PDA

View Full Version : Blic pėrshėndetje pėr tė gjithė antarėt e Forumit!!!


Faqet : 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21

GjiLanasJa_
21-08-07, 22:31
Pérshendetje juve kush me don kush jo ej valla ihihihihihi

selvija
24-08-07, 08:11
Ju pershendes te gjithve per ju qofte nje..
http://off1.nearbyhome.com/images/girly/beautifulDay/beautiful29.jpg (http://www.girlytags.com/)

Tomori
24-08-07, 11:36
Arkza (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22043), arton bala (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21736), E_Zjarrta (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17970), [email protected] (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22776), LABI (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14250), Linka_pz (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22035), Rilind Delli (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23086), rilinda (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15821), rovena (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22079), sara-zh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23067), selvija (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21096), Tomori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15785), turisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997)


Pranoni pėrshėndetjet e fillim Javes,duke ju dėshiruar ēaste te mira nė Dardani.de!


Naki

Flm shume i nderuar.

I pershendetur ēofshe gjithone

Tomori

GjiLanasJa_
26-08-07, 00:25
Ju Pérshendes Me KéNgen Edhe Pa Ty Po Bojka Po Bojkaa :P:P

GjiLanasJa_
26-08-07, 01:40
Ej valla Se Ika Un papa Juvee :P:P

GjiLanasJa_
26-08-07, 13:52
halli hallooo.......

^katunari^
26-08-07, 13:56
Miredita, pershendetje te gjithve

rilinda
26-08-07, 14:45
Valla prej se jom bo e dukshme, po marr, po marr pėrshėndetje. :D:D Ju falemnderit tė gjithėve, e nė veēanti falenderoj Nakin dhe Zanėn (Zana_Ch). Pėrshėndetje dhe pėr juve!

Pėrshėndes edhe kėta qė janė kėndej pari tani:
4peace, Adrenalina+, Arkza+, Linka_pz+, Nirvana Band, Peja-Boy+, Rebel_KS, selvija+, Tomori, yllbardh

yllbardh
26-08-07, 15:14
Valla prej se jom bo e dukshme, po marr, po marr pėrshėndetje. :D:D Ju falemnderit tė gjithėve, e nė veēanti falenderoj Nakin dhe Zanėn (Zana_Ch). Pėrshėndetje dhe pėr juve!

Pėrshėndes edhe kėta qė janė kėndej pari tani:
4peace, Adrenalina+, Arkza+, Linka_pz+, Nirvana Band, Peja-Boy+, Rebel_KS, selvija+, Tomori, yllbardh

Mirė se t'u hjek perdja dhe po t'a shohim surratin......:biggrin:
Flm pėr pėrshėndetje dhe gjithashtu pėrshėndes edhe unė tė gjithė ata me perde dhe pa perde....hihihiiii.....

SANTANA-29
26-08-07, 15:24
Falemenderit,Rilinda e yllbardh,po na vjen marre pa perde me dal,,hahahahahha

Pershendetje edhe nga une per te gjith kudo nga jeni,,,,,,http://www.ragabbader.org/forum/images/smilies/Hi.gif
santana,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Naki
26-08-07, 17:16
4peace (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13679), Adrenalina (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22864), Bjeshka1 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21485), Dilaver (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13662), egi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22392), Elda.kaq (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23154), etniku (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20805), Linka_pz (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22035), Nirvana Band (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22039), Paperoni (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20759), rilinda (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15821), Tomori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15785), turisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997), veton kaba (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22903), Vjollca (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15255), yllbardh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22307)


Ju dėshirojė njė mbrėmje argėtuese /shoqėruese nė dardania.de!

turisti
26-08-07, 17:40
4peace (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13679), Adrenalina (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22864), Bjeshka1 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21485), Dilaver (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13662), egi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22392), Elda.kaq (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23154), etniku (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20805), Linka_pz (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22035), Nirvana Band (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22039), Paperoni (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20759), rilinda (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15821), Tomori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15785),turisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997), veton kaba (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22903), Vjollca (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15255), yllbardh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22307)


Ju dėshirojė njė mbrėmje argėtuese /shoqėruese nė dardania.de!

Flm NAKI i nderuar.:smile:

I pershendetur dhe i respektuar ēofshe gjithmone. :smile:

Adrenalina
26-08-07, 17:49
4peace (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13679), Adrenalina (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22864), Bjeshka1 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21485), Dilaver (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13662), egi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22392), Elda.kaq (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23154), etniku (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20805), Linka_pz (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22035), Nirvana Band (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22039), Paperoni (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20759), rilinda (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15821), Tomori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15785), turisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997), veton kaba (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22903), Vjollca (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15255), yllbardh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22307)


Ju dėshirojė njė mbrėmje argėtuese /shoqėruese nė dardania.de!

Faleminderit Naki

Gjithashtu jeni te pershendetur nga Adrenalina

GjiLanasJa_
26-08-07, 21:15
Pershendetje Kush esht ketu e koft mir se erdha pak :D

lonaaa
27-08-07, 16:02
Pėrshndetje pėr tė gjithė juve formusita tė Dardanisė!

Javė tė mbarė dhe tė suksesshme.

Lona!

SANTANA-29
27-08-07, 16:06
Pėrshndetje pėr tė gjithė juve formusita tė Dardanisė!

Javė tė mbarė dhe tė suksesshme.

Lona!
Falemenderit,Lonaaa,,:smile:

Naki
27-08-07, 17:51
Adrenalina (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22864), Albanian (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22180), arton bala (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21736), at|n| (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18047), Domira (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17869), egi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22392), giovanni (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14759), Henori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22415), Linka_pz (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22035), Luana (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13919), Luani_fr (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20736), OrinOkO (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14992), ReZe (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22025), schütze (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18380), selvija (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21096), Tomori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15785), turisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997), uck_aksh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16639), unix (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22712), yllbardh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22307)


Njė Blicė pėrshėndetje,pėr ju ēė jeni nė kėto momente online.

arton bala
27-08-07, 18:00
Adrenalina (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22864), Albanian (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22180), arton bala (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21736), at|n| (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18047), Domira (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17869), egi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22392), giovanni (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14759), Henori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22415), Linka_pz (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22035), Luana (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13919), Luani_fr (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20736), OrinOkO (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14992), ReZe (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22025), schütze (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18380), selvija (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21096), Tomori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15785), turisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997), uck_aksh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16639), unix (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22712), yllbardh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22307)


Njė Blicė pėrshėndetje,pėr ju ēė jeni nė kėto momente online.

Fort ide e mire, i nderuar Naki.
Pershendetjes tende i behem pjese e saj dhe ju deshiroj te gjithe bisedueseve te lartepermendur caste te kendshme, fjale te embla, mendime te begatshme, me nje fjale: TANA T“MIRAT

:smile:

selvija
27-08-07, 18:01
Adrenalina (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22864), Albanian (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22180), arton bala (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21736), at|n| (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18047), Domira (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17869), egi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22392), giovanni (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14759), Henori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22415), Linka_pz (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22035), Luana (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13919), Luani_fr (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20736), OrinOkO (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14992), ReZe (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22025), schütze (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18380), selvija (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21096), Tomori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15785), turisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997), uck_aksh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16639), unix (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22712), yllbardh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22307)


Njė Blicė pėrshėndetje,pėr ju ēė jeni nė kėto momente online.Flm NAKI gjithashtu percillshin pershenstjet kah do shkosh,,,

SANTANA-29
28-08-07, 12:56
Pershendetje per te gjith te tjeret se kokan shum smujta me ra ne fund,


http://hb6.seikyou.ne.jp/home/iura/foto.files/flamur.gif

lazdrani
29-08-07, 09:13
Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 880, 21-06-07 mė 10:22.
lazdrani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13981), Almiri (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22166), Bjeshka1 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21485), Linka_pz (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22035), LOLITA-ch (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18854), luan_i (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20148), RRUSHI (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13683), selvija (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21096), tanin1 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23165), Tomori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15785)


Special RRUSHIN dhe TOMORIN!

rilinda
29-08-07, 11:36
Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 880, 21-06-07 mė 10:22.
lazdrani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13981), Almiri (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22166), Bjeshka1 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21485), Linka_pz (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22035), LOLITA-ch (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18854), luan_i (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20148), RRUSHI (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13683), selvija (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21096), tanin1 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23165), Tomori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15785)


Special RRUSHIN dhe TOMORIN!

Mu m'paske harru, veē nejse... unė prap nuk t'idhnohna e t'pėrshėndeti ty.

Shnet!

instruktori
29-08-07, 19:09
Me knaqesin ma te madhe ju pershendes te gjithve
uroj qe te jeni mire dhe te kaloni mire

Respekt

lyra2
29-08-07, 19:25
Mire qofshi dardanase.....:smile:

instruktori
29-08-07, 19:35
Mire qofshi dardanase.....:smile:


Mire se na erdhe lyra 2

lyra2
29-08-07, 19:36
Mire se na erdhe lyra 2
Mire se ju gjeta instruktori.....

turisti
30-08-07, 19:33
Pershendetjet me te perzemerta per te gjithe :

Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 880, 21-06-07 mė 10:22.
turisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997)+, 4peace (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13679), Ftoi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17789), hawk (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22940), LABI (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14250), mixhoku (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23167), Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673), selvija (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21096)

TURISTI.

GjiLanasJa_
31-08-07, 01:12
Ju pérshendes juve mas se shumti Gjilanaset-sit-- ?æ”

Giovanni
31-08-07, 08:40
Pershendetje antare te nderuar,

Pasi qe nuk po kam mundesi te vizitoj odat e juaja dhe te ju le pershendetje, shfrytezoj rastin qe te ju pershendes te gjithve ketu dhe te ju deshiroj qe te kaloni sa me mire.

Nje mpuq nga Giovanni.

Zana_ch
31-08-07, 11:35
Njė Blicė pėrshėndetje,pėr ju ēė jeni nė kėto momente online.

arton bala, donna83, Elektroliti, eMiraa, giovanni, Linka_pz, MemphiSx, nait, rilinda, sunshine, Tomori

driGRAF
31-08-07, 17:10
krejt krejt pom pelqejn veq qit moderatoren Rilinden e paskit ma t'miren :D :wink:

Naki
31-08-07, 19:24
krejt krejt pom pelqejn veq qit moderatoren Rilinden e paskit ma t'miren :D :wink:
driGraf,
Nė emėr tė Forumit dardania .de -tė pėrshėndesim dhe tė dėshirojmė mirė se ardhje, ēaste tė mira nė mesin tonė!

Naki
31-08-07, 19:28
4peace (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13679), arton bala (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21736), Bjeshka1 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21485), Elektroliti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19397), eMiraa (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23047), hasanmehmeti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18033), instruktori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21228), Kodra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18366), Linka_pz (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22035), masterb (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23010), rilinda (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15821), selvija (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21096), Tomori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15785), yllbardh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22307)

Njė pėrshėndetje Blicė,juve ēė jeni nė kėto momente online,duke ju dėshiruarė njė vikend sa mė relaksues.

Naki

Kodra
31-08-07, 19:31
4peace (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13679), arton bala (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21736), Bjeshka1 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21485), Elektroliti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19397), eMiraa (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23047), hasanmehmeti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18033), instruktori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21228), Kodra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18366), Linka_pz (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22035), masterb (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23010), rilinda (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15821), selvija (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21096), Tomori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15785), yllbardh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22307)

Njė pėrshėndetje Blicė,juve ēė jeni nė kėto momente online,duke ju dėshiruarė njė vikend sa mė relaksues.

Naki**********
**********
**********

I nderuari Naki,

tė falemnderojė shumė dhe po i bashkangjitem edhe unė pėrshėndetjes sate

Kodra

rilinda
31-08-07, 19:51
krejt krejt pom pelqejn veq qit moderatoren Rilinden e paskit ma t'miren :D :wink:

Ev... ev... pėrpak me ma rrit mendjen :tongue:

Pėrshėndetje dhe pėr TY!

rilinda (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15821),
Njė pėrshėndetje Blicė,juve ēė jeni nė kėto momente online,duke ju dėshiruarė njė vikend sa mė relaksues.

Naki

Naki, t'falemnderit! Ke pėrshėndetje dhe nga ana ime.

Nuk harroj t'i pėrshėndes edhe kėta- aktivėt e momentit:
4peace (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13679), arton bala (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21736), Bjeshka1 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21485), egi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22392), Elektroliti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19397), eMiraa (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23047), flora (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22303), instruktori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21228), Kodra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18366), Linka_pz (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22035)+, masterb (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23010), Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673), selvija (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21096)+

Xuki
31-08-07, 22:13
Ju pėrshėndes tė gjithve qė jeni nė lidhje!

Kaloni njė mbrėmje tė kėndshme.

DEA
31-08-07, 22:25
Ju pėrshėndes tė gjithve qė jeni nė lidhje!

Kaloni njė mbrėmje tė kėndshme.

Gleichfalls......................

Xuki
31-08-07, 23:09
aaahhh du shprehen dojq? dan sage ih dir filen dank. hahahhaha

DEA
31-08-07, 23:14
aaahhh du shprehen dojq? dan sage ih dir filen dank. hahahhaha

Qka tha nime, blitz pershendetje per ju qe jeni Online ,mos po ju merr gjumi!

Murgesha
31-08-07, 23:33
Po e baj edhe njė blic pėrshėndetje pra:

Vizitorėt aktivė aktualisht (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php): 311 (27 anėtarė dhe 284 vizitorė)

Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 880, 21-06-07 mė 12:22.
Murgesha (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13809), 4peace (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13679), AlienGirl (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23175), budo785 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21906), DEA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15446), drytty (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22329), egi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22392), Elektroliti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19397), hawk (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22940), kener (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22237), Kodra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18366), lonaaa (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21404), Luana (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13919), rilinda (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15821), velson (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23182), Xuki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19142), yllbardh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22307)

Tė gjithė ju qė po dukeni dhe gjithė tė tjerėt nėn hije ju pėrshėndes.


Dardania.de Statistikat

Tema: 7,310, Postime: 677,389, Anėtarėt: 9,502
Pėrshėndesim anėtarin mė tė ri, velson (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23182)

Pėrshėndes anėtarin mė tė ri Velson.

Sot festojnė ditėlindjen

Diana007 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16660), eka (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21679) (30), behar ternava (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21763) (22), artonzogu (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21791) (20)

E kėtyre qė festojnė sot ditėlindjen ju dėshiroj njė ditė tė mirė e plot dhurata.

Murgesha!

rilinda
31-08-07, 23:35
Murgesha,
t'falemnderit!

Pėrshėndetje dhe pėr TY!

SANTANA-29
31-08-07, 23:52
Falemenderit murgesha,pershendetje edhe nga un,,,,,,,,
te gjithve me perde e pa perde,,,,,,,,,,,,,

instruktori
01-09-07, 18:23
Respekt Murgesha

Pershendetje ju te gjithve duke ju deshirue qaste te mira ne Dardani

selvija
02-09-07, 12:25
Nje pershendetje per te gjith uroj nje Dile te qet dhe te nxet..

http://www.forumishoqeria.net/forum/images/smilies/28_1_14.gif

Pupi
02-09-07, 14:08
Nje pershendetje per te gjith uroj nje Dile te qet dhe te nxet..

http://www.forumishoqeria.net/forum/images/smilies/28_1_14.gifSelvije me lejo te marr si citim kete thenje tenden.
Pra nje pershendetje te sinqert nga vendlindja.

yllbardh
02-09-07, 17:14
Po e baj edhe njė blic pėrshėndetje pra:

Vizitorėt aktivė aktualisht (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php): 311 (27 anėtarė dhe 284 vizitorė)

Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 880, 21-06-07 mė 12:22.
Murgesha (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13809), 4peace (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13679), AlienGirl (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23175), budo785 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21906), DEA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15446), drytty (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22329), egi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22392), Elektroliti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19397), hawk (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22940), kener (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22237), Kodra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18366), lonaaa (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21404), Luana (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13919), rilinda (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15821), velson (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23182), Xuki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19142), yllbardh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22307)

Tė gjithė ju qė po dukeni dhe gjithė tė tjerėt nėn hije ju pėrshėndes.


Dardania.de Statistikat

Tema: 7,310, Postime: 677,389, Anėtarėt: 9,502
Pėrshėndesim anėtarin mė tė ri, velson (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23182)

Pėrshėndes anėtarin mė tė ri Velson.

Sot festojnė ditėlindjen

Diana007 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16660), eka (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21679) (30), behar ternava (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21763) (22), artonzogu (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21791) (20)

E kėtyre qė festojnė sot ditėlindjen ju dėshiroj njė ditė tė mirė e plot dhurata.

Murgesha!

Flm Murgesha tė pėrshėndes ty dhe tė gjithė ju u uroj njė weekend tė kėndėshėm.

LABI
02-09-07, 17:29
Ju pershendes te gjitheve dhe ju deshiroj fundjave te rehatshme .

Naki
02-09-07, 17:39
Ju pershendes te gjitheve dhe ju deshiroj fundjave te rehatshme .

Edhe unė po i kacavirrem pėrshėndetjes sė Labit duke ju dėshiruarė njė fillim tė mbarė tė javės.
Njė blic pėrshėndetje pėr ju ēė jeni nė kėto momente Online!

4peace (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13679), Adrenalina (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22864), ardi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13695), Bjeshka1 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21485), BoNu$ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23011), DEA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15446), get_up (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21753), illyria (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15021), isc (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23110), Kavaleri (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18016), LABI (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14250), optimus (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23025), Prishtinasja_ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18961), shuki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19684), Tomori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15785), yllbardh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22307)

DEA
02-09-07, 19:05
Edhe unė po i kacavirrem pėrshėndetjes sė Labit duke ju dėshiruarė njė fillim tė mbarė tė javės.
Njė blic pėrshėndetje pėr ju ēė jeni nė kėto momente Online!

4peace (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13679), Adrenalina (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22864), ardi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13695), Bjeshka1 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21485), BoNu$ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23011), DEA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15446), get_up (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21753), illyria (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15021), isc (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23110), Kavaleri (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18016), LABI (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14250), optimus (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23025), Prishtinasja_ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18961), shuki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19684), Tomori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15785), yllbardh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22307)

Nese na mbane litari , po kacavirrem edhe une hahahahah blitz pershendetje per te gjithe ju nga DEA

^katunari^
02-09-07, 19:14
Pramja e mire juve, a ka far muhabeti ne mahallen e badihavgjive ejjjjjj?

instruktori
02-09-07, 21:10
Pershendetje per te gjithe ju ne Dardani

Amina
02-09-07, 21:35
Pershendetjeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee per te gjitheeeeeeeeeeeeeee.

instruktori
02-09-07, 21:40
Pershendetjeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee per te gjitheeeeeeeeeeeeeee.


Amina mire se na erdhe e nderuar

Naki
03-09-07, 13:47
Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673), dexter (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21376), egi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22392), Gjumashja (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16770), leona3 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23197), luan_i (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20148), Nirvana Band (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22039), pozneg (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23159), rashiti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23196), selvija (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21096), Shpend Hysaj (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23198), Tomori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15785), Xuki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19142)


Njė pėrshėndetje ekspres pėr ju ēė jeni nė kėto momente online.
Njė pėrshėndetje speciale pėr Gjumashen ka kohė ēė nuk e kamė vrejt nė forum.

e_martumja
03-09-07, 15:33
Pershendetje te sinqerta keni te gjithe nga e-martumja.

selvija
03-09-07, 15:37
Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673), dexter (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21376), egi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22392),Gjumashja (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16770), leona3 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23197), luan_i (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20148), Nirvana Band (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22039), pozneg (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23159), rashiti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23196), selvija (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21096), Shpend Hysaj (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23198), Tomori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15785), Xuki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19142)


Njė pėrshėndetje ekspres pėr ju ēė jeni nė kėto momente online.
Njė pėrshėndetje speciale pėr Gjumashen ka kohė ēė nuk e kamė vrejt nė forum.Faleminderit Naki dhe per ju tjarte nje dit siq deshironi enderr magjije,,
'http://hostdrjack.com/customcomments/samples/431.gif (http://hostdrjack.com/)

instruktori
03-09-07, 15:56
Pershendetje te sinqerta keni te gjithe nga e-martumja.


Pershendetje dhe mire se na ke ardhe

Ju falenderoj per pershendetje te sinqerta

Respekt

gazi-de
03-09-07, 19:21
Pershendetje per te gjithe...........

rilinda
03-09-07, 22:27
Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 880, 21-06-07 mė 10:22.
Albanian eX|PerT, Dilaver, egi+, Fenomeno, hawk, instruktori, kushtrimuka, Linka_pz+, lonaaa+, napoleoni, Tomori


Pėrshėndetje pėr tė gjithė, ama "speshėll", t'parin se motiiiiii su kan ksajde :D

prishtinasi
03-09-07, 22:35
Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 880, 21-06-07 mė 10:22.
Albanian eX|PerT, Dilaver, egi+, Fenomeno, hawk, instruktori, kushtrimuka, Linka_pz+, lonaaa+, napoleoni, Tomori


Pėrshėndetje pėr tė gjithė, ama "speshėll", t'parin se motiiiiii su kan ksajde :D

Expert...mire se erdhe...:smile:

rilinda
03-09-07, 22:46
Expert...mire se erdhe...:smile:

Nuk shkrun ai, se BURR osht, e burrat nuk e thejn fjalen e dhene. Veq ka ardh me na vizitu, e me na bo me dije qe nuk na ka harru :biggrin:

prishtinasi
03-09-07, 22:54
Nuk shkrun ai, se BURR osht, e burrat nuk e thejn fjalen e dhene. Veq ka ardh me na vizitu, e me na bo me dije qe nuk na ka harru :biggrin:

Qenka martu a...haha...e disha qe ka me te tradhtu...:tongue: (hajgare Experto)

rilinda
03-09-07, 22:59
Qenka martu a...haha...e disha qe ka me te tradhtu...:tongue: (hajgare Experto)

ihhh... nc nc nc djali shkollen e ka perpara niher dajkoooo... e BURR pi thojkan veq atyne t'martumve a?

Pershendetje per dajen!

prishtinasi
03-09-07, 23:02
ihhh... nc nc nc djali shkollen e ka perpara niher dajkoooo... e BURR pi thojkan veq atyne t'martumve a?

Pershendetje per dajen!


Cfare burri more...ne lule te rinise...haha, a e ke vete ti qe po i thu burre...! :biggrin:
Pershendetje Rilinda&Expert....

gertaa
04-09-07, 00:05
krejtve ju asishi fort nga zemra mpuuuq

Kavaleri
04-09-07, 11:43
Pershendetje per ju qe ishit Online: Adrenalina, Albanian eX|PerT, AlienGirl, Arjanit Thopia, bleripz, egi, hasanmehmeti, Naki, Nirvana Band, optimus, Peja-Boy, Prishtinasja_, rilinda, selvija, Tomori, turisti dhe veten hahah.
Po ashtu edhe gjith Guestat.
Ciaoo me nje mbazdite te mire.

Naki
04-09-07, 11:44
Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673), Adrenalina (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22864), Albanian eX|PerT (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21522), AlienGirl (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23175), Arjanit Thopia (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20935), bleripz (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18976), egi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22392), hasanmehmeti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18033), Kavaleri (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18016), Nirvana Band (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22039), optimus (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23025), Prishtinasja_ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18961), rilinda (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15821), selvija (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21096), Tomori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15785), turisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997)


Ju dėshirojė tė gjithėve njė mesditė tė mirė,argėtim dhe disponim nė dardania.de!

instruktori
04-09-07, 15:39
Tung Tung per te gjithe

LABI
04-09-07, 19:45
Ju pershednes t'gjitheve . LABI

Naki
04-09-07, 20:18
Ju pershednes t'gjitheve . LABI

Ju pėrshėndes juve dhe antarėt ēė janė nė kėto momente online.

Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673), 4peace (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13679), AdelinaFan (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22252), dardaniakosova (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23216), Elektroliti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19397), Ethnic Albanian (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21488), LABI (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14250), Manqa (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19714), yllbardh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22307)

instruktori
04-09-07, 21:02
hi.......................................

SANTANA-29
04-09-07, 21:05
hi.......................................
Kon e pershendete,,,kush qenka ky HI,,,hahahahahahhahahhah

Pershendetje per te gjith,,,,,,,,,,,,,

instruktori
04-09-07, 21:18
Kon e pershendete,,,kush qenka ky HI,,,hahahahahahhahahhah

Pershendetje per te gjith,,,,,,,,,,,,,


Edhe per ju Santana i nderuar pershendetje

Vjollca
05-09-07, 08:03
Te Tanve Juve Ju Mpuqiiii Shum _____________--------

Naki
05-09-07, 11:12
Te Tanve Juve Ju Mpuqiiii Shum _____________--------


Rrallė e pėr mallė,edhe ne tė pėrshėndesim kudoēė tė jesh!

Naki
05-09-07, 11:15
Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673), Adrenalina (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22864), Arkza (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22043), arton bala (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21736), egi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22392), [email protected] (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22776), kener (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22237), L.A Girl (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23221), selvija (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21096), turisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997), Vjollca (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15255), vuthjanja (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22834)

Nė kėtė mesditė ju dergojė blicė pėrshėndetje duke ju deshiruar ēaste tė mira nė Dardani!

turisti
05-09-07, 11:22
Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673), Adrenalina (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22864), Arkza (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22043), arton bala (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21736), egi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22392), [email protected] (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22776), kener (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22237), L.A Girl (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23221), selvija (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21096), turisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997), Vjollca (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15255), vuthjanja (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22834)

Nė kėtė mesditė ju dergojė blicė pėrshėndetje duke ju deshiruar ēaste tė mira nė Dardani!

Hahahahahahahahahahahaha,faleminderit shume shoki,edhe per ty nje :smile: blic faleminderim :smile: .

selvija
05-09-07, 11:24
Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673), Adrenalina (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22864), Arkza (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22043), arton bala (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21736), egi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22392), [email protected] (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22776), kener (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22237), L.A Girl (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23221), selvija (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21096), turisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997), Vjollca (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15255), vuthjanja (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22834)

Nė kėtė mesditė ju dergojė blicė pėrshėndetje duke ju deshiruar ēaste tė mira nė Dardani!Edhe ty Naki nje pershendetje dhe nje mesdite te qet ja shoron ky voglushe,,

http://www.dardania.de/vb/upload/ (http://www.qake1.com/lysa)

Naki
05-09-07, 17:56
Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673), AdelinaFan (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22252), Drenasi2006 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20788), dreqi_prej_gyrbeti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23224), egi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22392), Elektroliti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19397), gjimnazistja (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21054), Leonardi1 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22182), Ornando_Hellias (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23226), selina (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23214), selvija (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21096), Tomori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15785), xnjeri (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21747), yllbardh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22307)

Blicė pėrshėndetje tė gjithėve,ju dėshirojė njė mbrėmje te mirė!

LABI
05-09-07, 18:45
Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673), AdelinaFan (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22252), Drenasi2006 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20788), dreqi_prej_gyrbeti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23224), egi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22392), Elektroliti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19397), gjimnazistja (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21054), Leonardi1 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22182), Ornando_Hellias (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23226), selina (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23214), selvija (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21096), Tomori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15785), xnjeri (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21747), yllbardh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22307)

Blicė pėrshėndetje tė gjithėve,ju dėshirojė njė mbrėmje te mirė!


Pershendetje per t'gjithe anetaret e ketij forumi ...
Nje pershendetje te veqante per juve i nderuar Naki .

instruktori
05-09-07, 20:56
Pershendetje per te gjithe ju ne dardani

Pershendetje e veqant per selvin

DEA
05-09-07, 21:00
Ne munges se kohes, jau le nje blitz pershendetje te gjithe anetareve aktiv e pasiv pa asnje veqanti ahahhaha DEA

selvija
08-09-07, 10:30
Bliccc..
Nje vikend te kendshem dhe qofshin me ju engjujt ne qdo qaste...

http://s195.photobucket.com/albums/z229/hostdrjack1/angels/3386.gif (http://commentcafe.com/hdj/)

LABI
08-09-07, 11:45
Pershendetje te gjitheve . Ju deshiroj fundjave te rehatshme .

Naki
08-09-07, 12:28
Pershendetje te gjitheve . Ju deshiroj fundjave te rehatshme .

Njė Ralaksimė dhe vikend tė kėnshėm ju deshirojė juve, dhe tė gjithė antarėve tė Forumit Dardania.de.

Naki

Sy_kaltra
09-09-07, 13:56
Nje pershendetje per t`gjithe Antarėt/et e forumit ,ju uroj nje dite relaksuese e te mbare..

http://www.youtube.com/watch?v=Alo_Zs9XbFQ&mode=related&search=

schütze
09-09-07, 13:59
Nje pershendetje per t`gjithe Antarėt/et e forumit ,ju uroj nje dite relaksuese e te mbare..

http://www.youtube.com/watch?v=Alo_Zs9XbFQ&mode=related&search=
flm Sy_kaltra, pjesen time te pershendetjes po e marr mejherhttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

gjithashtu nje pershendetje te perzemert keni edhe nga schütze

kaloni sa me bukur

selvija
09-09-07, 20:23
Pershendetje per te gjithe ju ne dardani

Pershendetje e veqant per selvinhttp://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/flm3.gif

Instruktos se tash me ra ne sy kjo pershendetje,,,,edhe q'do te mir rrespekttt...

tushja
09-09-07, 22:32
Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 880, 21-06-07 mė 11:22.
4peace (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13679), Adrenalina (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22864), Drenasi2006 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20788), egi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22392), Elektroliti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19397), Ftoi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17789), Kodra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18366), LABI (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14250), meda_06 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23255), nait (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21349), Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673), Peja-Boy (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22070), selvija (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21096), Sy_kaltra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19411), yllbardh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22307)


Te gjithe juve qe sonte ishit online ju pershendes dhe nje nate te bukure me endrra magjike.Tushja

Naki
09-09-07, 22:37
Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 880, 21-06-07 mė 11:22.
4peace (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13679), Adrenalina (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22864), Drenasi2006 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20788), egi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22392), Elektroliti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19397), Ftoi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17789), Kodra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18366), LABI (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14250), meda_06 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23255), nait (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21349), Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673), Peja-Boy (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22070), selvija (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21096), Sy_kaltra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19411), yllbardh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22307)


Te gjithe juve qe sonte ishit online ju pershendes dhe nje nate te bukure me endrra magjike.Tushja

Faliminderit tushja,kudo ēė tė jeni mbeten edhe ju tė pėrshėndetur!

Naki

BaNu Ne JeT I sInQeRt
10-09-07, 05:57
Pershendetje per te gjith Antareve mir Mbetshi...

Kavaleri
10-09-07, 13:14
Pershendetje per ju qe ishit Online:
arton bala (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21736), Dukagjinas_i (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23239), egi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22392), jola (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23246), Linka_pz (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22035), Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673), selvija (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21096), taxisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17960), Tomori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15785), Xuki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19142), yllka (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15420), Zana_ch (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19449)

Po ashtu Urime Ditlindjen edhe per ju:
Sefer (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21633)(51), E_Zjarrta (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17970)(36), Besarti_4 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21744)(33)
Jet te gjat dhe te Lumtur
Perzemersisht kavaleri.

arton bala
10-09-07, 13:59
Pershendetje per ju qe ishit Online:
arton bala (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21736), Dukagjinas_i (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23239), egi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22392), jola (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23246), Linka_pz (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22035), Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673), selvija (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21096), taxisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17960), Tomori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15785), Xuki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19142), yllka (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15420), Zana_ch (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19449)

Po ashtu Urime Ditlindjen edhe per ju:
Sefer (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21633)(51), E_Zjarrta (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17970)(36), Besarti_4 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21744)(33)
Jet te gjat dhe te Lumtur
Perzemersisht kavaleri.


Teper joshese kjo pershendetja jote per te mos iu bashkangjitur..

Keshtu qe urimit tend per jete te gjate dhe te lumtur i shoqeroj edhe deshiren time me te sinqerte per te gjithe personat e cituar nga ti, e sigurisht edhe per ty si iniciator.

Mireushkrofshim

selvija
10-09-07, 14:24
Pershendetje per ju qe ishit Online:
arton bala (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21736), Dukagjinas_i (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23239), egi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22392), jola (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23246), Linka_pz (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22035), Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673), selvija (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21096), taxisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17960), Tomori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15785), Xuki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19142), yllka (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15420), Zana_ch (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19449)

Po ashtu Urime Ditlindjen edhe per ju:
Sefer (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21633)(51), E_Zjarrta (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17970)(36), Besarti_4 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21744)(33)
Jet te gjat dhe te Lumtur
Perzemersisht kavaleri.
Kavaler ja ke dit qitash rendin valla ,,edhe une te pershendes kudo qe jesh nje pasdite e kendshme,,

Luana
10-09-07, 14:39
Pranoni pėrshėndetjet e mia tė pėrzemėrta,qoftė Zoti me ju....!

DEA
11-09-07, 14:36
Pershendetje te gjitheve e ne veqanti veteraneve te FD-se, argetim te kendeshem ne FD.DEA

Naki
11-09-07, 14:42
Pershendetje te gjitheve e ne veqanti veteraneve te FD-se, argetim te kendeshem ne FD.DEA

Faliminderit nga Veterani!

Kavaleri
11-09-07, 15:21
Kavaler ja ke dit qitash rendin valla ,,edhe une te pershendes kudo qe jesh nje pasdite e kendshme,,


Arton Bala, te Falemnderit qe e pranuat, ju pershendes perseri, e kalojani sa me mire ne FD, e ku do qe gjindeni.

Selvija, S`ka perse Motrushe, me gjith deshire gjithnje je e pershendetur, kaloja sa me bukur ku do qe gjindesh ti edhe shoqet e tuja.

Po ashtu pershendes edhe ju qe ishit online:
Afrimi_17 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23238), Almiri (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22166), Dukagjinas_i (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23239), Elektroliti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19397), hasanmehmeti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18033), Henori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22415), Linka_pz (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22035), Melania (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23268), Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673), Rock (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23150), RRUSHI (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13683),
po edhe per ju 277 Vizitorė Online te Forumit Dardan, ju pershendes Perzemersisht me nje mbremje sa me te mire.

SANTANA-29
11-09-07, 15:25
Arton Bala, te Falemnderit qe e pranuat, ju pershendes perseri, e kalojani sa me mire ne FD, e ku do qe gjindeni.

Selvija, S`ka perse Motrushe, me gjith deshire gjithnje je e pershendetur, kaloja sa me bukur ku do qe gjindesh ti edhe shoqet e tuja.

Po ashtu pershendes edhe ju qe ishit online:
Afrimi_17 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23238), Almiri (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22166), Dukagjinas_i (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23239), Elektroliti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19397), hasanmehmeti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18033), Henori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22415), Linka_pz (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22035), Melania (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23268), Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673), Rock (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23150), RRUSHI (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13683),
po edhe per ju 277 Vizitorė Online te Forumit Dardan, ju pershendes Perzemersisht me nje mbremje sa me te mire.

Kavaler neve me perde na harrove ,,,ska dert po hye me vizitor falemenderit,,,hahahaha:tongue:

BaNu Ne JeT I sInQeRt
11-09-07, 17:04
Te gjith Antareve jua uroj Muajn e Bekuar te Ramazanit...Agjerim te leht dhe te pranuar nga ALLAHU...INSHALLA dalim rej Ramazani me zemra te pstra dhe BESIM te fort....!!!
E Sinqerta...!!!!

DEA
11-09-07, 17:07
Faliminderit nga Veterani!

Ska perse , si gjitnmon nga klubi i veteraneve hahaha

Kavaleri
11-09-07, 20:01
Kavaler neve me perde na harrove ,,,ska dert po hye me vizitor falemenderit,,,hahahaha:tongue:
Haha..
Ju pershendes prite ni duhan.

Naki
11-09-07, 20:42
Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673), 4peace (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13679), Amore (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22770), Bjeshka1 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21485), egi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22392), Elektroliti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19397), hasanmehmeti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18033), hawk (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22940), Kavaleri (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18016), Linka_pz (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22035), lirik (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21890), Luana (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13919), napoleoni (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15459), PipeX (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21605), rilinda (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15821), rovena (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22079), selvija (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21096), taxisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17960), Tomori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15785), turisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997), yllbardh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22307)

Njė Blicė Foto pėr tė gjithė ,ju dėshirojė argėtim dhe debatim tė kėndshėm nė vazhdim !
Mirė mbetshi kudo ēė tė jeni !!!

turisti
11-09-07, 21:09
Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673), 4peace (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13679), Amore (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22770), Bjeshka1 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21485), egi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22392), Elektroliti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19397), hasanmehmeti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18033), hawk (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22940), Kavaleri (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18016), Linka_pz (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22035), lirik (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21890), Luana (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13919), napoleoni (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15459), PipeX (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21605), rilinda (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15821), rovena (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22079), selvija (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21096), taxisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17960), Tomori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15785), turisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997), yllbardh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22307)

Njė Blicė Foto pėr tė gjithė ,ju dėshirojė argėtim dhe debatim tė kėndshėm nė vazhdim !
Mirė mbetshi kudo ēė tė jeni !!!

Flm shume i nderuar. E mira ēofte gjithmone percjellsi i juaj mė besnik.:smile:

jEtA_1
12-09-07, 15:35
Nje blic pershendetje per te gjithe antaret e forumit e ne veqanti per te gjithe miqt e mikeshat e mija virtuale qe i njoh dhe me njohin mua

selvija
12-09-07, 17:22
Bliccc te gjithve besimtarve ja uroj Ramazanin Agjerim te lete zoti ju bekofte me ndihmen e tij te madhe qe ka,,,
http://dl6.glitter-graphics.net/pub/148/148466w5k4g3b3k4.jpg (http://www.glitter-pages.com/)

Nje lutje per ju....

http://dl7.glitter-graphics.net/pub/555/555017xfncuu567t.gif (http://www.testmysoul.net/)

turisti
12-09-07, 19:06
Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 880, 21-06-07 mė 10:22.
turisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997)+, 4peace (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13679), Adrenalina (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22864), Almiri (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22166), BaNu Ne JeT I sInQeRt (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22178), Besa123 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23284), Elektroliti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19397), giovanni (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14759), hasanmehmeti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18033), hawk (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22940), Henori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22415), [email protected] (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22776), Melania (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23268), Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673), selvija (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21096), taxisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17960)

Ju pershendesssssssssssssss shume......................:smile:

Naki
12-09-07, 19:13
Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 880, 21-06-07 mė 10:22.
turisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997)+, 4peace (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13679), Adrenalina (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22864), Almiri (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22166), BaNu Ne JeT I sInQeRt (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22178), Besa123 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23284), Elektroliti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19397), giovanni (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14759), hasanmehmeti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18033), hawk (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22940), Henori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22415), [email protected] (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22776), Melania (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23268), Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673), selvija (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21096), taxisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17960)

Ju pershendesssssssssssssss shume......................:smile:

Turisti i nderuarė edhe ne tė pėrshėndesim duke ju dėshiruar njė mbrėmje tė mirė!

turisti
12-09-07, 19:20
Turisti i nderuarė edhe ne tė pėrshėndesim duke ju dėshiruar njė mbrėmje tė mirė!

Flm shume NAKI. Shpreso se edhe ti do te kalosh mire shoki.:smile:

uck_aksh
12-09-07, 22:23
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/ramazan.jpg

Preshevar
12-09-07, 22:37
E_SinQerTA, Selvije dhe Uēk-AksH, :)

Ju flm per urimin e juaj. Paqja, Mėshira dhe Begadit e Allahut xh.sh qofthin edhe mbi ju :)
Allahu ua lehtėsoft agjėrimin dhe ua Pranoft lutjet.

selvija
13-09-07, 07:52
http://www.shefdomi.com/graphics/glitterdollz/created/TNwiTVpkQiCSPg5.gif (http://www.shefdomi.com/graphics/glitterdollz/)

^katunari^
13-09-07, 08:57
Mjesi mahalla, u qum a u qut?
Nji dite te mbare per te gjithe juve

Zana_ch
13-09-07, 12:07
Nje pershnetje per juve qe jeni ONLINE te dukshem :


arton bala, Bjeshka1, CrackerNoLi, device on line, Elektroliti, hasanmehmeti, Linka_pz, RiannA, Tomori

arton bala
13-09-07, 12:17
Nje pershnetje per juve qe jeni ONLINE te dukshem :


arton bala, Bjeshka1, CrackerNoLi, device on line, Elektroliti, hasanmehmeti, Linka_pz, RiannA, Tomori

Edhe per simpatiken gjithmone te hareshme nje pershendetje te maaaaadhe, sa ta zen banesa!! :biggrin:

yllbardh
13-09-07, 23:10
http://www.dardania.de/vb/upload/images/buttons/collapse_thead.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/index.php#top) Vizitorėt aktivė aktualisht (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php): 306 (34 anėtarė dhe 272 vizitorė) http://www.dardania.de/vb/upload/images/misc/whos_online.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php)Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 880, 21-06-07 mė 12:22.
yllbardh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22307), Bosphorous (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23293), Elektroliti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19397), hasanmehmeti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18033), Kavaleri (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18016), King Kastriot (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22901), Linka_pz (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22035), lirik (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21890), nexhmedin (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23294), Paperoni (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20759), Peja-Boy (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22070), RiannA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21999), rilinda (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15821), taxisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17960), Tomori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15785), turisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997), Xuki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19142)

Pėrshėndetje tė gjithėve qė janė momentalisht prezent dhe atyre qė do tė vinė mė vonė. Dhe gjithashtu tė githė besimtarėve muslimanė tė forumit Dardania u'a uroj muajin e ramazanit. Le tė jetė njė muaj mė i lehtė pėr agjėrim dhe branga mė tė pakta.
Paqja qoftė me ju
( Selamu alejkum ve berek'atullah)

Linka_pz
15-09-07, 13:32
agai (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=23300), ATEIST (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=23286), jEtA_1 (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=21777), [email protected] (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=22776), selvija (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=21096), Tomori (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=15785)

Pershendetje per te gjithe lu qe jeni online edhe per ju qe rrini te fshehur.....nje fund jave te kendshme !
Per ju qe agjeroni, agjerim te leht.
Linka_Pz

LABI
15-09-07, 21:31
Ju pershendes te gjitheve ku do qe jeni ...

rilinda
16-09-07, 14:42
yllbardh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22307), Bosphorous (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23293), Elektroliti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19397), hasanmehmeti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18033), Kavaleri (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18016), King Kastriot (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22901), Linka_pz (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22035), lirik (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21890), nexhmedin (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23294), Paperoni (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20759), Peja-Boy (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22070), RiannA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21999), rilinda (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15821), taxisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17960), Tomori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15785), turisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997), Xuki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19142)

Pėrshėndetje tė gjithėve qė janė momentalisht prezent dhe atyre qė do tė vinė mė vonė. Dhe gjithashtu tė githė besimtarėve muslimanė tė forumit Dardania u'a uroj muajin e ramazanit. Le tė jetė njė muaj mė i lehtė pėr agjėrim dhe branga mė tė pakta.
Paqja qoftė me ju
( Selamu alejkum ve berek'atullah)

Kqyrne more k'ta! Vetin t'parin e ka pėrshėndet :biggrin:
E une, u msova prej Yllbardhit, e po ja nisi me i pėrshėndet k'ta qė janė ksajde tash, ama, duke u nisur nga vetja :biggrin:

rilinda (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15821), 4peace (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13679), Adrenalina (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22864), Afrimi_17 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23238), enxhell (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23306), hawk (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22940), King Kastriot (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22901), LABI (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14250), lazdrani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13981), Linka_pz (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22035), nait (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21349), napoleoni (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15459), Tomori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15785)

Pėrshėndetje pėr juve, e edhe pėr Yllbardhin.

selvija
17-09-07, 09:08
E sinqerta bashkangjitem edhe une urimit tend,,dhe ju deshiroj nje fillim jave te mbare pa lodhe,,dhe ata qe ninojne dite te leta agjrimit,,
http://i149.photobucket.com/albums/s54/hostdrjack/7000/1765.gif (http://commentcafe.com/hdj/)

instruktori
17-09-07, 21:07
Pershendetje per te gjithe

Naki
17-09-07, 21:41
aferdita22 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23314), egi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22392), instruktori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21228), Kaltrina (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14410), King Kastriot (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22901), Lancelot (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22843), Prishtinasja_ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18961), rilinda (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15821), selvija (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21096), Tomori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15785), turisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997), xharraf (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23315)


Njė foto e pėrbashkėt me njė pėrshėndetje blic ,ju dėshirojė ēaste tė mira nė dardania.de

Xhino
17-09-07, 22:14
Pershendetje per te gjith.

instruktori
18-09-07, 13:01
Tung Tung .................

LABI
18-09-07, 17:10
Ju pershendes t'gjitheve siperfaqesishtt.... :biggrin:

Naki
19-09-07, 00:30
Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673), andyswe (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22683), Domira (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17869), lirik (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21890), Loredana (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22974), Luana (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13919), Makaveli (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18202), napoleoni (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15459), Paperoni (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20759), RiannA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21999), rilinda (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15821), selvija (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21096), yllbardh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22307)


Hajde gati, tashė njė fotoblicė pėr tė gjithė ju ēė jeni kėndej dhe andej perdeve!
Ju dėshirojė tė gjithėve njė pas dite,pas mesnate tė mirė.

Naki

turisti
20-09-07, 21:25
Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 880, 21-06-07 mė 10:22.
turisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997)+, BaNu Ne JeT I sInQeRt (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22178), drytty (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22329), egi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22392), fidi05 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23334), Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673), yllbardh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22307)

Pershendetjet me te perzemerta per juve ne vijen e pare te frontit :biggrin: fjalor :biggrin: .

yllbardh
20-09-07, 21:39
Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 880, 21-06-07 mė 10:22.
turisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997)+, BaNu Ne JeT I sInQeRt (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22178), drytty (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22329), egi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22392), fidi05 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23334), Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673), yllbardh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22307)

Pershendetjet me te perzemerta per juve ne vijen e pare te frontit :biggrin: fjalor :biggrin: .

Pėrshėndetje edhe ty turist dhe tė gjithė tė tjerėve u uroj njė mbėrmje tė kėndshme.

P.S. Turist bani tė fala edhe shokut tanė turistit.....hahahaaaa

turisti
20-09-07, 21:44
Pėrshėndetje edhe ty turist dhe tė gjithė tė tjerėve u uroj njė mbėrmje tė kėndshme.

P.S. Turist bani tė fala edhe shokut tanė turistit.....hahahaaaa

Ani,flm shumeeeeee,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahah .:smile:

SANTANA-29
20-09-07, 21:47
Pėrshėndetje edhe ty turist dhe tė gjithė tė tjerėve u uroj njė mbėrmje tė kėndshme.

P.S. Turist bani tė fala edhe shokut tanė turistit.....hahahaaaa

Ani,flm shumeeeeee,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahah .:smile:
Turisti po i bon te fala turistit ,,hahahahahahah,edhe prej meje tefala turistit kudo qe eshte.
gjithashtu edhe te tjerve nje mbremje te mir per te gjith,

turisti
20-09-07, 21:49
[quote=turisti]
Turisti po i bon te fala turistit ,,hahahahahahah,edhe prej meje tefala turistit kudo qe eshte.
gjithashtu edhe te tjerve nje mbremje te mir per te gjith,

Flm shume i nderuar. :smile:

yllbardh
20-09-07, 21:51
Pėrshėndetje edhe ty turist dhe tė gjithė tė tjerėve u uroj njė mbėrmje tė kėndshme.

P.S. Turist bani tė fala edhe shokut tanė turistit.....hahahaaaa

Ani,flm shumeeeeee,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahah .:smile:

po de..... edhe bani muhabet shuuuumė e shumė.......:biggrin: e mos harro me ķ kallxue do shtosa se kurr s'ta prishė..... se e paske nė listėn e miqėve.......:smile:

turisti
20-09-07, 22:13
[quote=turisti]

po de..... edhe bani muhabet shuuuumė e shumė.......:biggrin: e mos harro me ķ kallxue do shtosa se kurr s'ta prishė..... se e paske nė listėn e miqėve.......:smile:

Po, :biggrin: TURISTI dhe LIFTI :biggrin: jane per ēdo lavdrate,hashahahahahahahahahahahahahahahahahahaha haha.

Kavaleri
21-09-07, 14:27
Nje express pershendetje per te gjith ku do qe jeni.
extra dhe perzemersisht per ju qe ishit Online:

Adrenalina (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22864), AlienGirl (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23175), arianit turku (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23338), arton bala (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21736), ATEIST (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23286), BaNu Ne JeT I sInQeRt (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22178), BE LK (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20149), biondi-pe (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23337), instruktori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21228), i_riu_45 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20169), jEtA_1 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21777), lazdrani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13981), Linka_pz (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22035), Lumturije (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23225), Prishtinasja_ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18961), rilinda (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15821), Tomori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15785), Xuki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19142), yllbardh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22307)

Abetare
21-09-07, 15:29
Njė pėrshėndetje pėr ju tė gjithė !

LABI
21-09-07, 20:03
Ju pershendes te gjitheve .

Brahim Pit
21-09-07, 20:46
O pershendetje te gjithve se jini te mrekullushem

Ty KAVALER tu lujshin tezet qe s'po me pershendet edhe mu :biggrin:

Tung prej meje

Naki
22-09-07, 19:20
4peace (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13679), AKT (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18963), dexter (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21376), Doncha (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23335), fatushi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23339), helsinki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23305), Kavaleri (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18016), Linka_pz (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22035), lirik (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21890), Luani_fr (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20736), shpejta80 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23344), turisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997), yllbardh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22307)


Pėr ju ēė jeni nė kėto momente online,ju dėshirojė njė mbrėmje tė mirė!


Naki

turisti
22-09-07, 20:32
4peace (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13679), AKT (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18963), dexter (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21376), Doncha (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23335), fatushi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23339), helsinki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23305), Kavaleri (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18016), Linka_pz (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22035), lirik (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21890), Luani_fr (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20736), shpejta80 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23344), turisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997), yllbardh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22307)


Pėr ju ēė jeni nė kėto momente online,ju dėshirojė njė mbrėmje tė mirė!


Naki

Flm shume NAKI. Edhe une te pershendes shumeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee !!!!!!!!!!!!!:smile:

rilinda
23-09-07, 18:31
Naki dhe Kavaler, ju falemnderit shumė! Pėrshėndetje dhe pėr juve.

Tani kėndej pari ishin:
kener, ketu jam, turisti, yllbardh, ziko

Pėrshėndetje pėr juve dy t'njofshmit, e edhe pėr k'ta tre t'ritė.

yllbardh
23-09-07, 18:44
Naki dhe Kavaler, ju falemnderit shumė! Pėrshėndetje dhe pėr juve.

Tani kėndej pari ishin:
kener, ketu jam, turisti, yllbardh, ziko

Pėrshėndetje pėr juve dy t'njofshmit, e edhe pėr k'ta tre t'ritė.

FLM, FLM gjithashtu ty dhe tė gjithė vizitorėve u'a uroj njė mbramje tė kėndėshme....

P.S. cou ori kajher nga karrika e ban hyzmet se po ngjitesh pėr kompjuteri......:biggrin:

SANTANA-29
24-09-07, 16:05
Ju pershendes te gjithve kudo nga jeni me respekt santana-29 frankfurt....


http://123greetings.com/events/love_missing/1036-003-34-1046.gif

rilinda
24-09-07, 21:20
Hello, all of you:
4peace, BaNu Ne JeT I sInQeRt, eMiraa, E_Zjarrta, illyria, jEtA_1, Kavaleri, kener, King Kastriot, Linka_pz, selvija, Soldier_OF_Fortune, Tomori, turisti, Xuki

rilinda
24-09-07, 21:25
Ju pershendes te gjithve kudo nga jeni me respekt santana-29 frankfurt....


http://123greetings.com/events/love_missing/1036-003-34-1046.gif

Ma, maaaa... qekaq ngusht koka ardh puna a?:biggrin:
Santana, t'falemnderit. Pėrshėndetje dhe pėr TY!

turisti
24-09-07, 21:34
Hello, all of you:
4peace, BaNu Ne JeT I sInQeRt, eMiraa, E_Zjarrta, illyria, jEtA_1, Kavaleri, kener, King Kastriot, Linka_pz, selvija, Soldier_OF_Fortune, Tomori, turisti, Xuki

Flm shume e nderuara. Edhe une te pershendes shumeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.

http://www.clement-voncken.nl/oranje%20roos.jpg

selvija
25-09-07, 18:50
Nje pershendetje per personat qe qenkan olinen

Kener, Lazdrani, Naki, turisti...si dhe une kokna ..

http://dl2.glitter-graphics.net/pub/238/238212mtszifk5ic.gif (http://www.glitter-place.com/)

gjini
26-09-07, 09:06
Nje pershendetje per personat qe qenkan olinen

Kener, Lazdrani, Naki, turisti...si dhe une kokna ..

http://dl2.glitter-graphics.net/pub/238/238212mtszifk5ic.gif (http://www.glitter-place.com/)

me te njejten pershendetje i pershendes edhe une te gjith juve qe jeni online sot.


Selvije ku e paske gjete kete foto kaq te ngrohte

selvija
26-09-07, 09:10
me te njejten pershendetje i pershendes edhe une te gjith juve qe jeni online sot.


Selvije ku e paske gjete kete foto kaq te ngrohtegjithashtu gjini pershendes a don ta huauzoj per naj dite...po qka me pilqen edhe gjaj..:wink:

gjini
26-09-07, 14:55
gjithashtu gjini pershendes a don ta huauzoj per naj dite...po qka me pilqen edhe gjaj..:wink:

Qka me pelqen edhe e gjej ke than selvije, por une qka po e gjeje po ma vjedhin e po jes pa te!!!
halli se jom shum i bute dhe spo di me tha kur jo.

Naki
26-09-07, 17:55
Adrenalina (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22864), arton bala (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21736), BaNu Ne JeT I sInQeRt (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22178), instruktori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21228), luan_i (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20148), Peja-Boy (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22070), rilinda (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15821)

Enkas pėr ju njė blicė pėrshėndetjesh!

selvija
28-09-07, 09:25
Blicc Pershendetje per te gjith ju uroj nje dit te qet dhe te mbare..

posaqerisht e pershendes PRINCIN tim uroj q'do te mir kudo qe gjindet::!!!
http://members.aol.com/sualana004/images/flyingheartsback.gif http://members.aol.com/sualana004/images/flyingheartsback.gif http://members.aol.com/sualana004/images/flyingheartsback.gifhttp://members.aol.com/sualana004/images/flyingheartsback.gif

BaNu Ne JeT I sInQeRt
29-09-07, 12:47
Adrenalina (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22864), arton bala (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21736), BaNu Ne JeT I sInQeRt (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22178), instruktori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21228), luan_i (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20148), Peja-Boy (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22070), rilinda (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15821)

Enkas pėr ju njė blicė pėrshėndetjesh!


Flm shjum Naki...gjithashtu i ndrruari nje pershendetjete sinqert per tye...

GJithashtu nje BLic persheendetje per te gjith ANtaret...Mire M' beteshi te gjith..Ju deshiroj ne Weekand sa ma te bukur dhe te qet...

Mete Mira Inshalla...!!!

E -Sinqerta-!!

Naki
03-10-07, 17:22
ATEIST (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23286), Bjeshka1 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21485), Dardani_K1 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19613), Dr_abdiu (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23392), hackerone (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23375), hasanmehmeti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18033), Kavaleri (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18016), No MeRcY. (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23241), rilinda (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15821), selvija (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21096), turisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997), Undertaker (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22753), vjeshta (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18327)

Tė gjithėve juve -qė jeni online ju dėshirojė ēaste tė mira nė Dardania.de!

Naki

vjeshta
03-10-07, 17:44
ATEIST (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23286), Bjeshka1 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21485), Dardani_K1 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19613), Dr_abdiu (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23392), hackerone (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23375), hasanmehmeti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18033), Kavaleri (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18016), No MeRcY. (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23241), rilinda (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15821), selvija (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21096), turisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997), Undertaker (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22753), vjeshta (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18327)

Tė gjithėve juve -qė jeni online ju dėshirojė ēaste tė mira nė Dardania.de!

Naki

Flm Naki ,gjithashtu.

turisti
03-10-07, 18:03
ATEIST (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23286), Bjeshka1 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21485), Dardani_K1 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19613), Dr_abdiu (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23392), hackerone (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23375), hasanmehmeti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18033), Kavaleri (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18016), No MeRcY. (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23241), rilinda (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15821), selvija (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21096), turisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997), Undertaker (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22753), vjeshta (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18327)

Tė gjithėve juve -qė jeni online ju dėshirojė ēaste tė mira nė Dardania.de!

Naki

I pershendetur ēofshe gjithmone i nderuar. :smile:

rilinda
03-10-07, 21:26
Naki dhe BaNu Ne JeT I sInQeRt, ju falemnderit. Pėrshėndetje keni dhe nga unė.

E ti TURIST, a veq ata qė t'pėrshėndesin din me jau kthy pėrgjigjet a? A kurr s'bon me ja nis ti i pari a? :D:D
Pėrshėndetje edhe pėr ty e pėr tė gjithė dardaniasit.

turisti
03-10-07, 21:49
Naki dhe BaNu Ne JeT I sInQeRt, ju falemnderit. Pėrshėndetje keni dhe nga unė.

E ti TURIST, a veq ata qė t'pėrshėndesin din me jau kthy pėrgjigjet a? A kurr s'bon me ja nis ti i pari a? :D:D
Pėrshėndetje edhe pėr ty e pėr tė gjithė dardaniasit.
-------------------------------------------------------------------------------------------------

Vizitorėt aktivė aktualisht (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php): 372 (25 anėtarė dhe 347 vizitorė) http://www.dardania.de/vb/upload/images/misc/whos_online.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php)Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 880, 21-06-07 mė 10:22.
turisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997)+, at|n| (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18047), BaNu Ne JeT I sInQeRt (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22178), blini (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18977), flora (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22303), hawk (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22940), instruktori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21228), rilinda (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15821), selvija (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21096), Starlein- (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21305)----------------------------------------------------------------------------------------

Pershendetjet e perzemerta per te gjithe,pak me teper per te gjithe me ngjyre te :biggrin: kuqe :biggrin: .

BISHTI
04-10-07, 06:41
taneve nga nje selam prej meje

rilinda
04-10-07, 14:08
-------------------------------------------------------------------------------------------------

Vizitorėt aktivė aktualisht (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php): 372 (25 anėtarė dhe 347 vizitorė) http://www.dardania.de/vb/upload/images/misc/whos_online.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php)Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 880, 21-06-07 mė 10:22.
turisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997)+, at|n| (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18047), BaNu Ne JeT I sInQeRt (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22178), blini (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18977), flora (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22303), hawk (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22940), instruktori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21228), rilinda (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15821), selvija (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21096), Starlein- (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21305)----------------------------------------------------------------------------------------

Pershendetjet e perzemerta per te gjithe,pak me teper per te gjithe me ngjyre te :biggrin: kuqe :biggrin: .

hahahahhahaha... t'falemnderit qė ma bone qefin :biggrin:

Pėrshėndetje pėr kėta qė janė ksajde:
4peace (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13679), Dr_abdiu (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23392), enesi_21 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13843), krijuesiii (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20059), LABI (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14250), sunshine (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21626), turisti, Xuki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19142)

...e pak ma shumė pėrshėndetje pėr k'ta me t'gjelbėrt.

turisti
04-10-07, 14:26
hahahahhahaha... t'falemnderit qė ma bone qefin :biggrin:

Pėrshėndetje pėr kėta qė janė ksajde:
4peace (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13679), Dr_abdiu (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23392), enesi_21 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13843), krijuesiii (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20059), LABI (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14250), sunshine (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21626), turisti, Xuki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19142)

...e pak ma shumė pėrshėndetje pėr k'ta me t'gjelbėrt.

Faleminderit qe me - gjelberove-,hahahahahahahahahahahahahahahahahahaha.:smile:

^katunari^
04-10-07, 14:32
Pershendetje juve ksajde .
Miletoooooooooo, a ka muhabet a jo?

turisti
04-10-07, 14:52
Pershendetje juve ksajde .
Miletoooooooooo, a ka muhabet a jo?

Mire se erdhe. Ka muhabet, ka,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha.

Xuki
04-10-07, 22:14
Ju pėrshėndes tė gjithve dhe ju uroj njė fundjavė shumė tė kėndshme.

BaNu Ne JeT I sInQeRt
05-10-07, 05:38
Faliminderit shume Bac...:biggrin:

Kukuuuuuuuuuuuu Perhajr per Avatarin te ri de...qy qy shume bukur:biggrin:

Ju pershendes edhe un te gjithve...Mire Mbetshi...:smile:

Xuki
05-10-07, 08:12
Faliminderit shume Bac...

Kukuuuuuuuuuuuu Perhajr per Avatarin te ri de...qy qy shume bukur

Ju pershendes edhe un te gjithve...Mire Mbetshi...


Hajrpaq bre bac.........a pe sheh sa süss kam dalė kur jam kanė i vogėl? :biggrin::biggrin:

Selam prej meje

Xuki :smile:

BISHTI
05-10-07, 09:10
tung te taneve prej meje

^katunari^
05-10-07, 09:32
Pershendetje te perzemerta te gjithve

SANTANA-29
05-10-07, 14:55
Ju Pershendes te gjithve kudo nga jeni atje larg e ketu afer me plot respekt;;;;;;,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,:smile:
SANTANA-29 FRANKFURT,,,,,,,,,,

Naki
05-10-07, 17:30
Santana mbeteni edhe ju tėpėrshėndetur nga ana ime!

Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 880, 21-06-07 mė 10:22.
Linka_pz (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22035), MemphiSx (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14087), Preshevar (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20185), rilinda (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15821), S-h-e-t-a (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13741), selvija (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21096), vjeshta (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18327), votim (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22475), yllbardh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22307)

Njė blicė pėrshėndetje pėr tė gjithė ju,ndėrsa
sonte njė pėrshėndetje ekskluzive pėr MemphiSx ka kohė ēė nuk ju kamė vrejtur online,

Tė gjithėve ju dėshirojė ēaste tė mira nė dardania.de

Pupi
05-10-07, 17:38
Mirė bėre Naki qė ma qite para sysh kėtė Temė, se vėrtet mė paska marr malli "mu perla me kėnd".
Pėrshėndetje pa thonjėza taaaaaaaaaaaaanve!

MemphiSx
05-10-07, 17:47
Naki te Falenderoj per Pershendetjen tuaj.

Prano pershendetjen time te perzemert,njekohesht te uroj qdo te mir ne jete.

LABI
05-10-07, 20:46
Ju pershendes; Ju deshiroj te gjitheve qaste te kendshme ne forumin dardania

ssara
05-10-07, 21:06
Nje pershendetje edhe nga une dardanas ..ju uroj nje mbremje te kendshme..

turisti
05-10-07, 22:16
http://www.dardania.de/vb/upload/images/misc/whos_online.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php)Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 880, 21-06-07 mė 10:22.
turisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997)+, instruktori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21228), Linka_pz (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22035),Loloku (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14293), mrbeti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23401), rilinda (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15821), S-h-e-t-a (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13741), selvija (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21096), Starlein- (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21305), Tomori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15785), Xuki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19142), yllbardh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22307)

Pershendetje pe te gjithe,por sonte te posaqshme vetem per shokun me te posaqshem te gjitha koherave: LOLOKUN.:smile:

Linka_pz
05-10-07, 23:32
Persshendetje per te gjithe forumasit Dardan , ju uroj nje nate te qete dhe nje vikend te kendshem !

LABI
07-10-07, 14:08
Ju pershendes te gjitheve ; duke ju deshiruare fundjave te rehatshme ...

Kavaleri
08-10-07, 17:02
Pershendetje juve qe ishit Online:
Adrenalina, Bjeshka1, hasanmehmeti, turisti..
Si dhe te gjith ata e ato qe gjinden ne ket planet! dhe ju bej perhaj ket Nate te Madhe.
Mirembetshit

vizionar
08-10-07, 18:10
Pershendetje te gjitheve nga pak !!!
Vizionari...

Guri i madh
08-10-07, 18:35
Pershendetje te gjitheve nga pak !!!
Vizionari...vizionar juve shum pershendetje

rilinda
08-10-07, 18:36
Pershendetje te gjitheve nga pak !!!
Vizionari...

Vizionar, mirė se na erdhe! E kėtė herė, pėrshėndetje veē pėr juve.

rilinda
08-10-07, 18:42
http://www.dardania.de/vb/upload/images/misc/whos_online.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php)Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 880, 21-06-07 mė 10:22.
turisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997)+, instruktori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21228), Linka_pz (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22035),Loloku (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14293), mrbeti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23401), rilinda, S-h-e-t-a (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13741), selvija (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21096), Starlein- (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21305), Tomori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15785), Xuki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19142), yllbardh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22307)

Pershendetje pe te gjithe,por sonte te posaqshme vetem per shokun me te posaqshem te gjitha koherave: LOLOKUN.:smile:

Pėrpak mu korit e mos me pa qė m'ke pėrshėndet :biggrin:
T'falemnderit e pėrshėndetje edhe pėr ty.


Shnet!
Prizrena'like-ja

BISHTI
10-10-07, 09:54
i pershnes te gjithe dashamiret e ketij forumi atraktiv,e ishalla ju del nafaka ton atyne qe e lypin nafaken

arton bala
10-10-07, 10:13
i pershnes te gjithe dashamiret e ketij forumi atraktiv,e ishalla ju del nafaka ton atyne qe e lypin nafaken


Opaa, edhe nafaka paska ne Dardani a?? ;-)

E atehere me nje shtrengim te maaaadh, i perqafoj te gjitha nafakat potenciale, dhe pershendes te gjithe ata shume forumista, qe me pak postime jane bere arsye te mos e harroj assesi kete adrese te mrekullueshme..

Naki
10-10-07, 22:11
Pershendetje nga vendlindja,nga qyteti i minatoreve,duke ju deshiruar qaste te mira ne dardania.de ju pershendes te gjitheve!

Naki

selvija
10-10-07, 22:23
Pershendetje nga vendlindja,nga qyteti i minatoreve,duke ju deshiruar qaste te mira ne dardania.de ju pershendes te gjitheve!

NakiNaki te pershendesi edhe ne,,qe jemi mbet ne vende te huaj..
te deshirojme pushim sa me te mir dhe kendshem...

zeshkani11
11-10-07, 21:13
Ky Bajram kam menduar qe do te jete i zakonshem.Ashtu sikur Bajramat tjere qe i festova.Me shprese se do te vijne dite me te lumtura.Nga te gjitha keto ,ky Bajram qenka edhe me i rende se te tjeret.
Para disa dite na iku shoku Yne i dashur Isufi(king bando) .Ai mori rrugen e tij amshuese.Ne vend te urimit ,Isufit i deshiroj prehje te qete ne Dheun e Kosoves.Ne token e ti qe aq shume e deshti.Pra Prehu i qete.Ti je ne zemrat tona.Do jesh pergjithmone.Shkronjat Tua te Arta na jane udherrefyes i zbardhjes se agimit.
I lehte te qofte Dheu i Kosoves

BaNu Ne JeT I sInQeRt
11-10-07, 22:03
Pershendetje per te gjith ...edhe per ty TZeshkani mire se paske ardh ne mesin tone..!!!

ALlahi inshalla na beft Kabull Agjerimin dhe ju Deshiroj te gjith Muslimanet ane e mban kudo qe te gjenden nje Bajram te bukur dhe te kendshem..ALLAHI na pastroft Zemrat tona...dhe me i bashku Zemrat e Muslimaneve...!!

Mire Mbeteshi te gjith...

Slm..me gjith respekt...e sinqerta:smile:

Murgesha
12-10-07, 11:10
Me rastin e Fitėr Bajramit pėrshėndes dhe uroj tė gjithė anėtarėt e besimit musliman qė frekuentojnė faqet e FD-sė.

Le tė sjellė kjo ditė gėzim e harmoni nėpėr shtėpitė e familjet tuaja.


Murgesha!

turisti
12-10-07, 12:38
Me rastin e Fitėr Bajramit pėrshėndes dhe uroj tė gjithė anėtarėt e besimit musliman qė frekuentojnė faqet e FD-sė.

Le tė sjellė kjo ditė gėzim e harmoni nėpėr shtėpitė e familjet tuaja.


Murgesha!

Urimit te MBRETERESHES Nr I se DARDANISE, i bashkangjitem dhe une.

Me rspekt per te gjithe,
TURISTI.:smile:

SANTANA-29
12-10-07, 14:00
Gėzuar Fiter Bajramin dhe Urime tė pėrzemėrta tė gjithėve antarėve tė Forumit nga,,,Santana franfurt,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
http://ourworld.cs.com/fei%20hun%2018/Disejne_Mia/Eid.gif

qika_pejes
12-10-07, 15:52
Ju pershendes krejtve dhe ju uroj festen e Kurban bajramit

LuLjaa
12-10-07, 16:04
Urime Festa e Fiter Bajramit
tė gjithė muslimanve kudo qė jan

Ju uroj paqė, hare, lumturi dhe begati nė Familjet tuaja,
Allahu naj pranoft Agjėrimin dhe punėt e mira!

MemphiSx
13-10-07, 13:40
Urime dhe me fat Fiter Bajrami,gjith antarve te Forumit Dardania!!

Paqa,lumturia mbreterofshin gjithmon ne familjet tuja.

Naki
17-10-07, 14:46
Pas njė pushimi vjeshtorė po kthehem prapė nė mesin tuaj,njė pėrshėndetje tė pasdites pėr tė gjithė ju ēė jeni nė kėto momente online.

adrianaaa (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23444), BE LK (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20149), Bjeshka1 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21485), denis zuka (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22938), egi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22392), hasanmehmeti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18033), iliros (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22978), Linka_pz (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22035), rilinda (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15821), RRUSHI (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13683), selvija (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21096)

GURI SYLAJ
17-10-07, 19:53
Pas njė pushimi vjeshtorė po kthehem prapė nė mesin tuaj,njė pėrshėndetje tė pasdites pėr tė gjithė ju ēė jeni nė kėto momente online.

adrianaaa (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23444), BE LK (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20149), Bjeshka1 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21485), denis zuka (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22938), egi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22392), hasanmehmeti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18033), iliros (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22978), Linka_pz (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22035), rilinda (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15821), RRUSHI (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13683), selvija (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21096)
Nje pershendetje per te gjithe ata qe me njohin e edhe ata qe nuk me njohin e qe kan ardhe me lyp hise ne DARDANI !

Naki
18-10-07, 19:50
4peace (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13679), BaNu Ne JeT I sInQeRt (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22178), Bjeshka1 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21485), halla e madhe (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17392), hasanmehmeti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18033), Linka_pz (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22035), MemphiSx (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14087), selvija (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21096), Tomori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15785), user (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22505), yllbardh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22307)

Njė fotoblicė pėrshėndetjesh pėr ju,duke ju dėshiruar njė mbrėmje tė mirė!

gazi-de
19-10-07, 17:20
Pershendetje per te gjithe,shume jau lashe nga nje pershendetje ne odat e tyre,dhe shume ndoshta nuk ja arrita ti pershendes,nese dikon nuk e kome vizitu ne ode apo kame harru e pershendes ketu..
po femrat me duket i kame gezu me lule,ndoshta,kuj nuk i pelqejn lulet e mia,mi ktheni..hahahahah
shaka..
pershendetje dardani,se me te vertet jemi be nje familje e madhe....

vjeshta
19-10-07, 17:24
Pershendetje per te gjithe,shume jau lashe nga nje pershendetje ne odat e tyre,dhe shume ndoshta nuk ja arrita ti pershendes,nese dikon nuk e kome vizitu ne ode apo kame harru e pershendes ketu..
po femrat me duket i kame gezu me lule,ndoshta,kuj nuk i pelqejn lulet e mia,mi ktheni..hahahahah
shaka..
pershendetje dardani,se me te vertet jemi be nje familje e madhe....

Flm Gazi per mundin ,pershendetje edhe ty ...........tash po shkoj te shohe se a me ke harru !

LABI
19-10-07, 20:01
Ju pershendes te gjitheve , duke ju deshiruar caste te kendshme me shoqerimin e publikut dardane ..

selvija
20-10-07, 09:11
Per te gjith nje Veekennd te kendshem..!!!!!

http://dl.glitter-graphics.net/pub/106/106631ysx8zabjgk.gif (http://www.glitter-vibes.com/)

BE LK
20-10-07, 11:17
4peace (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13679), BaNu Ne JeT I sInQeRt (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22178), Bjeshka1 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21485), halla e madhe (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17392), hasanmehmeti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18033), Linka_pz (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22035), MemphiSx (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14087), selvija (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21096), Tomori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15785), user (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22505), yllbardh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22307)

Njė fotoblicė pėrshėndetjesh pėr ju,duke ju dėshiruar njė mbrėmje tė mirė!

Faleminderit i nderuar.

Naki
21-10-07, 16:58
4peace (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13679), ATEIST (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23286), egi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22392), guri70 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23445), King Kastriot (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22901), Linka_pz (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22035), Prishtinasja_ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18961), reformues (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23462), rilinda (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15821), samu-direct (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23469), selvija (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21096), The-King (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23470), Tomori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15785), ~AmaZonA~ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21258), °Mili° (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23426)


Duke ju dėshiruar ēaste tė mira nė dardania.de dhe njė fillim jave tė mbarė ju pėrshėndes tė gjithėve!


Naki

GURI SYLAJ
23-10-07, 06:28
Nje mire mengjes dhe nje dite te mbare per te gjithe antaret e Dardanise -e per ata perte detit -nje mbremje te kendeshme!

Xuki
24-10-07, 07:12
Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 880, 21-06-07 mė 10:22.
Xuki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19142), egi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22392)Kshyrni, kshyrni....Xuki dhe egi qyqkallun vet! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Egi pėrshėndetjeee

BE LK
24-10-07, 13:17
Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 880, 21-06-07 mė 10:22.
BE LK (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20149), Adrenalina (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22864), Almiri (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22166), arton bala (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21736), BaNu Ne JeT I sInQeRt (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22178), istogaliu (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23476), Linka_pz (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22035), Tomori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15785), vjeshta (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18327), Zemera e djegur (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23486)Pershendetje te gjitheve

selvija
27-10-07, 09:58
Per te gjith nje vikend te kendshem ne keto dit te ftofta vjeshtore...
http://i153.photobucket.com/albums/s235/revmyspace2/graphics/time-day/good-weekend/000jakweekend18.gif (http://www.blingcheese.com/)

Diana007
28-10-07, 15:28
Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 880, 21-06-07 mė 12:22.
Diana007 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16660)*, 4peace (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13679), Almiri (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22166), andyswe (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22683), BaNu Ne JeT I sInQeRt (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22178), Berisha-boy (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21164), gjini (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17147), hasanmehmeti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18033), MemphiSx (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14087), Murgesha (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13809), rilinda (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15821), selvija (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21096), trimi28 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23509)

Pershendetje per te gjith e nje pershendetje te veqant per ju te dy qe nuk ju kam taku moti ne FD .

BaNu Ne JeT I sInQeRt
28-10-07, 16:31
Diana flm shume...mbetesh edhe ti e pershendetur nga mejeSImpatijeeeeeee:biggrin:

Nje BLic pershendetje per te gjith..Ne VEqanti...Albachik,Selvije,Dea,prishtinasja, vjeshta, egi, preshevari, hassani, BAci, Rafetin, Paradoxdhe Vellaun tim te madh...:smile:

Mire Mbeteshi te gjith..!!!!!!

Mete mirat inshalla:smile:

turisti
30-10-07, 13:02
Ju pershendes te gjithve ne vijen dhe prapavijen e frontit virtual te DARDANISE.

Nga -gryka e Kaēanikut,

TURISTI.

Murgesha
30-10-07, 13:06
Ju pershendes te gjithve ne vijen dhe prapavijen e frontit virtual te DARDANISE.

Nga -gryka e Kaēanikut,

TURISTI.

Tė falėnderoj dhe tė pėrshėndes gjithashtu mu atje te Gryka e Kaqanikut e tė dėshiroj pushime tė kėndshme.

Murgesha.

Xuki
30-10-07, 13:09
Edhe unė ju pėrshėndes si vetima! Kaloni njė ditė tė majr!

turisti
30-10-07, 13:13
Murgesha.Xuki,flm shume. Edhe une ju pershendes shumeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee,haha hahahahahahahahahahahahahahahhhhahahahhha.

Diana007
30-10-07, 13:22
Ju pershendes te gjithve ne vijen dhe prapavijen e frontit virtual te DARDANISE.

Nga -gryka e Kaēanikut,

TURISTI.

Flm Turist , pershendeje dhe per ty e ja kalofsh mir en Kacanik.

turisti
30-10-07, 13:24
Flm Turist , pershendeje dhe per ty e ja kalofsh mir en Kacanik.

Flm shume e nderuara,edhe ti kalofsh mire afer............:smile:

BE LK
30-10-07, 13:47
Ju pershendes te gjithve ne vijen dhe prapavijen e frontit virtual te DARDANISE.

Nga -gryka e Kaēanikut,

TURISTI.

Te pershendes dhe une i nderuar, ja kalofsh mire kudo ce te jesh.

gjini
31-10-07, 16:15
Uroj nga zemra, shoqeri dhe diskutime te mirfillta juve te gjith antarve te ketij FD.

Une kom vendos te largohem nga ketu per arsye personale.Isha prezent kete vitin e fundit dhe kam qene disi ne mesin e njerzve qe veten e kom ndie shum ngroht dhe sinqerisht ju tham se me keni lan te gjithe mbresa te mira dhe do ju kujtoj per biseda shum te kandshme qe kemi nderrue.
E di se qka do te thote ndarja nga njerz qe ke pasur nje shoqeri te mire dhe pa interes, disa here ne jete me ka ndodhe te ndahem nga shoqeria dhe ne te shumten e rasteve ndarja ka qene shum emocionuse por e kom perballue pa lote edhe kesaj radhe po ndahem nga ju me shpres se ju do qendroni aty dhe do e kaloni kohen e lire tuj bisedu dhe nderrue mendime.

Per fund ju la nje amanet: Mos e lendoni askend, ndihmoje ate qe ka nevoj per ndihmen tuaj.Mos e urrej ate qe te don.

SANTANA-29
31-10-07, 16:23
Uroj nga zemra, shoqeri dhe diskutime te mirfillta juve te gjith antarve te ketij FD.

Une kom vendos te largohem nga ketu per arsye personale.Isha prezent kete vitin e fundit dhe kam qene disi ne mesin e njerzve qe veten e kom ndie shum ngroht dhe sinqerisht ju tham se me keni lan te gjithe mbresa te mira dhe do ju kujtoj per biseda shum te kandshme qe kemi nderrue.
E di se qka do te thote ndarja nga njerz qe ke pasur nje shoqeri te mire dhe pa interes, disa here ne jete me ka ndodhe te ndahem nga shoqeria dhe ne te shumten e rasteve ndarja ka qene shum emocionuse por e kom perballue pa lote edhe kesaj radhe po ndahem nga ju me shpres se ju do qendroni aty dhe do e kaloni kohen e lire tuj bisedu dhe nderrue mendime.

Per fund ju la nje amanet: Mos e lendoni askend, ndihmoje ate qe ka nevoj per ndihmen tuaj.Mos e urrej ate qe te don.


Sidoqoft une te pershendes shume e ishalla te prin e mbara ne gjithe sferat e jetes ?me respekt santana 29 frankfurt..

gazi-de
31-10-07, 16:57
Uroj nga zemra, shoqeri dhe diskutime te mirfillta juve te gjith antarve te ketij FD.

Une kom vendos te largohem nga ketu per arsye personale.Isha prezent kete vitin e fundit dhe kam qene disi ne mesin e njerzve qe veten e kom ndie shum ngroht dhe sinqerisht ju tham se me keni lan te gjithe mbresa te mira dhe do ju kujtoj per biseda shum te kandshme qe kemi nderrue.
E di se qka do te thote ndarja nga njerz qe ke pasur nje shoqeri te mire dhe pa interes, disa here ne jete me ka ndodhe te ndahem nga shoqeria dhe ne te shumten e rasteve ndarja ka qene shum emocionuse por e kom perballue pa lote edhe kesaj radhe po ndahem nga ju me shpres se ju do qendroni aty dhe do e kaloni kohen e lire tuj bisedu dhe nderrue mendime.

Per fund ju la nje amanet: Mos e lendoni askend, ndihmoje ate qe ka nevoj per ndihmen tuaj.Mos e urrej ate qe te don.


Pershendetje dhe nga une gjini,dhe te uroj fate dhe gjdo te mire ne jete....
e amanetin ton do te mundohem ta mbajme.
Me plot respeket pershendetje gazi-de.....

BE LK
01-11-07, 09:01
Uroj nga zemra, shoqeri dhe diskutime te mirfillta juve te gjith antarve te ketij FD.

Une kom vendos te largohem nga ketu per arsye personale.Isha prezent kete vitin e fundit dhe kam qene disi ne mesin e njerzve qe veten e kom ndie shum ngroht dhe sinqerisht ju tham se me keni lan te gjithe mbresa te mira dhe do ju kujtoj per biseda shum te kandshme qe kemi nderrue.
E di se qka do te thote ndarja nga njerz qe ke pasur nje shoqeri te mire dhe pa interes, disa here ne jete me ka ndodhe te ndahem nga shoqeria dhe ne te shumten e rasteve ndarja ka qene shum emocionuse por e kom perballue pa lote edhe kesaj radhe po ndahem nga ju me shpres se ju do qendroni aty dhe do e kaloni kohen e lire tuj bisedu dhe nderrue mendime.

Per fund ju la nje amanet: Mos e lendoni askend, ndihmoje ate qe ka nevoj per ndihmen tuaj.Mos e urrej ate qe te don.Pershendetje dhe ja kalofsh mire kudo ce te vesh, te uroj te gjitha te mirat.
ishte kenaqesi qe ishe nje prej anetareve te FD, dite te mbara dhe jete te lumtur.

Preshevar
01-11-07, 09:31
Uroj nga zemra, shoqeri dhe diskutime te mirfillta juve te gjith antarve te ketij FD.


Gjitha t'mirat edhe nga unė Gjini,... ju uroj fat, shėndet dhe shum suksese pėr tė Ardhmėn,..

Zoti ju udhėzoft nė rrugė tė Hajrit (inshallah) !

Preshevari !

selvija
01-11-07, 11:38
Uroj nga zemra, shoqeri dhe diskutime te mirfillta juve te gjith antarve te ketij FD

gjini te them te derjeten se do na mungoshe,,,por ti paske vendos dhe din punet tuja per qfare arsye del nga ky Forum..
te uroj q'do te mire dhe shendet kahdo qe shkofsh e mbra me ty qofte,,te pershendesss shum shoqja jote...Selvija,,
http://i153.photobucket.com/albums/s235/revmyspace2/graphics/love/friends/002ello6.gif (http://www.blingcheese.com/)

BE LK
01-11-07, 16:07
Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 880, 21-06-07 mė 12:22.
BE LK (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20149), Adrenalina (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22864), afrim preniqi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16288), avdyli- (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23456), BaNu Ne JeT I sInQeRt (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22178), denis zuka (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22938), klevis2000 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18079), Linka_pz (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22035), Murgesha (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13809), rilinda (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15821), Xuki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19142)Nje pershendetje per te gjithe.

Guri i madh
04-11-07, 01:07
une te gjithve ju pershendes mos te harroj edhe stafin e dardani ju kisha deshiruar te gjithve qe te lirohemii nga ethet e zgjedhjeve te 17 nentorit

rilinda
04-11-07, 19:52
Ju falemnderit juve qė ju kom ra n'men e m'keni pėrshėndet!

Pėr momentin:
Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 880, 21-06-07 mė 11:22.
rilinda (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15821)

...dmth, pe pėrshėndes veē kėt personin qė ėshtė online (dmth vetin) :biggrin:
E juve tjerve ju pėrshėndes, kur t'jau shoh emnat :wink:

Diana007
04-11-07, 19:57
Ju falemnderit juve qė ju kom ra n'men e m'keni pėrshėndet!

Pėr momentin:
Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 880, 21-06-07 mė 11:22.
rilinda (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15821)

...dmth, pe pėrshėndes veē kėt personin qė ėshtė online (dmth vetin) :biggrin:
E juve tjerve ju pėrshėndes, kur t'jau shoh emnat :wink:

Po te pershendes edh un mbse qenke vetmja ketu :biggrin:

gazi-de
04-11-07, 19:58
Ju falemnderit juve qė ju kom ra n'men e m'keni pėrshėndet!

Pėr momentin:
Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 880, 21-06-07 mė 11:22.
rilinda (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15821)

...dmth, pe pėrshėndes veē kėt personin qė ėshtė online (dmth vetin) :biggrin:
E juve tjerve ju pėrshėndes, kur t'jau shoh emnat :wink:
jo moj edhe une jom ksajde qy...ahhahahah

une i pershendes te githe,edhe ata qe jon mshefe,edhe ta qe vin mas nje jave...hhaha
Pershendetje.................

rilinda
06-11-07, 00:03
Po sonte po, koket edhe ju a dje m'keni lan krejt vet... edhe shyqyr qe erdhet se pata mu idhnu me krejt :D

rilinda
06-11-07, 08:45
Ēka ju ka gjet oooo dardanas?!!!


Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 880, 21-06-07 mė 11:22.
rilinda, Linka_pz

- Pėrshėndetje pėr vendasen tem edhe pėr mu :D

Naki
06-11-07, 15:42
Ēka ju ka gjet oooo dardanas?!!!


Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 880, 21-06-07 mė 11:22.
rilinda, Linka_pz

- Pėrshėndetje pėr vendasen tem edhe pėr mu :D

Mos u ngutė se koha e ftohtė i ka fajet,nxemset nuk po punojnė ece merre pc me tavolinė me transferu kuzhinė ku ėshtė nxetė haaaaaaaaaa,ti lehtė e ke leptopin ka tė duash po e merrė me vete haaaaaaaaaa.
Pak shaka bashkėmoderatore edhe pasivitetit do ti vije fundi,atėherė njė pėrshėndetje Enkas pėr ty dhe bashkėvendasen tėnde!

Njė pėrshėndetje tė ngrohtė pėr ju Dardanas!

BE LK
06-11-07, 15:52
Mos u ngutė se koha e ftohtė i ka fajet,nxemset nuk po punojnė ece merre pc me tavolinė me transferu kuzhinė ku ėshtė nxetė haaaaaaaaaa,ti lehtė e ke leptopin ka tė duash po e merrė me vete haaaaaaaaaa.
Pak shaka bashkėmoderatore edhe pasivitetit do ti vije fundi,atėherė njė pėrshėndetje Enkas pėr ty dhe bashkėvendasen tėnde!

Njė pėrshėndetje tė ngrohtė pėr ju Dardanas!

Aaaaaaaaaa. Pershendete Dardanet por harrove Albanet. hahahaha:biggrin:

Pupi
06-11-07, 17:06
Unė pėrshėndes tė gjithė antarėt e kėtij forumi, tė madhė e tė vogėl!
Enkas pėrshėndes, tė gjithė ata tė dėshpruar/revoltuar nė politikėn e ish Lidhjes Demokratike tė Kosovės.
Kur ma thojke Babagjyshi at'botė, A po rri urtė, a po i ndėrrojm plisat, kam frigėn se plisi imė s'tė bjen tamam?!

Pupi
06-11-07, 17:30
Unė pėrshėndes tė gjithė antarėt e kėtij forumi, tė madhė e tė vogėl!
Enkas pėrshėndes, tė gjithė ata tė dėshpruar/revoltuar nė politikėn e ish Lidhjes Demokratike tė Kosovės.
Kur ma thojke Babagjyshi at'botė, A po rri urtė, a po i ndėrrojm plisat, kam frigėn se plisi imė s'tė bjen tamam?!

Para se tė shkoj (Vijė, vijė) Krejt e kena prit, krejt e kena dit, (u ēka jemi gzu, hahahaha,hey).

http://it.youtube.com/watch?v=kXmFTc6DXMU

rilinda
06-11-07, 18:08
Mos u ngutė se koha e ftohtė i ka fajet,nxemset nuk po punojnė ece merre pc me tavolinė me transferu kuzhinė ku ėshtė nxetė haaaaaaaaaa,ti lehtė e ke leptopin ka tė duash po e merrė me vete haaaaaaaaaa.
Pak shaka bashkėmoderatore edhe pasivitetit do ti vije fundi,atėherė njė pėrshėndetje Enkas pėr ty dhe bashkėvendasen tėnde!

Njė pėrshėndetje tė ngrohtė pėr ju Dardanas!

hahahahha... jo, jo, nuk ėshtė faji te llop topi... po krejt diqka jon dembelav edhe veq te tema "Po pritoj" po rrinė.
Eeeeee... te na n' Prizren ende po rrezon dielli ( pasha mue pa syza sot shanca s'ke pas me vozit :biggrin:)... psss... dihet: gjithmonė jemi kan ma t'qėndrueshmit :biggrin:
....
Boll ma nuk po lavdohna se s'bon (po pres na lavdoni ju tjert) :biggrin:


T'falemnderit koleg pėr pėrshėndetjen e veēantė pėr mu edhe pėr vendasen time. Edhe TI ke nga ne pėrshėndetje nėn frymėn e sinqeritetit.

Naki
06-11-07, 19:23
aLbAnIa_gIrl (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22947), Dardan Kastrati (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19390), gertaa (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23031), hasanmehmeti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18033), kroni (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22008), MemphiSx (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14087), Prishtinasja_ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18961), rilinda (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15821), schütze (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18380), selvija (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21096), Tomori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15785), ubejd (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23104)


Njė Blic pėrshėndetje duke ju dėshiruar ēaste tė mira nė DARDANI !

Naki

selvija
06-11-07, 19:42
aLbAnIa_gIrl (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22947), Dardan Kastrati (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19390), gertaa (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23031), hasanmehmeti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18033), kroni (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22008), MemphiSx (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14087), Prishtinasja_ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18961), rilinda (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15821), schütze (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18380), selvija (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21096), Tomori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15785), ubejd (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23104)


Njė Blic pėrshėndetje duke ju dėshiruar ēaste tė mira nė DARDANI !

NakiNaki pershendetje te sinqerata edhe nga ne..

Prishtinasja_
06-11-07, 20:17
aLbAnIa_gIrl (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22947), Dardan Kastrati (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19390), gertaa (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23031), hasanmehmeti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18033), kroni (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22008), MemphiSx (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14087), Prishtinasja_ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18961), rilinda (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15821), schütze (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18380), selvija (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21096), Tomori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15785), ubejd (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23104)


Njė Blic pėrshėndetje duke ju dėshiruar ēaste tė mira nė DARDANI !

Naki

Naki,
gjithashtu edhe nga ana ime mbetesh i pershendetur duke te deshirua nje mbremje te qete ! :smile:

LABI
06-11-07, 20:38
Ju pershendes te gjitheve veq e veq ... ... :D :P

e_martumja
06-11-07, 20:47
Ju pershendes te gjitheve veq e veq ... ... :D :PA z'ban truq ah :biggrin:

Pershendetje edhe nga une.

LABI
06-11-07, 20:53
A z'ban truq ah :biggrin:

Pershendetje edhe nga une.

Jo qe shume jeni s'muj ju perthekoj :biggrin:

T'pershendes!

e_martumja
06-11-07, 20:55
Jo qe shume jeni s'muj ju perthekoj :biggrin:Dmth e ke ndermend me na marr ne gryk :biggrin:


ps: Urime mbi 1000 postime, mos u ngut se kadaldale rriten ahahah

LABI
06-11-07, 21:05
Dmth e ke ndermend me na marr ne gryk


ps: Urime mbi 1000 postime, mos u ngut se kadaldale rriten ahahah


Kysmet hahahah ...!!

shihh ! I paskna arrite 1000 haa ?!:rolleyes:

S'eshte me rendesi a ja dale t'jem i pari me postime ;
Me rendesi me marre pjese :biggrin:
S'eshte me rendesi sasia , po cilesia ...:confused:

....e do fjale te ngjajshme qe i lexon, i degjon zakonisht , kur njerezit perpiqen me ngushllu veten :confused:

BE LK
07-11-07, 16:14
Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 880, 21-06-07 mė 12:22.
arton bala, egi, gertaa+, Kodra, lazdrani, Linka_pz, M_u_k_i, Simson

Pershendetje te gjitheve dhe ja kalofshi mire ne FD

Buqja_ch
08-11-07, 10:15
.. Ni pershndetje per te gjith nga PRISHTINA ..

turisti
08-11-07, 21:56
Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 880, 21-06-07 mė 12:22.
turisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997)+, BaNu Ne JeT I sInQeRt (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22178), burimidesign (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22766), Dilaver (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13662), Henori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22415), LABI (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14250), Linka_pz (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22035), luan_i (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20148), MemphiSx (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14087), Paperoni (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20759), rilinda (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15821), selvija (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21096), vjeshta (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18327)

Ju pershendes perzemersisht nga HAGA. :biggrin:

selvija
08-11-07, 22:00
Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 880, 21-06-07 mė 12:22.
turisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997)+, BaNu Ne JeT I sInQeRt (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22178), burimidesign (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22766), Dilaver (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13662), Henori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22415), LABI (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14250), Linka_pz (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22035), luan_i (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20148), MemphiSx (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14087), Paperoni (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20759), rilinda (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15821), selvija (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21096), vjeshta (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18327)

Ju pershendes perzemersisht nga HAGA. :biggrin:Qy Turisti paska mbrri kambe erdhe aaaa,,http://www.forumishoqeria.net/forum/images/smilies/36_1_22.gif

Pershendesim edhe ne ty,,mir se paske mbrri :smile:

turisti
08-11-07, 22:01
Te pershendes dhe une i nderuar, ja kalofsh mire kudo ce te jesh.

Flm shume shoki. Te pershendes dhe une,me vonese,por tash nga HAGA dhe nga zemra. :smile:

turisti
08-11-07, 22:03
Qy Turisti paska mbrri kambe erdhe aaaa,,http://www.forumishoqeria.net/forum/images/smilies/36_1_22.gif

Pershendesim edhe ne ty,,mir se paske mbrri :smile:

Mire se te gjejta e nbderuara. :smile:

vjeshta
08-11-07, 22:06
Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 880, 21-06-07 mė 12:22.
turisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997)+, BaNu Ne JeT I sInQeRt (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22178), burimidesign (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22766), Dilaver (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13662), Henori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22415), LABI (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14250), Linka_pz (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22035), luan_i (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20148), MemphiSx (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14087), Paperoni (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20759), rilinda (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15821), selvija (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21096), vjeshta (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18327)

Ju pershendes perzemersisht nga HAGA. :biggrin:

Hahahhahaaahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa .


Pershendetje edhe tyyyyyyyyyy .http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif

selvija
08-11-07, 22:06
Mire se te gjejta e nbderuara. :smile:Ardhesh me qader http://www.forumishoqeria.net/forum/images/smilies/36_4_6.gif
se ka marr verrshimet Budallaqet ahahah shkrengov mir e riparoj pak..:tongue:

rilinda
08-11-07, 22:06
Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 880, 21-06-07 mė 12:22.
turisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997)+, BaNu Ne JeT I sInQeRt (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22178), burimidesign (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22766), Dilaver (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13662), Henori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22415), LABI (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14250), Linka_pz (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22035), luan_i (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20148), MemphiSx (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14087), Paperoni (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20759), rilinda (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15821), selvija (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21096), vjeshta (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18327)

Ju pershendes perzemersisht nga HAGA. :biggrin:

oooooo t'falemnderit shumė.
Pėrshėndetje t'pėrzemėrta pėr ty nga PRIZRENI :biggrin:

p.s. kqyrne, kqyrne veē vetin e ka + (dmth n'listėn e miqve) :biggrin: