

Dali!Keq!ch
02-03-12, 23:42
Moti nuk e kam pa nje selvi...!!
Selvo selvo oj selvi te pershendes me kengen:
Pa u farue.... djeme, e qika jo nuk ndahet Mitrovica... jo si lshojm ne.... Tokat Tona tu pi qaj o me limona...

Po ashtu pershendes special te gjithe te pranishmit qe gjinden ne linje.. e posaqerisht ata e ato te cilet e lexonjn dhe e percjellin kete mesazh edhe tek ata e ato te cilat na mungojne ketu.
Me shume respekt dali i keq.

natyra
04-03-12, 03:43
Pershendetje,per Ty Dali!Keq!ch! P.s.kush t'ka than bree(se je djal i keq)..?:smile:

ishte shaka,i nderuar..

gjithsesi respekt...meqe dukeni online per momentin,

Natyra.

turisti
04-03-12, 19:46
Nga zemra per juve:

Most users ever online was 1,533, 08-03-11 at 14:56.
turisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997)+, Dali!Keq!ch (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=32784), Gega 1 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26971), Lona (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14055), ShEjToNkA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15922)+, Zeqiri (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26526)

Diana007
04-03-12, 19:54
Nga zemra per juve:

Most users ever online was 1,533, 08-03-11 at 14:56.
turisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997)+, Dali!Keq!ch (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=32784), Gega 1 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26971), Lona (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14055), ShEjToNkA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15922)+, Zeqiri (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26526)

:mad:

Dali!Keq!ch
04-03-12, 19:55
Pershendetje,per Ty Dali!Keq!ch! P.s.kush t'ka than bree(se je djal i keq)..?:smile:

ishte shaka,i nderuar..

gjithsesi respekt...meqe dukeni online per momentin,

Natyra.

Granimi mkan than kur jam kan i vogel se pse kam ba shum sherre, jashtezakonisht per nje dal te vogel me ba asi sherre te mdhaja.
Faleminderit per pershendetjen gjithashtu Respekt.


Nga zemra per juve:

Most users ever online was 1,533, 08-03-11 at 14:56.
turisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997)+, Dali!Keq!ch (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=32784), Gega 1 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26971), Lona (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14055), ShEjToNkA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15922)+, Zeqiri (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26526)

Faleminderit Tursiti shume shoku jem, gjithashtu Respekt.

p.s Shoku jem, per here te pare po e shof qe edhe ti e paske nje kopjus me plus sikur mu dikur hahah..

Gega 1
04-03-12, 20:05
Nga zemra per juve:

Most users ever online was 1,533, 08-03-11 at 14:56.
turisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997)+, Dali!Keq!ch (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=32784), Gega 1 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26971), Lona (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14055), ShEjToNkA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15922)+, Zeqiri (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26526)

Tungjatjeta turist!

turisti
04-03-12, 20:18
:mad:


Edhe :smile: OFFline :smile:.

turisti
04-03-12, 20:20
Faleminderit Tursiti shume shoku jem, gjithashtu Respekt.

p.s Shoku jem, per here te pare po e shof qe edhe ti e paske nje kopjus me plus sikur mu dikur hahah..[/QUOTE]

Plus e minus = vetem dekorim shoki.:smile:

Diana007
04-03-12, 20:21
Edhe :smile: OFFline :smile:.


Flm shum, pershendetje edhe per ty :smile:

turisti
04-03-12, 20:21
Tungjatjeta turist!


Tungjatjeta,tungjatjeta.:smile:

instruktori
04-03-12, 21:54
Pershendetje te gjithve

Zero Cool
07-03-12, 22:03
per juve qe jeni on/off :-D

natyra
08-03-12, 03:46
per juve qe jeni on/off :-D

Per Ty qe je ne gjum,hahaha (tek ju andej oqeanit)se ne kendej oqeanit me te miren nej jemi ne kete kohe.lool.

Pershendetjee...Z.C.

me respekt
..Natyra!

natyra
08-03-12, 04:31
Me rastin e 8 Marsit te dites se nenave Sot.Shfrytezoi rastin ti pershendes gjitha Femrat e FD ne veqanti.duke ju deshiruar nje dite perplot begati/harmoni dhe dashuri ne familje dhe ku do me njerez te afert per Ju....

Prandaj Gezuar per gjitha nenat/motrat/hallat/tezet/e veqmas vajzes time, posa eshte bere nan e re...

