PDA

View Full Version : Toleranca fetare!


 1. A te pyti kush p ortodokse o Mujė Rugova??
 2. Ramiqi ka lidhje me Hamasin ?!
 3. Idriz Bilalli:Myftiu Tėrnava nė koalicion me radikalėt islamikė
 4. Prishtinė, ku do tė jetė xhamia e re?
 5. Toleranca fetare nder Shqiptar. A eshte fillimi i prishjes..
 6. Sharmi fetar
 7. A po kanoset rreziku i ekstremizmit fetar nė Kosovė?
 8. Islami minimal dhe rrenat maksimale
 9. Shembuj tė mirė
 10. Salafizmi
 11. Kush i beri keto njeriu apo zoti
 12. Reagimi i juaj !!!!
 13. Spanja katolike: nuk e duam autoritetin e Papes
 14. Vendi i negociatave...
 15. Ėshtė nė rregull me pas skllave tė seksit, thotė politikanja nga Kuwajti!
 16. Arsimtarėt e “Sami Frashėrit” kundėr “Edukatės fetare”
 17. Letėr e hapur pėr Veton dhe Flaka Surroin
 18. Deputetėt i thonė JO“Mėsimbesimit” nė shkolla
 19. Nisi Bajrami, myftiu Tėrnava sulmon institucionet
 20. Politikanė injorantėsh ! AAK-ėja definitivisht, parti hajvanash !
 21. Qėllimi i krijimit tė njeriut
 22. Islami nė trojet shqiptare.
 23. Ēdo tė premte nė protestė?
 24. Xhamia e Athinės
 25. USA Like Tėrnava
 26. Rrymat ekstreme
 27. Feja dhe Demokracia
 28. Dy herė brenda natės tentohet tė digjet xhamia nė Gjakovė!
 29. Plazhi i burkės
 30. Nėse lind si musliman, vdes si i tillė?
 31. Lėvizja islamike "bashkohu" dhe aktivitetet
 32. Falja ėshtė dashuri nė vepėr !!!
 33. Viti 2005
 34. '' Xhamia e zallit '' ne Mitrovic ..!
 35. Maqedonia dhe rreziku i ekstremizmit Vehabist.
 36. Forumi 2015: S’ka rrezik nga radikalizmi fetar
 37. Feja, Enver Hoxha dhe njė histori familjare
 38. Urime viti i ri!
 39. Tėrnava: Ekstremistėt jashtė kosovės
 40. Tėrrnava nuk flet per "dėbim tė radikalėve" ! Gėnjejn gazetat !!
 41. Diskutime mbi fetė
 42. Kujt i'a zėnė udhen tė vdekurit ? Pėrdhosen varrezat e hebrenjeve ne Prishtinė
 43. HIV/AIDS, Ambasadori Amerikan, Uollers: 'Bėhuni synet'
 44. Ēka ėshtė Feja?
 45. Facebook pėr myslimanėt
 46. Purhajr Hashuret!
 47. Kryqi ,simbol I Krishtere Apo Pagan?
 48. Ēka nuk dimė tjetėr rreth vehabizmit?!
 49. Davutoglu ndėrpret ministrin gjerman: "Ministėr, nuk ekziston "terrorizėm islamik"
 50. Bashkėsia Ungjillore “Ringjallja” keqperdore ndihmat per prapagand fetare!
 51. Islami ėshtė feja me pėrhapjen mė tė madhe n
 52. Islam, alkool dhe qejf
 53. Islami dhe toleranca
 54. Feja dhe ideologjia
 55. Allahu, nje!
 56. Religjionet
 57. Shiizmi
 58. Fe apo "Sekte"
 59. Akuzat ose pretendime
 60. Judaizmi
 61. Poezi me karakter islam !
 62. Pėrse shkencėtari beson Zotin?!?
 63. Religjionet dhe tortura!
 64. Ne Kosove po u diskriminojkan besimtaret e krishter (shkie e shqiptar)
 65. Besimtarve Ortodoks-Shtetasve tanė urime Pashkėt
 66. Feja nė Ballkan
 67. Qemal Ataturku mbi Islamin!
 68. Namaz me policė
 69. '' haram dokufesti''
 70. Imam Osman Abazi ka vdek sot ne oren 15.00 perafersisht.
 71. A ka Zot?
 72. A ėshtė Islami njė besim pagan?‏
 73. Kur ėshtė ditlindja e Muhamedit?
 74. A do e ndrroje perkatsin fetare per interesa kombetare
 75. Nje kishe ortodokse ne vend te Kulles se Efelit
 76. Kisha Katolike dhe Masonėt
 77. Jemi nė rrugė pėr tė varros tolerancėn fetare?
 78. Feja Islame dhe shtjellimi i seksit.
 79. Busti i nen Terezes nė Shkup
 80. Ateist, fetar, agnostik ..etj. Pranimi i mendimit ndryshe
 81. Pse nuk prodhove sė paku njė hoxhė pėr 500 vjet.....
 82. Nevoja pėr njė mėsues shpirtėror ?
 83. A kemi nevojė pėr njė shtet tė tillė ?
 84. Matura nė Luginė
 85. Kurani apo Bibla (Profecia mes Jezusit dhe Muhamedit)
 86. Njė komunitet i ri mysliman?!
 87. Xhihadi global; fe, politikė apo biznes?
 88. Islami jashtė ligjit
 89. Bota Islame virtuale