Gezuar per shum vite shendet/dashuri e *paqe* Ju dhashte Jeta per gjitha FEMRAT E
KOMBIT SHQIPTAR ANE E MBAN BOTE......GEZUAR***********

http://images.forestwander.com/wp-content/original/2011_12/autumn-flower-field-pink-flower.jpg

me respekt te veqant

..autore
Natyra!

Albonita
08-03-12, 07:42
Me rastin e 8 Marsit te dites se nenave Sot.Shfrytezoi rastin ti pershendes gjitha Femrat e FD ne veqanti.duke ju deshiruar nje dite perplot begati/harmoni dhe dashuri ne familje dhe ku do me njerez te afert per Ju....

Prandaj Gezuar per gjitha nenat/motrat/hallat/tezet/e veqmas vajzes time, posa eshte bere nan e re...

Gezuar per shum vite shendet/dashuri e *paqe* Ju dhashte Jeta per gjitha FEMRAT E
KOMBIT SHQIPTAR ANE E MBAN BOTE......GEZUAR***********

http://images.forestwander.com/wp-content/original/2011_12/autumn-flower-field-pink-flower.jpg

me respekt te veqant

..autore
Natyra!


Edhe une pa shtua asnje fjale i bashkangjitem keti Urimi.:smile:

Buqja_ch
08-03-12, 10:27
http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/421575_358438567534245_117303638314407_1106601_830 133962_n.jpg

Per gjithe femrat e forumit Urime

Zero Cool
08-03-12, 10:32
Per Ty qe je ne gjum,hahaha (tek ju andej oqeanit)se ne kendej oqeanit me te miren nej jemi ne kete kohe.lool.

Pershendetjee...Z.C.

me respekt
..Natyra!Edhe une tash ty qe je en gjume, ahahahha

dhe te gjitha femrave te ketij forumi: Urime 8 Marsin, diten e juaj (ishalla po fitoni te drejta edhe ma shume e po na leni neve , mashkujve pa asnje te drejt hiq se boll i kemi bajt, e te rņnda ishin kņn) :P) .


http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/422156_283535531714959_231450110256835_652305_1428 019745_n.jpg

LaDy_Diaspora
08-03-12, 12:39
Urime 8 marsi gjithė femrave tė kėsaj bote...

http://www.albinfo.ch/files/imagecache/image_article/8-mars18.jpg

Qė kur festohet 8 Marsi?

Tashmė njė shekull gratė nderohen ēdo vit me rastin e 8 Marsit, Ditės sė tyre. Edhe pse ėshtė shumė e njohur dhe e pranuar nė shumicėn e shoqėrive, megjithatė shtrohet pyetja se cila ėshtė origjina, historia dhe kuptimi i tė ashtuquajturės Ditė e Gruas?

Sipas burimeve tė ndryshme mund tė pohojmė se kjo ditė shėnohet nėn emėrtimin Dita Ndėrkombėtare e tė Drejtave tė Grave dhe ka origjinėn e vet nė demonstratat e grave nė fillim tė shekullit XX, nė Evropė dhe nė Shtetet e Bashkuara tė Amerikės. Njė shekull mė herėt ato kėrkonin tė gėzojnė tė drejta tė barabarta, kushte mė tė mira tė punės si dhe tė drejtėn e votės. Kjo ditė u formalizua nga Kombet e Bashkuara nė vitin 1977, duke ftuar secilin shtet nė botė pėr tė festuar njė ditė tė tillė dhe pėr t’i vlerėsuar tė drejtat e grave si dhe situatėn e tyre nė shoqėri.

Tradicionalisht, grupet dhe shoqatat e grave aktiviste pėrgatisin demonstrata nėpėr botė pėr tė bėrė kėrkesat e tyre me qėllim qė tė pėrmirėsojnė statusin e grave.

Nė bankat shkollore na tregonin se Dita e Gruas ka filluar nė Danimarkė nė vitin 1910, pėr t’u zgjeruar gradualisht nė gjithė botėn. Qė nga fillimi kjo ditė u bė bartėse e luftės pėr tė gjitha gratė pėr tė kėrkuar disa tė drejta (duke pėrfshirė tė drejtat e votimit dhe abortin). Mėsueset rikujtonin 8 Marsin mė 1910 nė Kopenhagė, tė tubuara nė Internacionalen e grave socialiste. Por sot nė kohėn e internetit, disa pohojnė se kjo festė gjen origjinėn e saj edhe mė herėt. Kėshtu qė thuhet se Festa e Nėnės ka filluar qė nga grekėt e lashtė, ku ky festim i kushtohej zotit nėnė “REJA”, bashkėshortja e “Krones”, zotit At. Ndėrsa te romaket, nė kohėn e Romės sė vjetėr, adhurohej dhe madhėrohej zoti Sejbil, nėna e zotėrave tė tjerė.

Cila do qė tė jetė origjina apo zhvillimi i kėsaj dite tė shenjtė, pėr shkak tė simbolikės qė 8 Marsi vazhdon tė ushqejė ia vlen qė kjo ditė tė pėrmendet dhe tė bėhet rast pėr tė shqyrtuar mė thellėsisht statusin e gruas, qoftė nė shoqėritė nė rrugė pėr demokraci, qoftė nė ato tashmė demokratike prej kohėsh dhe, pse jo, tė mbetet njė shkas pėr tė rikujtuar se rruga pėr barazinė gjinore edhe pse ka ecur pėrpara, mbetet prapėseprapė e gjatė.

natyra
09-03-12, 05:21
Edhe une pa shtua asnje fjale i bashkangjitem keti Urimi.:smile:Falemnderit Albonita.Je e mrekullueshme zemra..e di se dhe nje ke si veten hon,(e-embel)..e Ajo eshte Diana si hana..lum si ate qik qe kishte lindur dhe rritur Nena...si gjithe e mire e shoqeruar mes tanave shoqe....qdo fjale te saj ma ka enda..(kan shije)perndryshe...:smile: meqe,fjalen e fundit,e perdora ne gjuhen gege,kete(enda)..cila me se shumti perdoret nga e jona Malesi...

Ju pershendes me gjitha te mirat,dhe njihere shum Urime 8 Marsin!..(pak von)po keshtu me nxuni puna,:redface:,,megjithate e kuptoi se q'me thoni..si gjithe me fjalet me te embla qe gjeni per qdokend...ketu ne Dardani...respekt

http://www.dailymotion.com/video/xjfd0i_shka-huzri-tahiri-jemi-shoqe-jemi-vajza_music

P.s.Diana,tani Ty te ka mbetur te rregullosh kete Video..nese nuk del e veqant?(diku me kishe then ne nje tem) te mesoi une nese Z.C. si premton koha,apo ndryshe ishte ajo thenja,mirepo une e thash perafersisht,se s'mu kujtua per moemnit e tera fjala,:)

pershendes zemra
..Natyra!

natyra
09-03-12, 06:16
Edhe une tash ty qe je en gjume, ahahahha

dhe te gjitha femrave te ketij forumi: Urime 8 Marsin, diten e juaj (ishalla po fitoni te drejta edhe ma shume e po na leni neve , mashkujve pa asnje te drejt hiq se boll i kemi bajt, e te rņnda ishin kņn) :P) .


http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/422156_283535531714959_231450110256835_652305_1428 019745_n.jpg

Falemnderit per lulen o njeri i mire...:smile:
shumm te pershendess...

p.S.por kohen s'po e dishe,per ne kendej oqeani..lol:smile:

jen 5 ore me juve ne diaspor,madje njelloi dhe me kosove.

ni tjeter planet thuja!:frown:

mbase,s'me mbetet vetem doni fjale te mire,apo doni lule per shoqerin,mu ketu ne Dardani..nga kjo largesii..duke ju deshiruar gjitha te mirat familjare per te gjithe....
http://img1.funscrape.com/en/flowersgreeting/1.gif

kete lulen larte,eshte per Ty njeri i mire...shumm te pershendes,njekohesisht dhe te falinderoi per respektin e treguar ne qdo kohe...gjithsesi,respekt dhe nga ana ime.

qdo te mire..
..Natyra!

tipi engjellor
09-03-12, 12:50
Me rastin e 8 Marsit te dites se nenave Sot.Shfrytezoi rastin ti pershendes gjitha Femrat e FD ne veqanti.duke ju deshiruar nje dite perplot begati/harmoni dhe dashuri ne familje dhe ku do me njerez te afert per Ju....

Prandaj Gezuar per gjitha nenat/motrat/hallat/tezet/e veqmas vajzes time, posa eshte bere nan e re...

Gezuar per shum vite shendet/dashuri e *paqe* Ju dhashte Jeta per gjitha FEMRAT E
KOMBIT SHQIPTAR ANE E MBAN BOTE......GEZUAR***********

http://images.forestwander.com/wp-content/original/2011_12/autumn-flower-field-pink-flower.jpg

me respekt te veqant

..autore
Natyra!


pershedetjet me te mira edhe per ty e nderuar e urime kjo feste....

Zero Cool
09-03-12, 16:20
Te gjitheve ju uroj nej fundjave te kendshme:

http://www.commentsyard.com/graphics/weekend/weekend53.gif


ps: me fal e nderuara natyra, vertete nuk kam llogarite ne kohen per juve qe jeni andej oqeanit :-DFalemnderit per lulen o njeri i mire...:smile:
shumm te pershendess...

p.S.por kohen s'po e dishe,per ne kendej oqeani..lol:smile:

jen 5 ore me juve ne diaspor,madje njelloi dhe me kosove.

ni tjeter planet thuja!:frown:

mbase,s'me mbetet vetem doni fjale te mire,apo doni lule per shoqerin,mu ketu ne Dardani..nga kjo largesii..duke ju deshiruar gjitha te mirat familjare per te gjithe....
http://img1.funscrape.com/en/flowersgreeting/1.gif

kete lulen larte,eshte per Ty njeri i mire...shumm te pershendes,njekohesisht dhe te falinderoi per respektin e treguar ne qdo kohe...gjithsesi,respekt dhe nga ana ime.

qdo te mire..
..Natyra!

natyra
09-03-12, 21:58
Te gjitheve ju uroj nej fundjave te kendshme:

http://www.commentsyard.com/graphics/weekend/weekend53.gif


ps: me fal e nderuara natyra, vertete nuk kam llogarite ne kohen per juve qe jeni andej oqeanit :-D

hahahah Z.C.As mos ja nise me llogarite,se te kushton:lool:
Une te isha ne vende te Evropes si Ju DISA per qdo jave kisha vizitua Kosoven..:)

Hajt pershendetje,meqe qenke on..And Happy Weekend Too..:cool:

Sweetdream...(veq mos mendo se di english me shum)..se qeto 3-a 4-fjale,lool,hahah

Pershendetje dhe per Ty i nderuar Tipi engjell..:)
...Si dhe per gjithe ju qe jeni on/dhe qe akoma po shfletoni forumin...paqit ni Weekend te hareshem ku do qe jeni...

per te gjithe respekt
..Natyra!

Jana
09-03-12, 22:02
hahahah Z.C.As mos ja nise me llogarite,se te kushton:lool:
Une te isha ne vende te Evropes si Ju DISA per qdo jave kisha vizitua Kosoven..:)

Hajt pershendetje,meqe qenke on..And Happy Weekend Too..:cool:

Sweetdream...(veq mos mendo se di english me shum)..se qeto 3-a 4-fjale,lool,hahah

Pershendetje dhe per Ty i nderuar Tipi engjell..:)
...Si dhe per gjithe ju qe jeni on/dhe qe akoma po shfletoni forumin...paqit ni Weekend te hareshem ku do qe jeni...

per te gjithe respekt
..Natyra!

..edhe une per nje kafe bre kisha shku ..per nje pite te Nenes sime ...
..kurr se kisha lon veten me em marr malli per njerzit e mi ...

...te pershendes shum dhe uroj te kalosh mir kete vikend dhe ditet ne vazhdim ,,,

Zero Cool
09-03-12, 22:04
hahahah Z.C.As mos ja nise me llogarite,se te kushton:lool:
Une te isha ne vende te Evropes si Ju DISA per qdo jave kisha vizitua Kosoven..:)

Hajt pershendetje,meqe qenke on..And Happy Weekend Too..:cool:

Sweetdream...(veq mos mendo se di english me shum)..se qeto 3-a 4-fjale,lool,hahah

Pershendetje dhe per Ty i nderuar Tipi engjell..:)
...Si dhe per gjithe ju qe jeni on/dhe qe akoma po shfletoni forumin...paqit ni Weekend te hareshem ku do qe jeni...

per te gjithe respekt
..Natyra!
Po de po , qeshtu po thojm edhe na per ata qe jan en Itali edhe ne Austri ahahahha

Sweetdreams? Se kam nijet me tat nihere du mu mbush birre deri te vetullat ahahahhaha

Mire se erdhe e nderuar .

Kercovari
13-03-12, 07:40
..dhe pershendes te gjithe ato te cilet nuk arrita te u le mesazh pershendetes ne dhomen e tyre...

http://www.shqiponjat.ch/uploads/photos/8410.jpg (http://www.shqiponjat.ch/uploads/photos/8410.jpg)

ritta
13-03-12, 17:49
http://i26.tinypic.com/2mgv4hh.jpg

Miq ju pershendes, ja kalofshi nje pasdite te kendshme.....

tipi engjellor
13-03-12, 17:55
http://i26.tinypic.com/2mgv4hh.jpg

Miq ju pershendes, ja kalofshi nje pasdite te kendshme.....

flm rita per pershedetjen edhe ty te pershendes dhe te gjithe antaret......

Zero Cool
16-03-12, 20:36
bliiiiiiiiic prsh per juve on/off

Gjergj Elez Alia
17-03-12, 08:39
Ju ngjatjeta forumista.

Kalimero
17-03-12, 08:47
Ju ngjatjeta forumista.

oooo allharallazora be a je ku je , po qish je be qish je me motra e vdhaznidhak e me teze kah i kije qish i ini be :biggrin::biggrin:ni purshundetje ere ni BIG MPUQ pur pDHavushkat e mia::biggrin:

Zero Cool
17-03-12, 11:31
Ju ngjatjeta forumista.

LOL, miresekinivini :tongue::biggrin:

Kalimero
17-03-12, 12:25
LOL, miresekinivini :tongue::biggrin:

Pash qikit kapuq dijuz qa osht qiki LOL. Karzam be hajt hajt karzam qishti


Ere rri urt, mus ia nguc motren :biggrin: se osht njo i zi qituqene si bajloz doket :biggrin:

Zero Cool
17-03-12, 15:22
Pash qikit kapuq dijuz qa osht qiki LOL. Karzam be hajt hajt karzam qishti


Ere rri urt, mus ia nguc motren :biggrin: se osht njo i zi qituqene si bajloz doket :biggrin:


LOL (http://images.paraorkut.com/img/funnypics/images/l/lol_monkey-12920.jpg)

Jo jo sjam ka ja nguci motren askujt :biggrin:, edhe mos u tut se ky o bajloz mali e jo bajloz deti :biggrin:

Gjergj Elez Alia
17-03-12, 17:54
Ju ngjatjeta edhe niher pėr ju qė po lypshit motra.
Po mar i kam i kam disa, kan mbet edhe disa se shkuen gati.
Droj qė ju nuk jeni ata qė doni motrat e gjergj elez alis se nuk o problem.
Apo i keni mbajtur ju motrat e juaja pėr veti ?

lovely
17-03-12, 18:10
Ni purshundetje speciale pur Gjergj Elez Alijen:biggrin:

lovely
17-03-12, 18:11
oooo allharallazora be a je ku je , po qish je be qish je me motra e vdhaznidhak e me teze kah i kije qish i ini be :biggrin::biggrin:ni purshundetje ere ni BIG MPUQ pur pDHavushkat e mia::biggrin:


o allharallazallarazollaralla, Dijuz, ki me u rreh
haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:biggrin:

ni mpuq edhe pej meje, pdhavushkave be dijuz:biggrin:

Kalimero
17-03-12, 18:28
o allharallazallarazollaralla, Dijuz, ki me u rreh
haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:biggrin:

ni mpuq edhe pej meje, pdhavushkave be dijuz:biggrin:

ejvallha un mpuqje dijuze, ta kthfsha pur t'mire ishadha :biggrin:Ju ngjatjeta edhe niher pėr ju qė po lypshit motra.
Po mar i kam i kam disa, kan mbet edhe disa se shkuen gati.
Droj qė ju nuk jeni ata qė doni motrat e gjergj elez alis se nuk o problem.
Apo i keni mbajtur ju motrat e juaja pėr veti ?


tibe ere tonat gati shkuen, ere do na kan meten pur do trinma t'jutbines:biggrin:


oni be oni, viq silam bonju pi meje :biggrin:

Hajra
18-03-12, 16:00
....nje mal me pershendetje per te gjithe juve te nderuar miq,

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/9/92/Colorful_spring_garden.jpg

tipi engjellor
18-03-12, 16:30
nje pershedetje per te gjithe forumistat......

natyra
19-03-12, 06:49
Pershendetje tipi engjellor-pershendetje-Dardanii......dhe gjithe o Ju Bashkatdhetar!.......qofshit mire nga do qe jeniiii...si dhe gjithe ju qe qe beni pjese ketu me shkrime/leximeee...... paqit nje dite te mbaree per Sot.........:))))))))))))

Per te gjithe respekt....
http://img687.imageshack.us/img687/6018/111111oy.jpg (http://img687.imageshack.us/img687/6018/111111oy.jpg)
..Natyra!

halla e madhe
21-03-12, 10:02
Te gjithe dashamireve te FD ju uroj diten e Pranveres!

halla e madhe :)

romansa
24-03-12, 08:15
Ju pershendes gjitheve duke ju uruar te kaloni nje fund jave te bukur pranverore!
http://www.mincoin.com/photos/course/course_9.jpg

Hajra
24-03-12, 12:46
....nje pershendetje te ngrohet pranverore,

OaZBV7JPdLc

Kalimero
24-03-12, 19:28
pash qikit sidh qi ka nxejten sot, e pash hanen qi ka me nxejten sonet, :biggrin:ku ini be ku ini a e kin pa noj kime un furum a qa ini gurditen qishtutne be. :tongue:

hajde gutnu gutnu gutnu t'ju purqafi ju pDHavushka, se pur qata dijuza hiq s'pu ma nin :biggrin:

emine
24-03-12, 21:21
sun pe perqafsha ket vo thymin se sjam e lyme me te bardh:biggrin:

halla e madhe
24-03-12, 22:03
sun pe perqafsha ket vo thymin se sjam e lyme me te bardh:biggrin:

:biggrin::biggrin::biggrin:..vo thymin..phyyyyyy,diqa tu kesh!

Zero Cool
30-03-12, 14:41
Ju pershendes te gjitheve (on e off) dhe vikend te kendshem.


http://www.youtube.com/watch?v=0Gbz-Lau5tc&feature=share

tipi engjellor
30-03-12, 19:22
Pershendetje tipi engjellor-pershendetje-Dardanii......dhe gjithe o Ju Bashkatdhetar!.......qofshit mire nga do qe jeniiii...si dhe gjithe ju qe qe beni pjese ketu me shkrime/leximeee...... paqit nje dite te mbaree per Sot.........:))))))))))))

Per te gjithe respekt....
http://img687.imageshack.us/img687/6018/111111oy.jpg (http://img687.imageshack.us/img687/6018/111111oy.jpg)
..Natyra!


flm per kete pershedetje e nderuar ..............nje pershendetje te madhe per ty e nderuar ......edhe te gjitheve forumistave duke ju uruar nje fundjave te mire.....

Zero Cool
01-04-12, 19:50
Argetim te kendshem ne vazhdim dardancahttp://www.youtube.com/watch?v=t-vTaktsUSw&feature=related

Buqja_ch
01-04-12, 19:56
Argetim te kendshem ne vazhdim dardancahttp://www.youtube.com/watch?v=t-vTaktsUSw&feature=related


rrim ti kahe po shkon ...flm


Pershndetje per te gjithe

Kalimero
01-04-12, 22:12
hade pu ju purqafi qishti juve pDHavushkave, gutu gutu gutu se s'pu kom vakt me ju priten, :biggrin::biggrin:

Murgesha
01-04-12, 22:33
hade pu ju purqafi qishti juve pDHavushkave, gutu gutu gutu se s'pu kom vakt me ju priten, :biggrin::biggrin:

Pershendetje Kapuqvoe :biggrin:

Del e priti pdhavushkat dijuz :tongue:

http://img267.imageshack.us/img267/3078/bukuroshetaustralianeth.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/267/bukuroshetaustralianeth.jpg/)

Zero Cool
02-04-12, 18:29
Mbremje te mire ne vazhdim :D


http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=uelHwf8o7_U

Zero Cool
03-04-12, 17:55
Iyi geceler Arnaut milet


http://www.youtube.com/watch?v=xEya_Bk4TYU&feature=related

Kalimero
03-04-12, 20:29
Pershendetje Kapuqvoe :biggrin:

Del e priti pdhavushkat dijuz :tongue:

http://img267.imageshack.us/img267/3078/bukuroshetaustralianeth.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/267/bukuroshetaustralianeth.jpg/)

oo gutnu gutnu gutnu t'ju purqafi be. :biggrin: kejta te u jini nisen a. Oni be oni :biggrin:

natyra
04-04-12, 04:53
Pershendetje per te gjitheeeeeeee.....me paska munguar Dardania:(!

Faleminderit Tipi...

...respekt i nderuar

Natyra.

Peja-Boy
05-04-12, 20:43
Blitz Pershendethje per te gjith Userat e FD,atyre qe me duan e ma se shumti atyre qe me Urrejn ne pergjithsi ndjej Mungesen e Juaj !!!Shume Citate me percjellin ne jeten Reale qe kam mesuar nga Forumistat e ketij Forumi ...Shpresoj qe jeni shtu aq kohe sa une kam mungu ketu :p:p:p

Gjdo te mire !wL4Bx_HZV80

Diana007
06-04-12, 08:20
http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/385882_10150435414445762_652830761_8432136_1421252 063_n.jpg

Zero Cool
06-04-12, 08:28
Gjithashtu Diana :smile:


http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/385882_10150435414445762_652830761_8432136_1421252 063_n.jpg

Hajra
08-04-12, 14:53
...nje pershendetje me blic per te gjithe juve popullata e pa fajshme, h

romansa
08-04-12, 15:09
Pershendetje per te gjithe

Xuki
09-04-12, 15:12
Edhe unė ju pėrshėndes tė gjithve.............kaloni sa mė mirė :)

ritta
09-04-12, 17:29
pershendetje dhe ja kalofshi sa me mire ne kete mbremje

http://www.orkutscrap4u.com/app/webroot/scrap/good_evening/0110_good_evening.gif

Artisti
14-04-12, 12:22
Pėrshėndetje nga Suedia.

.

e-uritura
14-04-12, 12:27
Pėrshėndetje nga Suedia.

.


Nė cilin qytet je?

Artisti
14-04-12, 12:27
Nė cilin qytet je?Nė cilin je ti ?


.

e-uritura
14-04-12, 12:28
Nė cilin je ti ?


.Tė pyeta e para. :biggrin:

Artisti
14-04-12, 12:30
Tė pyeta e para. :biggrin:Karlskrona, qytet i vogėl pitoresk.


E ti?


.

e-uritura
14-04-12, 12:33
Karlskrona, qytet i vogėl pitoresk.


E ti?


.


Mariestad.

Artisti
14-04-12, 12:36
Mariestad.


Qenke lart edhe nja dy ditė jam aty.:biggrin:.

e-uritura
14-04-12, 12:36
Qenke lart edhe nja dy ditė jam aty.:biggrin:.


Mirė se vjen :smile:

Artisti
14-04-12, 12:42
Mirė se vjen :smile:


Ku hahahhaha, unė mendova edhe dy ditė jam nė Karlskrona.


.

e-uritura
14-04-12, 12:44
Ku hahahhaha, unė mendova edhe dy ditė jam nė Karlskrona.


.


Ti the; edhe dy ditė jam aty, aty dtth Mariestad, kėtu dtth Karlskrona ha, haaaaaaaa.

Artisti
14-04-12, 12:46
Ti the; edhe dy ditė jam aty, aty dtth Mariestad, kėtu dtth Karlskrona ha, haaaaaaaa.


Mendova nė malvesjen tonė hahahahahaha, atyyyyyyyyyyyyyy..

e-uritura
14-04-12, 12:52
Mendova nė malvesjen tonė hahahahahaha, atyyyyyyyyyyyyyy..


Le klejt, nuk po mal ves asgjė.

Artisti
14-04-12, 12:59
Kaloi pauza, ju pėrshėndes edhe njėherė shumė tė gjithėve.
Dėgjohemi.


.

Kalimero
14-04-12, 18:03
po a ini a qish ini be dijuza .Pash qikit kapuq a ini gjadh be , a viq pu dokni qi ini gjadh :biggrin:

jaa jaa jaaaa se kum priten qito pi juve qi ini qishtutne dimela e s'dini me shkrujten qituqene

hade ni big mpuq pur pdhavushkat e mia :biggrin:

lovely
14-04-12, 22:46
po a ini a qish ini be dijuza .Pash qikit kapuq a ini gjadh be , a viq pu dokni qi ini gjadh :biggrin:

jaa jaa jaaaa se kum priten qito pi juve qi ini qishtutne dimela e s'dini me shkrujten qituqene

hade ni big mpuq pur pdhavushkat e mia :biggrin:Une qisishne blondine e bojkafte, e bon me t mpuq?:biggrin:

ani hade ni big mpuq hahahahaha


Shnetje pur tane be qitu tibe be po be :D

Luana
15-04-12, 17:58
Pershendetje te perzemerta per te gjithe anetaret e Dardanis ....

tipi engjellor
15-04-12, 18:00
Pershendetje te perzemerta per te gjithe anetaret e Dardanis ....

pershedetjet me te mira per ty mike.................

Kalimero
23-04-12, 08:54
ooooo shiqir qi tek ju paska qelen sabahi shnosh e mir bee shiqiirr.
po qish ini be pash qikit kapuq,qish ini. A umurzit be pur mu qe 3 vjet qi sum koni pa qisajde

hade i big mpuq pur pdhavushkat e mia, e pur juve dijuzave ka ni kukall mas veshi qatyqene :biggrin:

Zero Cool
23-04-12, 09:00
ooooo shiqir qi tek ju paska qelen sabahi shnosh e mir bee shiqiirr.
po qish ini be pash qikit kapuq,qish ini. A umurzit be pur mu qe 3 vjet qi sum koni pa qisajde

hade i big mpuq pur pdhavushkat e mia, e pur juve dijuzave ka ni kukall mas veshi qatyqene :biggrin:

:tongue: gjithashtutne :tongue:

Kalimero
23-04-12, 09:03
:tongue: gjithashtutne :tongue:

a qitu tekuke dijuz a!
qa lipe be qi erlle qituqene qa lipe, hajt qa lipe.rahat kesh pa ti ,qishti pu tutna me shkrujten qa kom qef se ti mi fshin be domuz be :biggrin:

Zero Cool
23-04-12, 09:07
a qitu tekuke dijuz a!
qa lipe be qi erlle qituqene qa lipe, hajt qa lipe.rahat kesh pa ti ,qishti pu tutna me shkrujten qa kom qef se ti mi fshin be domuz be :biggrin:

ahahah qe de si per taksirat hina me kqyre voethymin qka po ban ahahah :P

Hajra
23-04-12, 19:15
....nje big pershendetje per ju,

romansa
23-04-12, 19:18
Erdha te ju le nje pershendetje per gjith juve...qe jeni anetar te ketij forumi!!
gjith te mirat!!

natyra
25-04-12, 02:35
Mire se ju gjej gjithe juve bashkombas te nderuar ketu ne Dardanin e madhee...Ju pershendes perzemersishte qe te gjithve pa dallime....me paska marr malli t'ju lexoi...:)mbase nuk isha ne dukje te mire shendeti,(pergjate ditve qe kam munguar) ketu ne FD!Prandaj, gjithe juve ju deshiroi shendet dhe miresi ne familje dhe ne gjitha rrjedhat e jetes....Flm,

me respekt
..Natyra

Denim
01-05-12, 15:37
Urime Festen E Shen Jozefit-Punetor te gjithe katolikeve Shqiptar ane e mbane Botes.

natyra
02-05-12, 21:17
Ni Urim dhe nga une,per postimin e parafundit.Lidhur me Festen e Shen Jozefit Punetor...P.s.kisha dhe ni pyetje?kush din t'me tregoi cila fest e "Krishter" po Festohej ne 100 Vjetorin e saj? pasiqe u perpoqa ta gjej ne YouTube,konkretisht ne Emrin e Aktorit te njohur "ĒUN LAJĒI"cili para pak ditesh ka paraqitur permes shfaqjes mu ne Qytetin e -NjuJorkut-SHBA!

Jufalinderoi per pergjigjen...

Si dhe ju pershendes qe te gjithve antar/e te nderuar, pa perjashtimm....
duke ju deshirua gjitha te mirat....

Nje pershendetje si dhe falinderim shkon ENKAS per antare- Vjeshta-per reputacionin e len dhe fjalet e mira gjithashtu...Te pergezoi e dashur Vjeshta..sigurisht se ni fjale e mire do na ben te ndihemi mire nga njerez te mire...(ne momentin dhe kur nuk dukemi mire)Falemnderit

Natyra.

Kalimero
03-05-12, 15:32
ooohooohoohoooooo ,po a ini be a ku ini a qish ini bee. Gutu gutu gutu gutu kon e ka maren madhi pur mu , mere ni bih mpuq ere pur ni dakik mu makthi, qituqene bash qituqene :biggrin::biggrin:

Zero Cool
03-05-12, 16:02
ooohooohoohoooooo ,po a ini be a ku ini a qish ini bee. Gutu gutu gutu gutu kon e ka maren madhi pur mu , mere ni bih mpuq ere pur ni dakik mu makthi, qituqene bash qituqene :biggrin::biggrin:

Mos paqim pune mat meqme ................:P

Kalimero
03-05-12, 16:06
Mos paqim pune mat meqme ................:P

ik mare ik ik ik ,ik be put tham, :mad:po kush t'tha ti be kush a kush .!!!

ik qaqe ik ,ooo ikkk e mus mi trem pDHAvushkat e mia ti, :biggrin: